<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 5-15-årige høyest 75.000 kr. Også for 4-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -30 000 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -49 692
Tyrifaksen 1 Plass 79 692
4 år SVART V v.Norheim Faksen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 27/3 - 05 / 2 2140 30,7 278
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Kjenner Drammen Travbane 0 16/3 - 05 / 3 2100 36,1 g 78
Tommy Vartiainen /Gan O. Kjenner Momarken Travbane 2 26/2 - 04 / 3 2140 32,6 40
Ole-Christian Kjenner (S) Tommy Vartiainen O. Kjenner Momarken Travbane 4 04/11 - 01 / 1 2140 33,5a 52
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 7 07/9 - 03 / 7 2160 32,4 68
2 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 2 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Valstad Bjerke Travbane 0 27/2 - 04 / 7 1609 29,7a 72
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Momarken Travbane 7 05/2 - 08 / 5 2160 32,7 g 80
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Bjerke Travbane - 23/1 - 06 / 2 2140 dg 121
Anita Valstad Hagmann (S) Jon Magne Vik A. Valstad Bjerke Travbane 4 16/1 - 04 / 11 2100 29,8a 55
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 03 / 9 2140 33,3 g 587
3 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Fakso 3 Plass 69 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane - 21/2 - 05 / 3 2140 dg a 18
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 03 / 7 2120 32,5 78
Tore Mo /Norheimsund E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 7 2100 31,9a 55
Åsbjørn Tengsareid (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 11/1 - 08 / 6 2120 32,4 204
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Rasmussen Biri Travbane P 19/10 - 20 / 2 2120 38,9 P
4 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 500 2018: -8 -3 -0 -0 -1 -45 000
Eddie 4 Plass 62 500
5 år BRUN V v.Horgen Tore N. Holm Bjerke Travbane 0 03/4 - 04 / 6 2160 30,9 g 182
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Momarken Travbane 1 12/3 - 07 / 1 2140 31,9 35
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 3 2100 32,4ag 85
Nils Olav Holm (A) Monica Sønstegård (B) N. Holm Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 4 2140 32,1 g 225
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Drammen Travbane - 22/12 - 04 / 11 2100 dg a 53
5 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -6 -2 -2 -0 -2 -73 000
Grude Kalle 5 Plass 101 000
4 år LYSBRUN V v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 22/3 - 02 / 7 2100 31,2ag 21
e. Anna Dorotea v. Spikeld G. Flåten Bjerke Travbane 2 14/11 - 01 / 1 1640 28,8 31
Terje Helle-Anette A. Helle G. Flåten Bergen Travpark 4 27/10 - 04 / 1 2100 30,2 93
Eirik Høitomt (T) Terje Helle G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 08 / 8 2140 32,2 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Flåten Biri Travbane 1 16/9 - 08 / 7 2100 32,7 15
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -1 -2 -1 -4 -110 724
Jeksa 6 Plass 113 724
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane 7 09/10 - 05 / 8 2140 31,2a 335
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 8 09/9 - 02 / 10 2100 31,2a 223
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 28/8 - 03 / 5 2100 31,7a 15
Jan Roar Mjølnerød (T) U. Eriksson Dannero 6 12/8 - 06 / 3 2140 30,1a 86
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Dannero 2 29/7 - 07 / 4 2140 31,1a 24
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 7 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Momarken Travbane 3 12/3 - 07 / 9 2160 32,6 508
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 6 2100 32,4a 353
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Biri Travbane 3 15/2 - 02 / 4 2100 32,0ag 151
Pål Sem (T) Trygve Bjørge P. Sem Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 03 / 15 2120 33,8 1078
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 5 24/1 - 05 / 1 2100 31,8a 396
8 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000
Kolnes Anka 8 Plass 51 000
8 år SVART HP v.Alm Viktor K. Ødegaard Momarken Travbane 0 28/3 - 02 / 11 2140 32,2ag 539
e. Engjenta v. Alm Hellin K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 8 2140 32,2 343
Remi Aasum /Oslo K. Ødegaard Momarken Travbane 8 12/2 - 03 / 3 2140 35,9 217
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Momarken Travbane 6 05/2 - 05 / 1 2140 33,7 69
blå m/rød bunn. A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 2 2140 br g 186
9 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -7 -1 -3 -0 -2 -74 139
Dale Anne 9 Plass 92 139
4 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Bjerke Travbane 1 06/2 - 03 / 4 2160 30,7 107
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Momarken Travbane 6 08/1 - 05 / 15 2160 35,7 159
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Färjestad 6 10/12 - 02 / 8 2160 34,5 g 59
Robert Kruse (A) Arne Johannessen R. Kruse Drammen Travbane 1 26/11 - 01 / 4 2120 34,2 52
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 2 07/11 - 03 / 6 2140 32,2 120
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -0 -2 -4 -72 870
Egge Piril* 10 Plass 72 870
6 år MØRKBR V v.Lome Elden M. Jakobsson Romme 7 16/11 - 12 / 6 2160 32,7 g 31
e. Edel Terna v. Rigel Jo M. Jakobsson Färjestad - 05/11 - 05 / 14 2660 br g 32
Sverige M. Jakobsson Åmål 1 14/10 - 02 / 6 2100 30,7 23
Magnus Jakobsson (T) P. Ådefors Romme - 22/9 - 03 / 6 2140 dg ag 23
Beige, tvådelad svart ärm; beige P. Ådefors Årjäng 3 07/9 - 08 / 7 2160 30,3 85