<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-4
MARY MCELWYNS HOPPELØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper 10.001 - 45.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-5 Plass : 3-6-5

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -12 000
L'ideal Lavec 2100 1 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 02 / 12 2100 18,2a 209
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 18/9 - 08 / 4 2140 21,4ag 34
Stall Gate Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 08 / 1 2100 18,7 92
C. Antonsen Torgeir Gjølberg A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 07 / 11 2100 20,9ag 501
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 3 2100 20,5 P
2 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
W.J. Dancing Queen 2 Plass 19 000
8 år SVART HP v.Whitesand Titan (US) S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 31/3 - 07 / 1 2140 18,9a 717
e. Clarissa's Way (DE) v. Titan Way* (DE) D. Dalen Klosterskogen Travbane - 24/3 - 02 / 2 2100 dg a 226
Stine Hansen Juklerød-Heidi Grave D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 01/3 - 07 / 2 2100 19,4a 167
G. Austevoll Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Klosterskogen Travbane P 07/2 - 20 / 1 2100 23,0 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 26/1 - 06 / 8 2100 22,5a 82
3 2019: -2 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -8 -0 -2 -1 -2 -13 549
Gulomgoarre (NL) 3 Plass 45 016
6 år BRUN HP v.Expo Bi (IT) R. Bakker Wolvega 0 28/4 - 06 / 10 2100 17,4a 838
e. Wala Paasloo (NL) v. Express Ride* (US) R. Bakker NEDERLAND 3 15/4 - 03 / 3 2300 18,7a 32
Fun Invest AS /Gjøvik R. Bakker NEDERLAND 2 01/4 - 03 / 7 1700 17,8a 31
D. Dalen Trond Anderssen (T) R. Bakker Wolvega 6 11/3 - 03 / 6 2100 16,8a 286
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Kooyman Wolvega 0 18/2 - 05 / 4 2100 18,1a 858
4 2019: -4 -1 -0 -1 -2 -25 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Frøken Bjørklund 4 Plass 28 000
4 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) H. Storås Bjerke Travbane 5 21/3 - 07 / 6 2100 17,3a 198
e. Lamasi v. Angus Hall* (US) H. Storås Bjerke Travbane 6 14/3 - 02 / 7 2100 19,0a 243
Sonja Bjørklund-Torill Hagelund H. Storås Bjerke Travbane 3 14/2 - 02 / 6 2100 19,8a 40
H. Storås Steinar Holm (T) H. Storås Bjerke Travbane 1 31/1 - 07 / 1 2100 20,1a 70
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Biri Travbane 4 24/8 - 01 / 3 2100 19,1a 128
5 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -29 767
Thai Athena 5 Plass 38 767
3 år BRUN HP v.Broadway Hall (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 01/4 - 04 / 6 2100 16,1a 35
e. Reel Volo v. Enjoy Lavec* (S) E. Adielsson Axevalla 4 16/10 - 01 / 4 1640 16,8a 82
Stig Flaata-Morten Vilhelmshaugen V. Heiskanen Åby 2 26/9 - 01 / 6 1640 17,5 116
F. Hamre L. Kolle Jarlsberg Travbane P 14/9 - 21 / 1 2100 20,7 P
Mørkblå/lysblå todelt, reklame
6 2019: -5 -2 -3 -0 -0 -58 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Indiana Fortuna (DE) 6 Plass 58 000
4 år MØRKBR HP v.Conway Hall* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 01/4 - 04 / 5 2100 15,6a 27
e. All This Hanover (US) v. Yankee Glide* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 01/3 - 07 / 7 2100 19,1ag 12
Stall Grini AS /Eiksmarka K. Malmin Bjerke Travbane 1 16/1 - 08 / 4 2140 18,4 14
K. Malmin Trond Anderssen (T) R. Bot Gelsenkirchen 13/7 - 91 / 4 2000 21,3a GKD
Mørkblå med gul reklame/bånd
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -33 000
Picture Perfect 7 Plass 45 000
6 år BRUN HP v.Global Jinx (S) O. Østre Biri Travbane - 22/3 - 05 / 1 1609 dg a 133
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) O. Østre Biri Travbane 0 30/11 - 04 / 7 2100 26,5ag 154
Helene Holum Sæther /Risør Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/11 - 02 / 5 2100 17,5a 47
Å. Tengsareid Jo Svenstad (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/11 - 01 / 2 2100 18,3a 596
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Drammen Travbane - 22/10 - 06 / 7 2100 dg a 96