<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 3.001 kr.
For 3-12-årige høyest 15.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-1 Plass : 7-3-1

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cashless 2100 1 Plass 4 000
4 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 15/3 - 20 / 4 2100 20,8 P
e. Idyll Streamline (S) v. Whiteland Crown* (US)
Halvor Øyen /Sauland
L. Kolle Halvor Øyen
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Emotion U.M. (S) 2 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Andover Andover* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane P 05/2 - 20 / 1 2140 22,9 P
e. Blue Chip Maid (S) v. Credit Winner* (US)
Stall Soa Avlslag, Holmestrand
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
3 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -19 424 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Welcome Malcolm 3 Plass 19 424
3 år MØRKBR H v.Muscles Wiking B.R. E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 17/3 - 08 / 3 2140 18,0 15
e. Nabucca Eastwind (DK) v. Lucky D'hilly* (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 1 2100 19,4 P
Preben Haagensen-Sondre Høitomt
E. Høitomt Preben Haagensen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2019: -3 -0 -0 -2 -1 -10 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Golden Hope 4 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) A. Berås Sørlandets Travpark 0 22/9 - 04 / 3 2140 23,7ag 1238
e. Lovely Alma v. Wholly Arnie (US) A. Berås Sørlandets Travpark 8 25/8 - 01 / 6 2140 24,3ag 336
Bernt Ove Johnsen /Søgne A. Berås Sørlandets Travpark P 29/7 - 20 / 2 2140 22,5 P
K. Dalsbotten Bernt Ove Johnsen O. Østre Biri Travbane 09/9 - 23 / 4 2100 34,5 g B
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nimbus Tile 5 Plass 2 000
4 år MØRKBR V v.Muscle Massive* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 06/3 - 20 / 1 2140 21,6 P
e. Electra Sund* (S) v. Cantab Hall (US)
Jarle Sætra /Kongsberg
O. Østre Geir Kihle (T)
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Casero G.B. 6 Plass 4 000
5 år MØRKBR V v.Calcutta Hall (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 08 / 11 2100 22,8a 194
e. Cat Manzi v. Alf Palema* (US) H. Andersen Drammen Travbane 6 26/11 - 08 / 3 2100 20,9a 539
Gitte Christine Berntsen /Skien H. Andersen Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 1 2100 22,1 P
H. Andersen Gitte Christine Berntsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane N 24/5 - 20 / 1 2100 29,6 g N
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm
7 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -64 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Partyman 2120 1 Plass 64 000
3 år BRUN H v.Yarrah Boko (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 07 / 4 2100 18,3a 18
e. Alphabet St (US) v. Self Possessed* (US) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 4 2100 19,3 P
Stall Partyman G. Flåten Jarlsberg Travbane 12/10 - 20 / 3 2100 25,5 B
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
8 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alice Road (S) 2 Plass 13 000
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 1 2100 19,1a 107
e. Nanny Silvio (S) v. Somolli Silvio* (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 28/1 - 02 / 10 2100 19,5a 66
Amalie Ødegård-Heidi Ødegård Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 19/12 - 20 / 2 2140 21,5 P
Å. Tengsareid
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam