<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Proud Design 2100 1 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Formula One* (US) L. Kolle Biri Travbane 19/10 - 22 / 5 2120 26,2 B
e. Sherbie v. Sherbrooke Hanover* (US) S. Hammersborg Biri Travbane 30/9 - 22 / 1 2100 27,7 B
Anita Bernhardsen-Hans Petter Kvarsnes
S. Hammersborg
svart m/rød sele høyre side + rekl.
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ben Dover 2 Plass 0
4 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US)
e. Global Tooma (S) v. Supergill* (US)
Roy Lysgård /Kolbu
E. Høitomt Roy Lysgård
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -2 -0 -1 -0 -35 000
Admiral B. 2120 1 Plass 49 500
5 år SVART V v.Åsajerven V. Bugge Leangen Travbane 1 17/12 - 01 / 9 2140 34,5a 35
e. Vikan Lita v. Lome Elden V. Bugge Leangen Travbane 1 24/11 - 11 / 3 2140 37,5 g 71
Bernt K. Kvamme /Frosta V. Bugge Leangen Travbane 3 25/10 - 02 / 1 2140 36,1 93
B. Steinseth V. Bugge Rissa Travbane P 30/9 - 22 / 1 2100 38,5 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj V. Bugge Leangen Travbane 0 11/9 - 10 / 5 2160 37,6 g 143
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Horg Mio 2 Plass 0
4 år BRUN V v.Moe Svarten K. Malmin Bjerke Travbane 20/9 - 20 / 3 1660 51,1 g B
e. Jarli Mai v. Bokli Eld K. Malmin Bjerke Travbane 06/9 - 20 / 9 1660 54,5 B
Unni Hallquist Horgen-Knut Horgen K. Malmin Bjerke Travbane - 31/5 - 20 / 3 1660 dgpp N
K. Malmin Knut Horgen
Mørkblå med gul reklame/bånd
5 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Halmrast Balder 3 Plass 10 000
4 år BRUN V v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 29/9 - 21 / 4 2100 58,0 B
e. Horgen Eldy v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 15/9 - 24 / 6 2100 59,5 B
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen
A. Stensen Andreas Halmrast
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -4 -4 -1 -1 -116 500
Alm Andaman 4 Plass 122 500
5 år BRUN V v.Tekno Odin R. Kruse Biri Travbane - 21/12 - 01 / 11 2120 dg 555
e. Alm Travinda v. Storm Jo R. Kruse Momarken Travbane P 11/11 - 20 / 3 2160 38,6 g P
Roy Lysgård /Kolbu R. Kruse Biri Travbane - 05/10 - 01 / 6 2100 dg a 48
L. Kolle Roy Lysgård R. Kruse Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 10 2100 br ag 361
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Eggen Bjerke Travbane - 25/7 - 01 / 8 2100 dg a 28
7 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odas Eld 5 Plass 3 500
5 år SVART V v.Lome Elden
e. Maias Oda v. Moe Odin
Katrine Verkland /Lillehammer
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Svenn 6 Plass 0
5 år BRUN H v.Norheim Svenn A. Rasmussen Biri Travbane - 17/8 - 20 / 6 2120 dgpp r N
e. Bossa v. Lapp Nils (S) A. Rasmussen Biri Travbane N 10/8 - 21 / 1 2100 43,7 N
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll A. Stensen Biri Travbane - 13/7 - 21 / 4 2100 dgpp N
D. Dalen Brynjulf Bjørge
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Taxi Titan 7 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Tuxi Titan E. Høitomt Drammen Travbane N 04/4 - 20 / 2 2120 41,8 rg N
e. Møre Pia v. Bokli Eld K. Malmin Bjerke Travbane 13/9 - 21 / 9 1660 06,3 g N
Rune Wilberg-Trine Wilberg
O. Mikkelborg Rune Wilberg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl