<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -20 000
Lucius 1 Plass 20 000
5 år BRUN V v.Navy Seal U.S.* (US) V. Hop Bjerke Travbane 1 28/2 - 01 / 5 2140 20,1 53
e. Kaya (DK) v. Speed Merchant (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 07/2 - 01 / 4 2140 20,3 47
Anne Ragnhild Aakre /Neslandsvatn V. Hop Jarlsberg Travbane P 19/1 - 20 / 2 2100 21,2 P
Vidar Hop (T) Anne Ragnhild Aakre E. Høitomt Jarlsberg Travbane N 05/1 - 20 / 1 2100 23,4 N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Run To You 2 Plass 0
3 år BRUN H v.S.J.'s Caviar* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 14/10 - 21 / 1 1700 25,0 B
e. Christina Rose (US) v. Chocolatier* (US)
Heidi Munkhaugen Selvaag-Alv Selvaag
Tom Erik Solberg (T)
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hedda B.R. 3 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.S.J.'s Photo* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane N 02/9 - 21 / 1 2100 26,3 g N
e. Armbro Barefoot (CA) v. Malabar Man* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane N 09/7 - 22 / 1 2100 25,3 g N
Odd Magnus Heiberg-Kjell Kristian Fadum
Åsbjørn Tengsareid (T) Morten Lura (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Dillon 4 Plass 0
4 år BRUN H v.Simb Moonzoom (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 4 1700 29,7 g B
e. Beauty Dillon v. Stanley Kosmos (US) J. Undem Drammen Travbane 03/9 - 20 / 2 2100 28,8 B
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes
Dag-Sveinung Dalen (T) Odd Arne Aaland
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chocostile 5 Plass 0
3 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 14/10 - 21 / 3 1700 25,4 g B
e. Nagille (S) v. Coktail Jet (FR)
Nils Munkhaugen AS /Melhus
Eirik Høitomt (T) Tom Erik Solberg (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Evita Skovsende (DK) 6 Plass 0
3 år SVARTBRUN HP v.Ens Snapshot (US)
e. Gemini Gull (S) v. Super Arnie* (US)
Sverre Hynne /Bø I Telemark
Lars Anvar Kolle (T) Eini S. Linn (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -24 500
Awalkinthepark 7 Plass 51 000
6 år BRUN V v.Revenue* (S) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane - 20/12 - 02 / 2 2100 dp a 274
e. Moments Tail (S) v. Comets Tail* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane - 28/9 - 07 / 1 2609 dg a 181
Stall Stein Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 02 / 8 1609 br ag 884
Joakim Hansen (S) Robert Granhaugen Å. Tengsareid Biri Travbane 5 24/8 - 06 / 7 2100 18,4a 196
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 02 / 4 1700 17,9ag 68
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Delago 8 Plass 0
3 år BRUN HP v.Archipelago (S)
e. Dressedforsuccess U.S. (US) v. Yankee Glide* (US)
Carl Gunnar Myhre-Tor Gunnar Myhre
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amazing Grace U.S. 9 Plass 0
3 år BRUN HP v.Broadway Hall (US) B. Duestad Jarlsberg Travbane 02/9 - 20 / 2 2100 27,4 g B
e. Corinne Va Bene v. Fast Photo* (US) B. Duestad Bjerke Travbane 15/8 - 20 / 5 1640 27,1 B
Tone Celine Bergh-Olsen-Bjørn Duestad
Bjørn Duestad (A) Tone Celine Bergh-Olsen
svart m/rødt sk.stk. & ermstripe.