Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
STJERNEPRINS LØPET

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 95.001 kr.
For 3-15-årige høyest 155.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-9 Plass : 10-1-9

1 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -32 000 2018: -7 -3 -2 -0 -0 -106 417
Tangen Tøff 2160 1 Plass 138 417
4 år SVART V v.Åsajerven J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 27/3 - 05 / 8 2160 28,3 46
e. Tangen Rikke v. Elding J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 12/3 - 04 / 10 2140 31,2a 17
Signe Kvaale Nilsen-Gun Strandberg J. Mjølnerød Färjestad 1 10/12 - 02 / 3 2160 32,0 19
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 05/12 - 01 / 2 2100 32,9a 15
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 6 2160 br 21
2 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 2 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 11 2160 30,6 g 47
e. Perla Mi v. Moe Odin T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 06 / 12 1700 br ag 47
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Fløysand Bjerke Travbane 3 30/1 - 05 / 10 2100 28,9a 60
T. Fløysand Martine Wessel (T) T. Fløysand Bjerke Travbane 3 19/1 - 04 / 4 2100 28,7a 65
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Drammen Travbane - 22/12 - 07 / 7 2100 dg a 27
3 2019: -9 -0 -0 -0 -5 -17 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -25 500
Lilletroll 3 Plass 143 899
9 år MØRKBR H v.Vinning Kos E. Høitomt Momarken Travbane 5 28/3 - 01 / 1 1640 29,6a 65
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten K. Ødegaard Drammen Travbane - 16/3 - 05 / 12 2140 dg 844
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 04 / 9 1609 29,6a 87
E. Høitomt Terje Mellemsæther E. Høitomt Bjerke Travbane 4 27/2 - 04 / 5 1609 28,2a 148
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 3 2100 40,7a 333
4 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 4 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 31/3 - 04 / 9 2200 29,2 g 730
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Momarken Travbane 0 28/3 - 01 / 9 1640 30,1a 470
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 06 / 6 2100 31,4a 537
G. Austevoll Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 06 / 12 2120 32,4 g 542
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 9 2180 30,0 303
5 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 5 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber A. Valstad Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 10 2120 33,2 947
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 5 2140 33,4 598
Hanne E. Ellefsrud /Gran J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 03 / 3 2100 34,2 261
O. Kjenner Hanne E. Ellefsrud G. Austevoll Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 5 2100 32,8ag 259
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Østre Drammen Travbane 6 22/10 - 05 / 10 2100 31,1a 106
6 2019: -6 -0 -1 -3 -0 -27 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Vest Odin 6 Plass 130 500
6 år SVART V v.Moe Odin A. Rasmussen Bergen Travpark 0 02/3 - 05 / 7 2120 32,2 432
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel A. Rasmussen Bjerke Travbane 2 06/2 - 05 / 11 2100 30,0a 309
Stall Benny A. Rasmussen Bjerke Travbane 3 31/1 - 05 / 2 2100 31,1a 191
V. Hop Kjetil Helgestad (T) A. Rasmussen Biri Travbane 3 25/1 - 07 / 2 2100 34,1 59
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Rasmussen Biri Travbane 3 11/1 - 02 / 2 2100 30,4a 278
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 7 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos H. Holm Bjerke Travbane 6 06/2 - 05 / 4 2100 30,1a 105
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen H. Holm Biri Travbane - 11/1 - 02 / 5 2100 dg a 357
Erland Flaten /Aurdal B. Andreassen Bjerke Travbane - 28/11 - 07 / 4 2100 dg a 525
O. Mikkelborg Erland Flaten B. Andreassen Bjerke Travbane 3 07/11 - 04 / 1 2100 30,9a 266
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 2 2100 dg ar 144
8 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 8 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Momarken Travbane 2 28/3 - 01 / 3 1640 29,1a 38
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Bjerke Travbane 6 06/3 - 02 / 1 1609 28,6a 65
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/2 - 04 / 10 1609 28,3a 32
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 06/2 - 05 / 10 2100 30,0a 119
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 02/2 - 07 / 1 2100 30,9 g 210
9 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -30 000 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -25 000
Faste Jerva 9 Plass 142 000
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane 4 27/3 - 05 / 7 2160 29,2 g 162
e. Faste Eldina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 4 20/3 - 03 / 7 2100 29,9a 221
Steffen Halvorsrud-Jon Lien C. Antonsen Momarken Travbane 3 05/2 - 08 / 9 2160 31,8 131
C. Antonsen Steffen Halvorsrud C. Antonsen Bjerke Travbane 6 23/1 - 06 / 1 2140 30,5 612
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 6 16/1 - 04 / 3 2100 30,0a 173
10 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -37 000 2018: -10 -3 -2 -3 -1 -95 500
Valle Grim 10 Plass 170 500
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Biri Travbane 4 30/3 - 07 / 2 2100 27,6 127
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 3 08/3 - 01 / 7 2140 30,4 25
Vidar Rugsveen /Biri D. Dalen Biri Travbane 6 16/9 - 06 / 1 2100 29,4ag 38
D. Dalen Vidar Rugsveen D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/8 - 05 / 5 2600 29,0a 348
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 04/8 - 05 / 4 2100 27,8ag 38
11 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 11 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Momarken Travbane 4 28/3 - 01 / 10 1640 29,4a 54
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 10/3 - 04 / 1 1609 28,6a 79
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Bjerke Travbane 2 27/2 - 04 / 3 1609 28,0a 633
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Bjerke Travbane 7 13/2 - 04 / 4 2160 31,6 g 995
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 8 2100 33,6a 225
12 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 500 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mo Ronja 12 Plass 151 250
10 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo H. Kulblik Bjerke Travbane 2 20/3 - 03 / 1 2100 29,8ag 174
e. Tori Jenta v. Alm Rigel H. Kulblik Momarken Travbane 4 21/2 - 01 / 9 1640 29,8a 389
Stall 3 D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 5 2100 31,0a 141
H. Kulblik Liv Haslie D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 11 1609 28,8a 113
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 4 31/12 - 01 / 5 1609 30,2ag 214