<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 265.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -4 -2 -0 -56 000 2018: -14 -1 -1 -0 -3 -34 000
Imperium Bo (DE) 1 Plass 265 877
7 år BRUN V v.From Above* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/3 - 02 / 9 1609 14,0a 62
e. Newcastle (DE) v. Mykindavictory (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 02 / 2 2100 16,9a 70
Merete Tornes-Tor Inge Skretting M. Høitomt Bjerke Travbane 2 30/1 - 07 / 5 1609 14,0a 232
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) E. Høitomt Momarken Travbane 3 22/1 - 06 / 7 1640 15,1a 47
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 01 / 2 2100 15,9a 181
2 2019: -10 -1 -2 -1 -3 -49 000 2018: -15 -3 -1 -1 -5 -73 500
That's Good Chip 2 Plass 271 500
6 år MØRKBR H v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 31/3 - 03 / 6 1609 dg a 125
e. Daisy Chip (US) v. Lindy Lane* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 17/3 - 05 / 7 1609 14,6a 109
Cecilie Jensen /Revetal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/3 - 03 / 1 1609 15,6a 50
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 1 2100 15,8a 86
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 16/2 - 02 / 1 2100 16,5a 133
3 2019: -5 -0 -3 -0 -0 -27 000 2018: -17 -3 -1 -1 -2 -98 000
Glazier's Support 3 Plass 240 029
6 år BRUN V v.Cromwell (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 03/4 - 06 / 7 2600 16,7a 103
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 21/3 - 01 / 7 2100 15,0a 63
Stall Bakspark D. Dalen Momarken Travbane 2 12/3 - 05 / 1 1640 16,0a 78
Dag-Sveinung Dalen (T) Martine Wessel (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 31/12 - 06 / 3 2100 dg a 111
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Forus Travbane - 08/12 - 09 / 8 3010 dg 135
4 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -19 000 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -55 500
Lonely Warrior 4 Plass 215 000
6 år BRUN V v.Judge Joe* (US) P. Buer Sørlandets Travpark 10 31/3 - 05 / 10 1660 16,5 241
e. Fox Valley Belagio (US) v. Meadowbranch Jerzy* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/3 - 05 / 3 1609 15,5a 324
Jan Marius Johnsen /Mandal P. Kals Sørlandets Travpark 0 13/1 - 05 / 3 2140 20,5a 296
Per Vetle Kals (S) Øystein Tjomsland (T) P. Kals Sørlandets Travpark 6 16/12 - 01 / 7 2140 16,7a 338
Gull M/rødt sidefelt og ermer. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 02/12 - 03 / 1 1609 dg a 144
5 2019: -7 -2 -2 -1 -1 -61 000 2018: -10 -1 -0 -2 -3 -38 000
Al B. Back Zet (S) 5 Plass 259 778
6 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) S. Høitomt Forus Travbane 2 02/4 - 03 / 12 1600 15,4a 45
e. Image Lavec (S) v. Viking Kronos* (IT) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 17/3 - 05 / 6 1609 14,9a 29
Eirik Djuve /Sola G. Mikkelsen Forus Travbane 2 19/2 - 08 / 5 2040 15,4a 58
Geir Mikkelsen (T) G. Mikkelsen Bergen Travpark 1 24/1 - 06 / 5 2120 17,6 13
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 06/1 - 06 / 5 2040 17,5 18
6 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -20 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ethiopia River (NL) 6 Plass 231 499
8 år BRUN HP v.Incredible Crafts* (US) H. Holm Klosterskogen Travbane 4 08/4 - 02 / 2 2100 16,0a 102
e. Yucca River* (NL) v. Supergill* (US) K. Wågenes Bjerke Travbane 0 08/2 - 01 / 1 2100 17,5a 70
Team Frisk Sprut I. Dyrstad Forus Travbane 1 21/1 - 08 / 7 2040 17,0a 51
Katrine Olsen Wågenes (A) Iselin Toft Dyrstad I. Dyrstad Sørlandets Travpark P 13/1 - 21 / 1 2140 21,7 P
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame H. Holm Bjerke Travbane 1 29/5 - 04 / 14 2100 15,3a 67
7 2019: -4 -1 -2 -0 -1 -52 000 2018: -19 -2 -1 -6 -5 -108 000
Graceland E.P. 7 Plass 232 500
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 31/3 - 03 / 4 1609 13,8a 59
e. Loving You E.P. (US) v. S.J.'s Caviar* (US) L. Kolle Drammen Travbane 2 16/3 - 07 / 7 1700 16,4a 34
Stall Leona Joyline E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 09/3 - 01 / 8 1609 13,8a 156
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) A. Berås Sørlandets Travpark 4 18/11 - 06 / 9 2140 17,1a 168
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Berås Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 09 / 1 2100 15,4a 239
8 2019: -8 -0 -0 -1 -5 -31 500 2018: -24 -2 -1 -3 -9 -88 000
Dante Kievitshof (DE) 8 Plass 246 893
9 år BRUN V v.Super Arnie* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 31/3 - 05 / 11 1660 15,8 338
e. Innovazione (DE) v. Armbro Goal* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 17/3 - 05 / 9 1609 15,5a 416
Stine Birkeland /Søgne S. Birkeland Bjerke Travbane 0 27/2 - 06 / 5 2100 16,0a 382
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) S. Birkeland Sørlandets Travpark 5 24/2 - 04 / 4 2140 14,6a 249
Mørkeblå m/reklame. V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 10/2 - 01 / 7 1609 16,7a 187
9 2019: -10 -3 -1 -2 -2 -71 000 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -10 000
Guccio Fortuna (DE) 9 Plass 228 219
6 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) T. Karlsen Forus Travbane 1 02/4 - 03 / 4 1600 14,8a 19
e. She's a Flirt (US) v. Like A Prayer* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 31/3 - 05 / 5 1660 dg 27
Tor Gunnar Johnsen /Tiller Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 17/3 - 04 / 6 2160 19,2 g 15
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 09/3 - 01 / 11 1609 13,9a 27
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/2 - 04 / 2 2140 13,9a 90
10 2019: -7 -1 -2 -0 -1 -53 000 2018: -16 -1 -1 -4 -7 -67 144
Albarella Rags 10 Plass 219 644
5 år BRUN HP v.Juliano Rags Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 31/3 - 05 / 4 1660 15,7 51
e. Futurity Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 09/3 - 05 / 11 2140 16,2a 273
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 10/2 - 06 / 6 2140 17,0a 51
Ole Johan Østre (T) Sandra Margrethe Homme Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 27/1 - 06 / 5 2140 17,8a 69
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 13/1 - 06 / 10 2140 17,5a 77