<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V75-7
DD-2
V5-3
URDSØNNS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 380.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-3 Plass : 7-5-3

1 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -30 000 2018: -12 -3 -0 -0 -5 -158 000
Smedpål 2100 1 Plass 355 000
6 år SVART V v.Dotterud Teddy D. Dalen Momarken Travbane 1 09/4 - 05 / 10 2140 25,9a 35
e. Smedanne v. Ravn Jahn O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 27/3 - 06 / 2 2100 28,0a 79
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 05/12 - 08 / 4 2140 29,3 g 113
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 12 2100 28,0a 21
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 20/10 - 06 / 11 2180 25,9 33
2 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 2 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 16/3 - 06 / 7 2500 31,6ag 56
e. Stumne Saga v. Spang Best E. Rennesvik Klosterskogen Travbane - 05/1 - 03 / 3 2100 dg 61
Merete Viksås /Roa Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 15/12 - 06 / 4 2100 26,7a 68
O. Østre Merete Viksås Å. Tengsareid Leangen Travbane 1 24/11 - 06 / 3 2140 28,5a 38
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 5 2120 28,5 g 45
3 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -49 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 3 Plass 367 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin M. Gundersen Årjäng 0 07/4 - 05 / 6 2160 34,2 g 87
e. Kuven Texa v. Saje (S) K. Kvasnes Biri Travbane 4 22/3 - 04 / 7 2140 30,7 54
Stall Texa K. Kvasnes Momarken Travbane 1 12/3 - 01 / 8 2180 30,6 18
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bergen Travpark 4 02/3 - 09 / 1 1600 27,3 60
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 3 2140 29,4 30
4 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 4 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Biri Travbane 5 30/3 - 03 / 5 2100 27,5 366
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Biri Travbane 3 08/3 - 06 / 1 2100 28,0 45
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Biri Travbane 2 22/2 - 01 / 5 2100 31,4a 77
E. Høitomt Erland Holm (T) A. Stensen Biri Travbane - 15/2 - 03 / 8 1609 dg a 99
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/11 - 04 / 12 1609 dg a 39
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 5 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden D. Dalen Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 9 2140 29,4a 451
e. Korra v. Kos Knekten D. Dalen Biri Travbane 5 28/10 - 06 / 10 1609 26,4a 146
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 1 2100 28,4 416
K. Johansen Ronny Bakke K. Johansen Biri Travbane 1 30/9 - 05 / 4 1609 25,0a 65
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Momarken Travbane 2 18/9 - 05 / 5 2140 28,1a 217
6 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 6 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 4 03/4 - 05 / 6 2100 27,8a 43
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 3 27/3 - 06 / 1 2100 27,9a 132
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 05 / 4 2100 28,3a 44
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 3 2100 31,7a 42
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Biri Travbane 1 02/2 - 05 / 5 2100 26,5a 49
7 2019: -6 -2 -1 -1 -0 -89 000 2018: -20 -2 -5 -3 -5 -191 120
Komnes Bork 7 Plass 345 120
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Bjerke Travbane - 27/3 - 06 / 5 2100 dg a 54
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 10/3 - 05 / 5 2100 dg a 18
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane 2 16/2 - 09 / 11 2609 28,4a 65
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 1 23/1 - 04 / 3 2100 26,9a 34
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 3 09/1 - 06 / 1 2100 26,8a 79
8 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -19 000 2018: -19 -2 -1 -5 -8 -138 500
Rolf Martin 8 Plass 347 500
9 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Bjerke Travbane 5 27/3 - 06 / 12 2100 28,0a 87
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Bjerke Travbane 1 14/3 - 07 / 9 2100 29,9a 47
Team Løve M. Løve Bjerke Travbane - 31/10 - 08 / 3 2100 dg a 52
A. Akselsen Lars Martin Løve M. Løve Drammen Travbane 3 22/10 - 02 / 9 2140 26,8 49
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Løve Bjerke Travbane 4 08/9 - 06 / 8 2100 25,7a 182
9 2019: -6 -3 -1 -1 -0 -96 000 2018: -15 -3 -2 -2 -4 -162 500
Moe Tyr 9 Plass 348 500
5 år SVART H v.Tekno Odin T. Solberg Drammen Travbane 1 16/3 - 06 / 11 2500 30,7a 16
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 01 / 8 1700 26,5a 11
Tor-Martin Moe /Sundebru T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 16/2 - 09 / 6 2609 28,5a 70
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 01 / 1 2100 28,1a 26
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 08 / 4 2120 27,3 80
10 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 10 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten K. Malmin Biri Travbane 6 30/3 - 07 / 10 2120 27,2 g 185
e. Troll Rappa v. Åsrapp D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 06 / 7 2120 29,3 354
Lene Moen /Skreia D. Dalen Biri Travbane 5 22/2 - 01 / 9 2100 31,9a 99
D. Dalen Lene Moen D. Dalen Bjerke Travbane 3 14/2 - 07 / 6 2100 31,2a 77
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 30/1 - 03 / 3 1609 27,6a 156
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -6 -1 -2 -3 -251 331
Spikfaks 11 Plass 282 331
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 5 13/10 - 07 / 2 2620 27,7 102
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Bollnäs 3 24/9 - 01 / 2 2640 28,0a 13
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum T. Bronken Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 1 2100 dg a 16
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 1 08/9 - 06 / 3 2100 25,2a 83
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 04/8 - 05 / 9 2100 27,3a 28
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -7 581 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -57 144
Teo 12 Plass 366 108
9 år BRUN H v.Tangen Scott C. Hande Bjerke Travbane 0 03/10 - 04 / 1 2100 30,2a 274
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 0 23/9 - 05 / 8 2140 28,9a 271
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 18/9 - 05 / 10 2140 28,9a 182
Å. Tengsareid Cecilie Helen Andersson G. Austevoll Kala Landbane 0 12/8 - 06 / 5 1920 27,2 83
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 01/8 - 01 / 5 1609 25,3a 172