<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:10 V5-3
DON SVERRES LØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 125.000 - 240.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-9 Plass : 8-5-9

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -3 -3 -4 -62 991
Torivinna 2100 1 Plass 126 491
11 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/9 - 01 / 6 2100 30,0ar 429
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 9 2140 32,6ar 31
Lene Nielsen Frogner /Skiptvet Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 06/5 - 03 / 1 2140 28,9a 60
Å. Tengsareid Lene Nielsen Frogner M. Jakobsson Färjestad - 30/4 - 05 / 1 2140 dg 251
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 18/4 - 04 / 8 2100 29,5a 189
2 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 2 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Drammen Travbane 0 11/4 - 04 / 1 2100 30,0ag 104
e. Påls Tina v. Elding D. Dalen Momarken Travbane - 28/3 - 01 / 11 1640 dg a 74
Stall Pål Sine Hener D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 06 / 9 2100 31,0a 168
D. Dalen Karoline Lund Solberg (T) C. Kjenner Momarken Travbane - 26/2 - 01 / 9 2160 dg 143
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 12 2160 30,1 g 349
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -3 -2 -2 -41 000
Hilton Molander 3 Plass 163 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 6 28/11 - 07 / 9 2100 30,3ag 85
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Biri Travbane 3 09/11 - 06 / 2 2100 29,7a 52
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 2 02/10 - 05 / 9 2100 30,6a 61
E. Schem Stein Galgerud E. Schem Biri Travbane 4 16/9 - 06 / 2 2100 29,0a 40
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 2 13/8 - 04 / 6 2100 29,9a 68
4 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 4 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott O. Kjenner Momarken Travbane 0 09/4 - 01 / 3 2140 br a 450
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen O. Kjenner Momarken Travbane 6 28/3 - 01 / 5 1640 29,8a 239
Carina Simonsen-Ronny Simonsen T. Solberg Drammen Travbane 0 16/3 - 05 / 8 2140 br 699
O. Kjenner Carina Simonsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 7 2100 30,4a 1098
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 6 2140 32,2 823
5 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 5 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 1 15/10 - 01 / 7 2100 26,6a 16
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/9 - 04 / 3 2100 28,2a 22
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 1 07/9 - 01 / 11 2100 26,1a 231
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 3 2100 30,5ag 27
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 1 29/6 - 04 / 6 2120 27,1 74
6 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 6 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Momarken Travbane 4 09/4 - 01 / 6 2140 28,3a 438
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 7 1609 27,4a 1242
Astrid Fossen-Ahne Fossen G. Austevoll Drammen Travbane 7 16/3 - 08 / 4 2100 30,5 377
S. Fossen S. Fossen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 2 2140 28,5a 612
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 11 2100 28,2a 599
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -4 -0 -1 -3 -85 000
Veels Netta 7 Plass 228 579
9 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 9 1609 27,4ag 43
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Jarlsberg Travbane - 07/12 - 05 / 4 2100 dg 38
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 05 / 2 2100 28,2 g 17
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 05 / 4 2140 30,8 18
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 03 / 4 2100 26,7 100
8 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 8 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 4 10/4 - 04 / 1 2100 27,2a 31
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 3 30/3 - 07 / 9 2120 26,7 79
Team Alle Skal Få E. Høitomt Bergen Travpark 4 02/3 - 05 / 12 2140 29,4 84
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 16/2 - 09 / 2 2609 28,9a 257
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 02/2 - 07 / 12 2120 29,2 28
9 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 9 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Momarken Travbane 3 09/4 - 01 / 4 2140 28,2ag 101
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Biri Travbane 0 22/3 - 06 / 12 2100 dg a 36
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Drammen Travbane 3 16/3 - 06 / 1 2500 31,0a 170
O. Sagholen S. Eilefsen Momarken Travbane 1 26/2 - 01 / 5 2160 30,6 36
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 2 07/2 - 05 / 2 2100 28,3a 40
10 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 10 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 2 04/4 - 04 / 11 2100 28,7a 106
e. Høgda Vesla v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 3 1609 27,3a 187
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen O. Østre Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 6 2140 28,1a 124
T. Solberg Bjørn Gustavsen O. Østre Momarken Travbane 1 12/2 - 01 / 7 2140 30,4 59
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Bjerke Travbane - 30/1 - 03 / 8 1609 dg a 87