<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
DRIVBLESAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-11 Plass : 10-6-11

1 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 2140 1 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 05/4 - 07 / 5 2120 32,5 98
e. Gylden Vår v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 6 29/3 - 04 / 1 1609 30,2a 132
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 03 / 7 2140 36,3 g 285
V. Hop Magnus Billing E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 04 / 2 2100 40,6 g 855
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 2 2140 34,1 g 549
2 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 2 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Sørlandets Travpark 1 31/3 - 08 / 4 2160 30,7 249
e. Tekno Leika v. Moe Odin R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 03 / 4 2100 36,4 g 690
Åge Karlsen /Brandbu E. Høitomt Bjerke Travbane 7 31/1 - 06 / 12 2100 33,9a 272
E. Høitomt Renate Aarlie (T) R. Aarlie Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 03 / 4 2100 34,7 g 386
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 2 2100 34,9 73
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Neslands Trine 3 Plass 34 059
9 år SVART HP v.Moe Odin H. Kulblik Bjerke Travbane P 20/3 - 20 / 6 2160 38,9 P
e. Nesland's May v. Lykkebron* L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 10/12 - 03 / 3 2100 35,7 g 78
Henrik Kulblik /Grue Finnskog A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 12/11 - 03 / 1 2100 34,7a 103
H. Kulblik O. Østre Drammen Travbane 3 31/10 - 05 / 7 2120 33,7 g 83
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj O. Østre Årjäng 3 11/10 - 01 / 3 2140 31,8 179
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -12 -0 -2 -0 -1 -27 142
Stålvilma* (S) 2160 1 Plass 78 786
7 år BRUN HP v.Særpefanten U. Axelson Färjestad - 21/1 - 03 / 9 2180 br g 174
e. Eira* (S) v. Spang Best U. Axelson Bjerke Travbane - 16/1 - 03 / 3 2140 dg 203
Sverige U. Axelson Färjestad 0 07/1 - 03 / 5 2140 32,3 164
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane 2 27/12 - 01 / 10 2180 32,8 79
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Färjestad - 03/12 - 08 / 7 2160 dg g 233
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Virvel 2 Plass 53 294
10 år SVART HP v.Steinsvad Eld K. Mathisen Biri Travbane 0 22/3 - 02 / 5 2100 br ag 391
e. Var v. Plugg H. Kolle Jarlsberg Travbane 7 10/3 - 03 / 9 2140 34,5 g 654
Stall Troll Rappa´s Venner A. Rasmussen Biri Travbane P 22/2 - 20 / 6 2120 37,3 P
A. Rasmussen Jan Ingar Bakkely K. Kvasnes Biri Travbane N 16/9 - 23 / 5 2100 brp rg N
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. K. Kvasnes Biri Travbane P 01/9 - 21 / 2 2120 37,3 P
6 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 3 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe O. Mikkelborg Biri Travbane 4 22/3 - 02 / 4 2100 nc ag 244
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/3 - 04 / 4 2100 dg a 140
Leif Solemsli /Vang I Valdres O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 12 2160 32,6 g 101
O. Mikkelborg Leif Solemsli A. Stensen Biri Travbane 2 15/2 - 02 / 8 2100 31,7a 33
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 09/1 - 03 / 9 2160 31,9 45
7 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -30 000 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -38 500
Linntilla 4 Plass 68 500
7 år BORKET HP v.Mediaas Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 06/2 - 03 / 3 2160 34,1 55
e. Moshus Linn v. Slogum Bjørn V. Hop Bjerke Travbane 3 16/1 - 03 / 5 2140 31,9 61
Christine Masser-Thomas Enhuus V. Hop Bjerke Travbane 2 09/1 - 04 / 2 2140 32,9 70
D. Dalen Christine E. Masser V. Hop Bjerke Travbane 1 30/12 - 02 / 8 2160 34,3 64
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 08 / 8 2120 35,3 g 51
8 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 5 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 01 / 6 2100 32,0a 76
e. Frisli Modi v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 2 27/2 - 08 / 1 2140 30,1 130
Geir Ole Olsen /Porsgrunn A. Frønes Klosterskogen Travbane 8 07/2 - 03 / 8 2120 33,9 149
O. Østre Geir Ole Olsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 03 / 7 2100 33,4 60
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Momarken Travbane 5 08/1 - 05 / 14 2160 35,7 82
9 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 6 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 0 28/3 - 02 / 9 2140 32,8ag 329
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 02 / 8 2100 33,2a 435
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad G. Austevoll Momarken Travbane - 21/2 - 07 / 6 2160 dg 47
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/2 - 03 / 2 2140 dg r 96
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/1 - 08 / 10 2160 33,0 123
10 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 7 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 5 20/3 - 03 / 6 2100 30,0a 147
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/3 - 04 / 10 2100 32,0a 141
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 3 27/2 - 08 / 7 2140 30,4 135
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Biri Travbane 5 15/2 - 02 / 3 2100 32,5ag 92
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 03 / 13 2120 33,6 530
11 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 8 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan B. Steinseth Momarken Travbane 5 28/3 - 02 / 6 2140 32,1a 84
e. Inglinn v. Spang Best S. Ruud Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 2 1640 32,6 315
Stall Tuxi G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 03 / 8 2100 30,3a 65
B. Steinseth Per Arne Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 5 07/11 - 03 / 9 2160 32,0 164
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj S. Ruud Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 7 2140 31,1a 1069