<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V5-2
GJØNNA LLOYDS

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-1 Plass : 2-8-1

1 2019: -10 -0 -1 -1 -5 -29 000 2018: -15 -1 -1 -1 -8 -92 635
King N' Swing 2100 1 Plass 198 135
6 år MØRKBR V v.Quite Easy (US) K. Ødegaard Drammen Travbane 6 04/4 - 05 / 4 2100 16,8a 34
e. La Nina v. Super News (US) T. Solberg Bjerke Travbane 4 20/3 - 05 / 6 1609 14,1a 249
Stall Tredje Forsøk K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 14/3 - 04 / 11 1609 16,2a 87
T. Solberg Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 08 / 1 2100 18,7 35
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 14/2 - 04 / 6 1609 16,4a 141
2 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -21 345 2018: -10 -1 -0 -1 -3 -38 031
My Cool Mama 2 Plass 151 679
5 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 06/4 - 07 / 15 2160 15,6 g 296
e. Nevas Isadora (S) v. King Lavec* (S) M. Jakobsson Färjestad 2 25/3 - 04 / 2 2160 16,0 155
Arne Karlin /Hvam L. Kolle Bjerke Travbane 5 13/3 - 04 / 1 2100 16,6ag 462
V. Hop Henrik Karlin (A) L. Kolle Bjerke Travbane 0 23/2 - 03 / 6 2140 17,3 186
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 06/2 - 06 / 1 2100 16,3a 203
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Kosmos Dream 3 Plass 202 000
10 år BRUN H v.Kosmos Star A. Stensen Biri Travbane 5 22/3 - 01 / 3 2100 19,0 433
e. Sue Belle v. Mack Lobell* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 14/3 - 04 / 2 1609 15,9a 327
Marianne Mølmen-Stein E. Thorud A. Stensen Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 1 1609 17,3a 669
O. Mikkelborg Marianne Mølmen A. Stensen Biri Travbane 0 19/10 - 06 / 8 1609 18,6a 526
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Stensen Biri Travbane 0 30/9 - 04 / 8 2100 15,8a 548
4 2019: -8 -1 -1 -1 -3 -65 000 2018: -20 -1 -4 -4 -8 -117 000
Cosmic Carpenter 4 Plass 199 000
5 år BRUN H v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Biri Travbane 0 30/3 - 06 / 7 2600 17,3a 668
e. Sirmione v. Super Arnie* (US) G. Austevoll Momarken Travbane - 23/3 - 11 / 5 2140 dg a 706
Siri Braathen-Johnny Nilsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 05 / 4 1609 13,8a 49
G. Austevoll Siri Braathen G. Austevoll Biri Travbane 2 15/2 - 06 / 6 2100 16,3a 50
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 4 02/2 - 01 / 8 2100 16,6a 38
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -9 -2 -1 -1 -2 -78 991
Gringo Boko (NL) 5 Plass 199 624
6 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Momarken Travbane 0 23/3 - 05 / 5 3140 br g 387
e. Staro Almighty (S) v. Yankee Glide* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 6 12/3 - 05 / 8 1640 16,8a 98
Team Toten Trotters E. Høitomt Bergen Travpark 5 02/3 - 06 / 10 2100 17,3a 120
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 08/11 - 05 / 4 2100 17,3a 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 3 23/10 - 05 / 8 2100 15,4a 105
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -22 -4 -3 -1 -9 -130 759
All Reasons* (S) 6 Plass 181 613
7 år SVARTBRUN V v.So Perfect* (FR) N. Benzon Färjestad 0 01/10 - 03 / 1 2140 15,2a 166
e. High Capacity (S) v. Foreign Office* (FR) N. Benzon Färjestad 3 03/9 - 06 / 5 2640 16,3a 85
Sverige N. Benzon Färjestad 4 20/8 - 10 / 4 2140 14,4a 32
O. Østre Ulf Högberg O. Østre Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 06 / 11 2609 17,4ag 73
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame N. Benzon Arvika 1 19/7 - 03 / 4 2500 18,2a 34
7 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -12 -3 -1 -1 -3 -68 500
Spicy Boss 7 Plass 200 500
7 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 07/3 - 03 / 4 2100 18,1a 67
e. Elite Boszorg (DE) v. Cordoba Lobell* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 6 20/2 - 04 / 3 2100 16,3a 400
Arne Petter Titland /Stathelle K. Malmin Bjerke Travbane 0 02/1 - 07 / 8 2100 16,9a 165
K. Malmin Trond Anderssen (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 05 / 9 2100 16,8a 199
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 7 1609 19,4ag 82
8 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -35 500 2018: -17 -2 -3 -2 -5 -92 491
Maestro 8 Plass 187 991
5 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 06/4 - 02 / 7 2100 15,3a 353
e. Cabjoy F.C. (S) v. Rite On Line (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 01/4 - 01 / 9 2100 16,1a 166
John Fossli-Jostein Engan A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/3 - 05 / 2 1609 br ag 359
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 13/3 - 04 / 5 2100 17,0a 180
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 4 06/2 - 06 / 10 2100 16,0a 199
9 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -28 000 2018: -13 -4 -0 -1 -4 -106 800
Chio Gilbak (DK) 9 Plass 163 779
5 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 01/4 - 02 / 3 1609 13,3a 36
e. Honda Gilbak (DK) v. Victor Victor* (US) K. Ecce Århus 5 21/12 - 02 / 7 2160 17,8 53
Atle Walgren /Jar R. Kjær Charlottenlund - 09/12 - 03 / 7 2040 dg 92
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T) R. Kjær Charlottenlund 6 25/11 - 09 / 9 2020 17,0 35
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Ecce Aalborg 0 21/10 - 04 / 6 2140 16,3a 135
10 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -18 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -73 000
Sarek 10 Plass 162 990
6 år BRUN V v.Cromwell (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 06/4 - 02 / 9 2100 15,2a 727
e. Magnolia Simoni (DK) v. Buvetier D'aunou* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 21/3 - 02 / 8 2100 17,3a 38
Unni Storelvmo Svendsen /Kongsvinger M. Gundersen Bjerke Travbane 4 06/3 - 08 / 8 1609 15,9a 63
M. Gundersen Unni Storelvmo Svendsen M. Gundersen Bjerke Travbane - 20/2 - 07 / 2 2140 dg 627
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/2 - 05 / 8 2100 17,9a 471
11 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -20 -1 -3 -5 -5 -90 000
Rodney H. 11 Plass 189 000
8 år BRUN V v.Igor November* (IT) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/2 - 03 / 2 2100 16,6a 77
e. Becky Scot v. Speedy Tomali (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 15/2 - 06 / 5 2100 17,0a 190
Tor Opheim /Brumunddal Å. Tengsareid Biri Travbane 5 02/2 - 01 / 5 2100 16,8a 148
Å. Tengsareid Tor Opheim (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 24/1 - 03 / 4 2100 17,0a 207
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Kjenner Bjerke Travbane - 16/1 - 06 / 10 2100 dg a 270
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Happy Anka 12 Plass 141 500
9 år BRUN HP v.Gigant Neo* (S) A. Akselsen Drammen Travbane 4 04/4 - 01 / 7 2100 17,8a 140
e. One And Only v. Giant Cat* (FR) O. Sagholen Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 2 2140 18,0 P
Nina Danielsen /Slitu H. Horpestad Momarken Travbane 0 12/12 - 04 / 9 2140 17,8a 327
O. Sagholen Nina Danielsen K. Johansen Bjerke Travbane 6 13/11 - 04 / 1 2100 15,7a 242
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl C. Antonsen Drammen Travbane 0 23/10 - 05 / 5 2100 16,9a 161