<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-5
JONSOKSTJERNAS LØP (TIDSLØP)
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige med rekord 1.37,5 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-7 Plass : 2-9-7

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Liheim Maia 2100 1 Plass 2 000
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Grimsgård Leangen Travbane 0 01/4 - 09 / 3 2140 42,5 g 763
e. Stortrø Stjerna v. Elding O. Korssjøen Leangen Travbane P 04/2 - 20 / 4 2160 40,1 P
Olav Korssjøen /Vingelen D. Dalen Drammen Travbane 0 23/10 - 07 / 3 2100 42,1 g 325
K. Johansen Olav Korssjøen (A) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 08 / 6 2100 42,0 g 471
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Korssjøen Leangen Travbane P 11/9 - 22 / 4 2140 40,5 P
2 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lustra Spretten 2 Plass 14 000
7 år SVART V v.Spikeld A. Reigstad Bergen Travpark P 14/3 - 21 / 3 2100 39,6 P
e. Lustra Molly v. Frigg Mollyn A. Reigstad Bergen Travpark N 29/11 - 22 / 1 2100 brp N
Elizabeth Curran /Skulestadmo
A. Reigstad Elizabeth Curran
Burgunder m/gull sk.stk, seler & mansj
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løten Teddy 3 Plass 5 000
4 år BRUN V v.Dotterud Teddy A. Stensen Biri Travbane 0 08/3 - 08 / 2 2100 37,7 g 130
e. Løten Nilla v. Nilas B. Steinseth Biri Travbane 6 11/1 - 01 / 3 2100 38,1 95
Oddveig Johnsen /Løten B. Steinseth Biri Travbane P 16/11 - 20 / 1 2100 38,7 g P
B. Steinseth Leif Johnsen T. Bronken Biri Travbane 11/8 - 23 / 3 2100 53,7 B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 23/7 - 22 / 3 2100 55,8 B
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silkesvarten Jo 4 Plass 0
5 år SVART H v.Troll Rigel A. Stensen Biri Travbane P 22/3 - 21 / 4 2100 41,1 g P
e. Tofte Gull v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane N 11/4 - 20 / 12 2180 45,3 g N
Håkon Jørund Bue /Maura G. Flåten Jarlsberg Travbane 23/8 - 22 / 4 2120 03,1 B
A. Stensen Jo Svenstad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Fyrrig 5 Plass 2 000
4 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld R. Sveen Biri Travbane P 11/1 - 20 / 4 2120 40,6 g P
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Bjerke Travbane 22/11 - 20 / 8 1660 52,8 B
Ragnhild Sveen-Inger Sveen Steinseth R. Sveen Biri Travbane 15/9 - 24 / 1 2100 02,9 g B
R. Sveen
brun m/røde seler
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Valle Embla 6 Plass 7 000
5 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) A. Nilsen Leangen Travbane 0 23/7 - 02 / 3 2140 41,0 811
e. Ødelistjerna v. Pål Even O. Johnsen Leangen Travbane 0 02/7 - 10 / 11 2160 42,6 447
Stian Hårstad /Vingrom O. Johnsen Leangen Travbane 5 01/4 - 10 / 3 2140 43,5 g 277
Ø. Ruttenborg Stian Hårstad O. Johnsen Leangen Travbane 0 05/3 - 08 / 7 2140 br g 344
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Johnsen Leangen Travbane 0 11/12 - 09 / 7 2160 41,5 g 348
7 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Diåmi Ø.K. 7 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 08 / 5 2100 37,5 44
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin A. Andersen Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 6 2120 39,1 g P
Morten Einang /Våle E. Rennesvik Bjerke Travbane P 22/2 - 20 / 8 2160 39,4 P
D. Dalen Anders Andersen (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 8 2100 br g 201
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Biri Travbane P 11/3 - 20 / 4 2120 44,6 P
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Hvatt Mari 8 Plass 4 000
4 år SVART HP v.Jarli Svarten P. Hvattum Momarken Travbane 8 11/12 - 08 / 10 2140 38,1 46
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Biri Travbane P 24/8 - 20 / 1 2100 38,0 P
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 11/10 - 20 / 4 1660 49,6 B
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 21/6 - 20 / 3 2140 52,9 B
hvit m/grønn stjerne og ermstripe
9 2019: -9 -0 -2 -1 -3 -28 022 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Håkon 9 Plass 28 022
5 år BRUN UH v.Voje Spik A. Nilsen Leangen Travbane 0 01/4 - 09 / 5 2160 39,0 g 262
e. Høiby Ina v. Høiby Kongen A. Nilsen Leangen Travbane 3 25/3 - 09 / 5 2160 38,7 g 323
Anne-Mari Helgheim /Ranheim A. Nilsen Leangen Travbane 8 18/3 - 07 / 1 2160 41,7 g 280
V. Hop Glenn Ivar Helgheim A. Nilsen Leangen Travbane 4 04/3 - 08 / 2 2140 37,5 96
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Sørmo Leangen Travbane 0 04/2 - 08 / 1 2140 43,6 g 88
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storm Fax 10 Plass 2 000
3 år SVARTBRUN H v.Norheim Faksen A. Nilsen Leangen Travbane P 04/3 - 20 / 2 2160 44,6 g P
e. Storm Pia v. Storm Jo A. Sjoner Leangen Travbane 14/5 - 20 / 3 1640 53,2 g B
Glenn Ivar Helgheim /Trondheim A. Sjoner Orkdal Tråvpark 05/5 - 20 / 1 1700 58,3 B
A. Sjoner Glenn Ivar Helgheim
blå m/reklame på sv. stolpe
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Mina 11 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Østre Jarlsberg Travbane N 15/11 - 21 / 4 2120 40,8 r N
e. Veiset Mina v. Lome Kongen
Morten Einang /Våle
E. Høitomt Morten Einang (B)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek