<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
KINGE LEIKARS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 26.001 kr.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-10 Plass : 1-3-10

1 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -14 000
Brutal 2100 1 Plass 35 000
7 år SVART V v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 4 08/2 - 07 / 4 2140 35,4 44
e. Bø Rene v. Alm Hellin H. Brendengen Bjerke Travbane 4 31/1 - 06 / 9 2100 33,0a 273
Hanne Brendengen /Lena H. Brendengen Bjerke Travbane 3 12/12 - 01 / 4 2100 33,6a 199
D. Dalen Jo Svenstad (T) H. Brendengen Bjerke Travbane 4 13/11 - 02 / 6 2100 33,7a 750
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Brendengen Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 04 / 2 2100 39,3 g 177
2 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Talomen Ø.K. 2 Plass 18 500
7 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Kvikstad Biri Travbane 5 22/3 - 03 / 3 2100 36,8 733
e. Taletta v. Rigel Jo J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 3 2140 br 275
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 7 25/1 - 03 / 13 2120 36,2 g 347
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 30/12 - 02 / 3 2140 35,9 86
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 5 29/6 - 08 / 12 2100 34,2 153
3 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Ruggen 3 Plass 28 000
4 år BRUN H v.Joker Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 5 29/3 - 03 / 8 2120 33,1 42
e. Vind v. Järvsöfaks (S) O. Østre Biri Travbane 1 22/3 - 03 / 7 2100 35,2 21
Bjørn Sandum /Lalm O. Østre Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 08 / 6 2100 34,6 g 225
Ø. Ruttenborg E. Høitomt Biri Travbane 7 08/3 - 08 / 5 2100 36,7 122
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 22/2 - 20 / 4 2120 41,2 g P
4 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -11 813
T.B.'s Trøll Scott 4 Plass 18 813
5 år BORKET V v.Tangen Scott G. Austevoll Biri Travbane 3 22/3 - 03 / 10 2100 35,7 199
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Bjerke Travbane 0 20/2 - 08 / 3 2140 34,6 594
Eli-Mina Antonsen-Tore Bakken B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 3 2100 35,3 135
K. Kvasnes Eli-Mina Antonsen B. Steinseth Romme 6 22/9 - 01 / 15 1660 34,2 330
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Lunde Biri Travbane 3 16/9 - 08 / 12 2100 36,6 g 545
5 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -26 000
Vinn Erle 2120 1 Plass 44 000
8 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/3 - 06 / 4 2100 35,0ag 228
e. Vintalill v. Atom Vinter Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 3 2100 39,3 g 692
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen G. Austevoll Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 10 2120 35,7 g 320
E. Høitomt Cathrine Slaaen O. Østre Momarken Travbane 6 12/7 - 02 / 1 2140 32,3ag 167
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 6 29/6 - 03 / 6 2120 32,4 573
6 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 2 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos M. Gundersen Bjerke Travbane - 03/4 - 04 / 3 2140 dg 368
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 02 / 7 2100 33,4a 59
Elise Engelstad /Løten B. Steinseth Biri Travbane 2 08/3 - 03 / 1 2120 32,1 465
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 1 2100 35,9 g 393
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 11 2160 34,4 475
7 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -31 000
Vesle Orla 3 Plass 39 500
5 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 02 / 9 2100 37,0ag 70
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 08/3 - 03 / 4 2120 32,3 85
Stall Lucky Man M. Gundersen Biri Travbane - 25/1 - 03 / 11 2120 dg 79
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/1 - 03 / 6 2140 dg 54
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 01 / 3 2140 33,3 52
8 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 4 Plass 28 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 4 22/3 - 03 / 15 2120 35,1 1320
e. Slåtsve Tora v. Elding E. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 4 2100 37,7ag 392
Martin Øveraasen /Åsmarka A. Stensen Biri Travbane 5 15/2 - 07 / 7 2140 35,7 111
A. Stensen Erland Holm (T) A. Stensen Bjerke Travbane 6 23/1 - 08 / 2 2140 34,2 108
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Holm Bjerke Travbane 5 10/1 - 05 / 5 2100 33,5ag 118
9 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 5 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 21/2 - 07 / 7 2160 34,8 79
e. Veslepaja v. Perle Troll A. Stensen Bjerke Travbane 8 08/2 - 07 / 12 2160 36,6 212
Tor Opheim-Anita Opheim Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 31/1 - 06 / 8 2100 33,6a 72
K. Malmin Tor Opheim (B) A. Stensen Bjerke Travbane 3 10/1 - 05 / 2 2100 32,5a 230
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Flåten Momarken Travbane 6 09/10 - 09 / 9 2180 38,9 g 48
10 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 6 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 5 03/4 - 04 / 5 2140 31,3 516
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 08 / 7 2120 32,5 66
Stall Rappfot J. Bjerring Bjerke Travbane 4 13/3 - 08 / 4 2140 33,4 56
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 2 07/3 - 07 / 6 2100 32,3a 32
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 3 20/2 - 08 / 9 2160 32,6 129
11 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 7 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/4 - 04 / 1 2140 31,0 117
e. Lome Lisa v. Spang Best Å. Tengsareid Biri Travbane 2 22/3 - 03 / 14 2120 34,3 42
Torstein Skjaker /Jaren Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 07/3 - 07 / 1 2100 32,5a 58
G. Austevoll Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/2 - 07 / 9 2140 34,3 59
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 1 2140 35,2 176
12 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -33 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Dæmro Bob 8 Plass 41 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane - 03/4 - 04 / 2 2140 dg 60
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld V. Hop Biri Travbane - 08/3 - 03 / 7 2140 dg 19
Kristin Randgaard-Klaus Skogen V. Hop Biri Travbane 2 22/2 - 03 / 4 2100 34,1 g 16
V. Hop Kristin Randgaard V. Hop Bjerke Travbane 1 08/2 - 07 / 8 2160 34,1 g 17
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 1 25/1 - 03 / 6 2100 33,8 g 19