Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -26 000 2018: -16 -0 -3 -4 -5 -66 500
Nito Faxa 1 Plass 201 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 11 1609 27,5a 317
e. Finmi v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 4 20/2 - 03 / 6 2100 30,0a 120
Monica Aurbekkholen /Kirkenær V. Hop Bjerke Travbane 3 30/1 - 03 / 10 1609 28,3a 251
Vidar Hop (T) Monica Aurbekkholen V. Hop Bjerke Travbane 5 23/1 - 06 / 10 2160 29,6 584
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Eggen Bjerke Travbane 0 16/1 - 05 / 7 2100 29,8a 531
2 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 2 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Biri Travbane 1 30/3 - 07 / 3 2100 27,4 28
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Drammen Travbane 3 16/3 - 05 / 9 2140 32,5 g 28
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 06 / 5 2100 29,4a 18
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 23/2 - 04 / 9 2160 29,3 41
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/2 - 04 / 14 2160 32,2 g 25
3 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 3 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott O. Kjenner Momarken Travbane 6 28/3 - 01 / 5 1640 29,8a 239
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen T. Solberg Drammen Travbane 0 16/3 - 05 / 8 2140 br 699
Carina Simonsen-Ronny Simonsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 7 2100 30,4a 1098
Ole-Christian Kjenner (S) Carina Simonsen O. Kjenner Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 6 2140 32,2 823
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 7 2100 36,7a 887
4 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 4 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Biri Travbane 0 22/3 - 06 / 12 2100 dg a 36
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Drammen Travbane 3 16/3 - 06 / 1 2500 31,0a 170
Tom Ingebretsen /Mysen S. Eilefsen Momarken Travbane 1 26/2 - 01 / 5 2160 30,6 36
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 2 07/2 - 05 / 2 2100 28,3a 40
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 5 30/1 - 05 / 9 2100 29,5a 36
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -4 -0 -0 -4 -198 000
Våler Nikolai 5 Plass 206 000
4 år SVART H v.Åsajerven S. Wassberg Jarlsberg Travbane 4 10/11 - 02 / 5 2120 29,2 g 55
e. Våler Oda v. Moe Odin S. Wassberg Biri Travbane 6 13/10 - 09 / 3 2100 27,0a 201
Stall Olympic AB /Nordre Toten E. Høitomt Bjerke Travbane 7 09/9 - 06 / 11 2100 27,4a 118
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 28/8 - 07 / 4 2100 27,6ag 27
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. V. Tjomsland Bjerke Travbane 1 08/8 - 01 / 5 2100 27,9a 19
6 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 6 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 7 1609 27,4a 1242
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) G. Austevoll Drammen Travbane 7 16/3 - 08 / 4 2100 30,5 377
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 2 2140 28,5a 612
Stig Ingar Fossen (A) S. Fossen Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 11 2100 28,2a 599
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Momarken Travbane 3 12/2 - 01 / 5 2140 31,9 39
7 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 7 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 7 23/3 - 02 / 4 2140 29,2 518
e. Lygna Larsi v. Elding J. Rasmussen Momarken Travbane 0 17/1 - 05 / 4 2160 br 246
Stall Lygnasæter E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 01 / 8 2100 31,5a 127
Åsbjørn Tengsareid (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 19/12 - 09 / 6 1609 28,6a 95
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Drammen Travbane 3 13/12 - 01 / 9 1700 28,8a 49
8 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 8 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 3 07/2 - 05 / 5 2100 28,4a 46
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 7 2160 br g 110
Kristine Narvestad /Hemnes D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/1 - 05 / 6 2100 28,5a 62
Dag-Sveinung Dalen (T) Kristine Narvestad L. Trudvang Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 12 1609 29,3a 70
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 1 22/12 - 07 / 11 2100 31,4a 166
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -4 -5 -1 -3 -137 000
Tintin 9 Plass 202 000
6 år MØRKBR V v.Tin Tveiten E. Høitomt Forus Travbane 2 07/8 - 08 / 1 2040 27,3 26
e. Horgen Huldra v. Spang Best E. Høitomt Forus Travbane 1 31/7 - 02 / 7 2040 28,1a 19
Willy Salvesen /Grimstad E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 21/7 - 05 / 9 2140 28,2 280
Eirik Høitomt (T) Willy Salvesen M. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/6 - 10 / 5 2100 30,4ag 43
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 14/6 - 05 / 10 2140 29,3a 75