<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-1
PIILMINGNISTS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 570.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-8 Plass : 5-6-8

1 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2100 1 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor G. Gundersen Biri Travbane 0 30/3 - 05 / 3 2100 27,3ag 928
e. Lannem Stjerna v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 5 25/1 - 05 / 5 2140 28,4 67
Horni AS-Hans Kristian Hoel G. Gundersen Bjerke Travbane 6 16/1 - 07 / 1 2100 26,1a 323
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 02/1 - 06 / 10 1609 25,7a 136
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Biri Travbane 4 14/12 - 04 / 2 2100 29,5a 32
2 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 2 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 6 30/3 - 05 / 2 2100 26,7a 624
e. Lome Lerka v. Spikeld K. Malmin Biri Travbane 0 08/3 - 06 / 9 2140 27,5 g 227
Lisbeth Follestad-Anders Taaje A. Robertsen Momarken Travbane 5 05/2 - 07 / 6 2160 29,4 107
J. Kvikstad Lisbeth Follestad K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 2 2100 26,8ag 94
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler K. Malmin Bjerke Travbane 2 26/12 - 06 / 7 2100 27,8a 94
3 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 3 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden M. Gundersen Biri Travbane 5 15/6 - 03 / 2 2100 26,7ag 156
e. Korra v. Kos Knekten O. Østre Bjerke Travbane 0 09/6 - 04 / 2 3120 29,4 g 879
Even Opheim Alm /Gran H. Kolle Biri Travbane 3 25/5 - 03 / 14 2140 25,9 281
G. Gundersen Andreas Opheim (T) S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 03 / 6 2120 26,9 78
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 02 / 2 2100 25,9 243
4 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 4 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 01 / 6 2100 29,9a 47
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 05 / 12 1700 27,0a 45
Svein Ødegård /Åmot D. Dalen Bjerke Travbane 5 13/3 - 07 / 9 2100 29,1a 306
D. Dalen Svein Ødegård O. Østre Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 04 / 2 2100 29,0a 23
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/1 - 07 / 11 2100 26,0a 342
5 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 5 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane - 13/3 - 07 / 8 2100 dg a 24
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 1 20/2 - 06 / 12 2160 26,9 61
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane 1 15/2 - 05 / 3 2100 26,4a 30
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 6 2100 36,9 27
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 1 16/1 - 07 / 3 2100 25,4a 40
6 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 6 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Biri Travbane 4 30/3 - 05 / 12 2100 26,7ag 46
e. Brenne Vinni v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 13/3 - 07 / 11 2100 26,8a 54
Stig Flaata /Tinn Austbygd V. Hop Forus Travbane 0 09/2 - 08 / 4 2040 br g 85
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 16/1 - 07 / 7 2100 25,5a 22
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 02/1 - 06 / 7 1609 25,1a 45
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 7 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Jarlsberg Travbane 5 29/3 - 01 / 2 2100 30,2a 183
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Biri Travbane - 08/3 - 06 / 3 2120 dg 171
Stall Rotnes E. Schem Biri Travbane 4 15/2 - 05 / 4 2100 26,8a 348
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 2 1609 27,6a 105
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 8 2100 28,5ag 455
8 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 8 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 30/3 - 05 / 8 2100 26,9ag 365
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 2 13/3 - 07 / 12 2100 27,2a 88
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/2 - 06 / 11 2160 28,1 183
E. Høitomt Heidi Moen (T) E. Høitomt Biri Travbane 3 15/2 - 05 / 6 2100 26,6a 191
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 10 2120 27,4 278
9 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 9 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 01 / 5 2100 29,6a 15
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 05 / 7 1700 26,4a 26
Torkild Øveren-Sonja Søderholm J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 13/2 - 02 / 9 2100 29,2a 99
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 8 1609 28,0a 43
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 01 / 11 2100 30,5a 125
10 2019: -6 -2 -0 -2 -2 -87 162 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Viking Faks 10 Plass 563 867
10 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) A. Stensen Biri Travbane 3 30/3 - 05 / 6 2100 26,6a 152
e. Spik Løva* v. Spikeld K. Haugstad Färjestad 4 09/3 - 08 / 7 2160 26,7 180
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg L. Pedersen Biri Travbane 3 22/2 - 04 / 7 2140 28,9 28
A. Stensen L. Pedersen Bjerke Travbane 1 13/2 - 02 / 10 2100 28,4a 43
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 1 08/2 - 05 / 9 1609 26,8a 44