<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-2
CONSUL FORDS LØP (SPORTRAPP/GRUNNLAG)
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 400 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 125.001 - 425.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-9 Plass : 8-1-9

1 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -13 499 2018: -16 -1 -2 -2 -8 -68 397
Bear Anemone* (S) 2100 1 Plass 126 079
6 år M.BRUN HP v.Muscles Wiking B.R. K. Lindberg Momarken Travbane 3 23/3 - 01 / 1 1640 14,4a 207
e. Bear My Royalty (S) v. Zerberus* (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/3 - 01 / 8 2100 18,2a 123
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 6 26/2 - 02 / 1 2140 19,1a 260
G. Austevoll Lars-Gunnar Gustafsson G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/1 - 06 / 4 1609 16,5a 100
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/1 - 04 / 10 1609 17,1ag 152
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -18 965
Lindy Cru 2 Plass 133 691
8 år M.BRUN HP v.Mythical Lindy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 24/1 - 06 / 2 1609 16,4a 114
e. Vicuna Boko (S) v. Tagliabue* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 8 19/12 - 05 / 5 2100 18,2a 142
Vidar Ødegaard /Matrand A. Berg-Almaas Bjerke Travbane 6 05/12 - 09 / 3 2100 16,9a 512
H. Tvedt Vidar Ødegaard K. Malmin Bjerke Travbane 3 20/11 - 01 / 1 1609 16,0a 91
Hvit m/sort V og ermer, reklame. M. Larsson Arvika 7 16/6 - 02 / 2 2100 18,1 55
3 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -18 -0 -1 -2 -7 -66 251
Balotelli 3 Plass 147 251
6 år SVART V v.Dream Vacation* (US) M. Rasmussen Bjerke Travbane 0 03/4 - 06 / 8 2600 17,6a 1063
e. Kisstheboysgoodbye v. Rosalind's Guy (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 06/2 - 06 / 2 2100 16,7a 487
Anita Solberg Kristiansen /Eidsberg V. Hop Bjerke Travbane 0 19/1 - 05 / 3 2100 16,6a 243
M. Rasmussen Anita Solberg Kristiansen H. Tvedt Momarken Travbane 3 27/12 - 03 / 1 2640 17,5 522
Mørkeblå m/burg.stolper og mansjett M. Gundersen Bjerke Travbane 4 19/12 - 05 / 8 2100 17,2a 126
4 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -7 -29 500
Saturn (DK) 4 Plass 147 985
10 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) T. Rød Drammen Travbane 0 04/4 - 01 / 8 2100 19,8a 372
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) A. Rasmussen Momarken Travbane 0 23/3 - 01 / 4 1640 16,5a 368
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 01 / 7 2100 19,6a 471
T. Rød Christina Sophie Myklebust (A) T. Rød Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 6 2100 17,3a 1028
Hvit m/sort mansj,krave,belte,stj.rekl A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 02 / 7 1700 19,1a 1559
5 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2018: -20 -0 -0 -4 -9 -50 000
Chill Fighter 5 Plass 153 500
10 år BRUN V v.Giant Chill* (US) H. Holm Drammen Travbane 5 04/4 - 01 / 11 2100 18,9a 584
e. Felicia News v. Super News (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 7 2100 17,9a 232
Pål Jensen /Nøtterøy J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 07 / 4 2100 21,0a 130
V. Hop Pål Jensen H. Holm Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 04 / 7 2100 20,7a 127
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 07/2 - 02 / 5 1609 16,6a 239
6 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -0 -1 -3 -12 -57 000
Destiny Morning 6 Plass 162 000
8 år RØD HP v.Rubintor Pri (DE) J. Pettersen Bjerke Travbane 0 27/3 - 09 / 9 2100 17,0a 573
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 01 / 1 2100 16,9a 489
Bent Brustad /Lunde C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 06 / 1 2100 17,4a 338
J. Pettersen Connie Engebråthen (T) M. Sørvik Drammen Travbane 0 22/12 - 02 / 8 2100 23,4ag 571
grønn m/rød firkløver C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 06 / 11 2120 19,4 349
7 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -23 -1 -1 -1 -6 -46 500
Legacy 7 Plass 183 000
9 år BRUN V v.Millmaker D. Dalen Drammen Travbane 0 04/4 - 05 / 5 2100 16,9ag 387
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/3 - 02 / 5 1609 15,0a 523
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 8 2100 18,3a 438
D. Dalen Linda-Kristin Wallumrød A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 28/1 - 06 / 5 1700 16,6a 622
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 06 / 5 2100 18,2a 371
8 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -79 000 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -21 000
Gaia B.R. 8 Plass 280 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 05/4 - 01 / 2 2609 16,8a 248
e. Neshe (US) v. Malabar Man* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 06 / 1 1700 16,1a 57
Tor Olaf Halle /Larvik D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 06 / 8 2100 17,2a 148
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 04/1 - 01 / 5 1609 dg a 69
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 05 / 7 2100 16,8a 302
9 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -12 -1 -3 -0 -4 -72 491
Riva Renn 9 Plass 174 070
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) S. Eilefsen Drammen Travbane 0 04/4 - 05 / 3 2100 18,1ag 59
e. Rina Star v. Starchip Entrprise* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 0 23/3 - 04 / 2 2140 17,6a 114
Kjell Nilsen /Blaker P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 30/12 - 09 / 3 2100 16,5a 109
S. Eilefsen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 15/12 - 07 / 4 2100 14,9a 326
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma A. Akselsen Momarken Travbane 0 04/12 - 05 / 3 2160 17,0 g 191