<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 345.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -1 -3 -2 -1 -91 000 2018: -14 -3 -3 -4 -3 -160 463
Finnskog Nox 1 Plass 338 892
6 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 1 27/3 - 06 / 6 2100 27,4a 43
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 2 23/2 - 02 / 2 2100 27,3a 34
Stall Kulblik H. Kulblik Jarlsberg Travbane 5 16/2 - 09 / 8 2609 28,6a 112
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Bjerke Travbane 2 23/1 - 04 / 7 2100 27,0a 35
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Jarlsberg Travbane 3 12/1 - 03 / 9 2140 28,8 55
2 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 2 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Biri Travbane 0 30/3 - 03 / 3 2100 28,4 511
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 05 / 11 1700 27,5a 128
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 04 / 8 2120 29,9 49
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 8 1609 29,1a 363
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 19/12 - 04 / 8 2100 29,1a 96
3 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 3 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen E. Høitomt Bergen Travpark 1 02/3 - 07 / 9 2100 28,0a 24
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/2 - 02 / 6 2100 27,2a 26
Team Ivrig E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 16/2 - 09 / 9 2609 28,6a 48
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Momarken Travbane 2 17/1 - 05 / 3 2160 28,2 17
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/1 - 06 / 2 2100 26,7a 57
4 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 4 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Bjerke Travbane - 27/3 - 06 / 10 2100 dg a 1612
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 0 14/3 - 07 / 5 2100 32,0ag 276
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 05 / 7 2100 28,4a 670
Stig Ingar Fossen (A) H. Holm Bjerke Travbane 6 20/2 - 06 / 5 2140 29,3 159
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 11 2160 31,3 247
5 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 5 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe Å. Tengsareid Biri Travbane 2 30/3 - 07 / 13 2120 26,7 166
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 06 / 8 2120 29,8 21
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 2 14/2 - 07 / 1 2100 31,2a 20
Åsbjørn Tengsareid (T) Stig Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/1 - 06 / 11 2160 28,8 18
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/1 - 05 / 9 2100 27,9a 16
6 2019: -10 -0 -1 -2 -3 -38 000 2018: -18 -4 -2 -1 -2 -146 000
Smedtulla 6 Plass 313 000
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 28/3 - 07 / 4 2160 28,1 g 55
e. Smedjenta v. Elding D. Dalen Drammen Travbane - 16/3 - 08 / 9 2120 dg 183
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/3 - 07 / 5 2140 dg 66
Ole-Christian Kjenner (S) Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/2 - 02 / 1 2100 28,0ag 66
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 13/2 - 06 / 2 2140 28,3 g 62
7 2019: -6 -0 -2 -0 -1 -20 500 2018: -16 -1 -3 -1 -1 -109 822
Silkespika* 7 Plass 294 297
7 år MØRKBR HP v.Spikeld O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 05 / 10 2100 27,0a 224
e. Hjelset Fia v. Friggbest O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 23/3 - 02 / 13 2160 br g 181
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 14/3 - 07 / 1 2100 30,5a 283
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 01 / 3 1700 28,1ag 320
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 20/12 - 03 / 10 2100 dg a 40
8 2019: -8 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -29 -3 -3 -2 -8 -132 107
Spang Express 8 Plass 310 713
8 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Sagholen Bjerke Travbane 0 27/3 - 06 / 9 2100 29,0a 835
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn A. Rasmussen Momarken Travbane 0 12/3 - 01 / 14 2180 33,5 526
Gunnar Kværne /Sem A. Rasmussen Jarlsberg Travbane - 01/3 - 01 / 11 2140 dg 1132
Odd Arne Sagholen (T) Gunnar Kværne I. Lamvik Bjerke Travbane - 13/2 - 02 / 2 2100 dg a 608
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Flåten Bjerke Travbane 0 08/2 - 04 / 3 1609 28,6a 675
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 9 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 5 2100 33,0a 654
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 7 1609 34,5ag 263
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Kala Landbane - 12/8 - 06 / 8 1920 dg 541
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 01 / 3 2100 34,0ag 754
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 2 2600 32,2a 617
10 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -30 000 2018: -12 -3 -0 -0 -5 -158 000
Smedpål 10 Plass 355 000
6 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 27/3 - 06 / 2 2100 28,0a 79
e. Smedanne v. Ravn Jahn O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 05/12 - 08 / 4 2140 29,3 g 113
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 12 2100 28,0a 21
Dag-Sveinung Dalen (T) Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 20/10 - 06 / 11 2180 25,9 33
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Mikkelborg Biri Travbane 4 13/10 - 07 / 1 2620 27,1 196
11 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554
Furderud Svarten 11 Plass 289 347
11 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 3 14/3 - 07 / 3 2100 30,3a 409
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 4 23/2 - 02 / 3 2100 29,0a 464
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 4 14/2 - 07 / 2 2100 31,3a 155
Bjørn Humborstad (A) J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 06/2 - 02 / 8 2100 28,2a 398
gul m/grått belte og ermring L. Trudvang Drammen Travbane 13 11/8 - 01 / 12 2120 32,2 229
12 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -16 -1 -3 -1 -10 -149 020
Tekno Teddy 12 Plass 328 838
6 år SVART V v.Tekno Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 14/3 - 07 / 6 2100 30,6a 92
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 7 17/10 - 09 / 2 2140 27,8 151
Kristin F. Strøm-Jorun Furulund O. Sagholen Momarken Travbane 6 23/9 - 05 / 9 2140 28,4a 64
Per Oleg Midtfjeld (T) Egil Furulund O. Sagholen Bjerke Travbane 6 08/9 - 06 / 7 2100 26,4a 299
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 02/9 - 06 / 4 1609 g6 a 52