<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
DD-1
V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 1 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 05/4 - 05 / 10 1609 28,8ag 188
e. Viljefryd v. Dublan G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 15/3 - 06 / 1 2100 dg 51
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 5 2100 29,0ar 106
Gunnar Austevoll (T) Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/2 - 06 / 7 2100 30,6ag 46
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 30/1 - 05 / 8 2100 29,9ag 110
2 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -31 000 2018: -12 -2 -4 -2 -2 -95 000
Bjønnum Baus 2 Plass 172 121
5 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Jarlsberg Travbane 4 05/4 - 05 / 11 1609 28,3a 83
e. Sorbstjerna v. Røder P. Kals Sørlandets Travpark 4 17/3 - 03 / 4 2160 30,1 38
Gaut Bjønnum-Kjetil Bjønnum P. Kals Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 04 / 6 1609 28,4a 64
Per Vetle Kals (S) Gaut Bjønnum P. Kals Klosterskogen Travbane 8 28/2 - 06 / 7 2120 31,6 103
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 0 13/1 - 01 / 2 2140 br g 334
3 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 3 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 7 30/3 - 07 / 4 2100 28,2 868
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 5 22/3 - 06 / 7 2100 nc a 454
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 6 08/3 - 01 / 8 2140 30,6 241
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Momarken Travbane 2 26/2 - 01 / 4 2160 30,6 683
brun m/røde seler R. Sveen Bjerke Travbane 4 14/2 - 06 / 3 2100 30,9a 166
4 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -8 -1 -0 -0 -7 -50 233
Jærvsøælva (S) 4 Plass 171 233
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 06 / 7 1609 27,0a 115
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten B. Goop Färjestad 5 14/5 - 04 / 2 2640 28,4 33
Stall Gepa B. Steinseth Biri Travbane 4 20/4 - 07 / 5 2100 28,1ag 62
Bjørn Steinseth (T) Geir Sandersen B. Steinseth Leangen Travbane 4 07/4 - 05 / 3 2140 29,6 51
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj P. Bendiksen Bjerke Travbane 4 14/3 - 04 / 7 2100 31,7ag 111
5 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -35 000 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000
Alm Elden 5 Plass 195 000
6 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Bergen Travpark 0 27/10 - 08 / 2 2120 br 79
e. Alm Nora v. Nordli Svarten T. Solberg Drammen Travbane 3 11/10 - 01 / 4 1700 25,6a 47
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 03 / 4 2100 28,7a 34
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 3 2120 32,4 62
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Biri Travbane 6 04/11 - 04 / 1 2100 29,6 165
6 2019: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -17 -2 -1 -0 -4 -72 500
Gonagas Rebell 6 Plass 187 000
6 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Drammen Travbane 0 04/4 - 04 / 4 2100 34,6ag 415
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Jarlsberg Travbane - 29/3 - 05 / 5 2100 dg a 132
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 15/3 - 06 / 10 2120 30,8 258
Joakim Hansen (S) May-Liss Moe J. Hansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 8 2100 28,5a 318
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 01 / 3 2100 29,2a 214
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 7 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 05 / 4 1609 34,7ag 710
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 06 / 2 2100 35,3 g 324
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 28/2 - 06 / 10 2120 31,3 289
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 3 20/2 - 03 / 10 2100 29,8a 303
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 06 / 6 1700 30,3a 168
8 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 8 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld O. Østre Sørlandets Travpark 3 31/3 - 01 / 2 2140 28,2 928
e. Aldina v. Alm Svarten O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 02 / 1 2100 28,9a 244
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord I. Herbjørnrød Momarken Travbane 4 26/2 - 01 / 1 2160 31,3 1676
Kristian Malmin (T) Bjørn Kåre Herbjørnrød K. Johansen Momarken Travbane 6 12/2 - 01 / 4 2140 32,0 752
Mørkblå med gul reklame/bånd I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 06 / 4 2100 30,5ag 573
9 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -3 -1 -2 -6 -122 000
T.M. Stjerna 9 Plass 182 500
9 år LYSBRUN HP v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 2 05/4 - 05 / 1 1609 28,1a 205
e. Ola's Jahnna v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 01 / 11 2100 br ag 181
Torbjørn Moen /Seljord V. Hop Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 1 2120 30,6 488
Eirik Høitomt (T) Torbjørn Moen V. Hop Leangen Travbane 0 29/9 - 05 / 1 2140 28,7 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Forus Travbane 1 15/9 - 05 / 2 2040 28,2 82
10 2019: -8 -1 -2 -1 -0 -50 000 2018: -16 -1 -2 -5 -4 -72 500
Kleppe Elfina 10 Plass 177 500
5 år RØD HP v.Tekno Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 31/3 - 01 / 1 2140 27,2 81
e. Kleppe Dolly v. Sjefen K. Handeland Forus Travbane 1 19/3 - 04 / 7 2060 29,6 37
Oddbjørn Rege /Bryne Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 1 2140 27,3a 340
Åsbjørn Tengsareid (T) Kenneth Handeland (T) K. Handeland Forus Travbane 2 19/2 - 01 / 3 2040 28,4a 508
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 0 09/2 - 04 / 2 2040 30,1 186
11 2019: -6 -1 -3 -2 -0 -68 000 2018: -8 -2 -2 -1 -3 -86 500
Aasvind 11 Plass 154 500
4 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Sørlandets Travpark 1 31/3 - 04 / 10 2200 28,0 g 43
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 07/3 - 06 / 3 2100 29,9a 44
Stall Aasvind G. Flåten Bjerke Travbane 3 23/2 - 04 / 8 2160 29,3 64
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 05 / 4 2100 33,0 33
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 2 05/2 - 08 / 7 2160 31,3 26
12 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -37 000 2018: -12 -2 -5 -1 -1 -112 736
Rådim Faksen 12 Plass 196 736
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Jarlsberg Travbane 3 05/4 - 05 / 6 1609 28,3a 31
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 5 20/2 - 03 / 3 2100 30,4a 34
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 2 2100 30,9a 287
Ole Johan Østre (T) Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 3 16/7 - 02 / 1 2100 27,5a 21
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 2 30/6 - 04 / 5 2140 26,4 59