<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
FORMLØP
FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 115.000 kr. Også for 3-15-årige, som har gått raskest 1.30,0 i de 10 siste starter.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : Plass : 3-2-6

1 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 2100 1 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 11 1700 31,0a 37
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 01 / 4 2100 30,0a 91
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 01 / 10 2100 31,5a 604
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 04 / 2 2100 31,2a 367
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/2 - 03 / 7 1609 30,3a 246
2 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -34 000
Alvin Tyr 2 Plass 101 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) H. Forberg Sørlandets Travpark 5 31/3 - 04 / 8 2180 29,5 1046
e. Ylvinblessa v. Braute H. Forberg Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 5 2160 32,2 1037
Laila Olsen /Arendal H. Forberg Sørlandets Travpark - 22/9 - 03 / 2 1609 dg a 511
H. Forberg Laila Olsen H. Forberg Sørlandets Travpark 6 25/8 - 05 / 4 2160 30,9 871
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark 0 24/6 - 02 / 2 2160 31,1 636
3 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 3 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 28/3 - 01 / 6 1640 30,2ag 336
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 27/2 - 04 / 1 1609 30,0a 790
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 3 1640 30,2a 479
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 7 12/2 - 03 / 10 2180 33,7 g 413
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Biri Travbane 0 25/1 - 07 / 1 2100 35,3 g 55
4 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tegner Tarzan 4 Plass 76 500
12 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld P. Kals Klosterskogen Travbane 6 07/3 - 01 / 5 2100 31,9a 587
e. Prikke v. Slått Pil P. Kals Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 03 / 11 2120 34,2 g 755
Marte Elisabeth Polland Lekman /Hørte J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 05 / 3 2100 35,8 648
P. Kals Marte E. Polland Lekman A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 24/6 - 02 / 6 2160 31,2 g 498
Gull M/rødt sidefelt og ermer. O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 5 1700 31,5a 138
5 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000
Dag Eldmi 5 Plass 103 500
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 4 31/3 - 04 / 7 2180 29,4 174
e. Dag Mi v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 0 17/3 - 03 / 3 2140 34,2 g 88
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 08 / 3 2100 33,0ag 32
D. Dalen Jenny Thygesen (T) D. Dalen Sørlandets Travpark 6 16/12 - 04 / 5 2180 31,8 g 95
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 08 / 6 2609 33,8ag 153
6 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 6 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 12 1700 30,8a 305
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 24/3 - 01 / 1 2100 29,9a 300
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 3 2100 33,9 g 141
L. Kolle Arthur Bø (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 4 1609 29,8a 59
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 08 / 1 2100 32,2a 34
7 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 7 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 21/3 - 05 / 6 1609 28,8a 20
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 04 / 10 1609 29,1a 113
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 04 / 1 1609 30,1a 143
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 03 / 6 1609 30,8a 265
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 5 2100 38,7a 237
8 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 8 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Bjerke Travbane 0 27/3 - 05 / 11 2160 32,4 g 295
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Bjerke Travbane 2 14/3 - 05 / 6 2100 31,0a 59
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Klosterskogen Travbane 7 07/3 - 01 / 8 2100 32,0a 55
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 6 2100 33,0ag 67
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Biri Travbane 1 25/1 - 02 / 3 2100 31,6a 38
9 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 000
Askevold Stjerna 9 Plass 141 500
9 år LYSBRUN HP v.Feseth Lynet V. Hop Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 01 / 5 2100 30,6a 729
e. Norella v. Elding Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 04 / 11 1700 30,8ag 310
Eirin Flid Valton /Porsgrunn Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 02 / 9 2100 33,4ag 596
V. Hop Eirin Flid Valton E. Valton Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 03 / 3 2100 39,4 g 802
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Kolstad Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 03 / 1 2100 30,0 702
10 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Sager'n 10 Plass 140 250
7 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 07/3 - 06 / 4 2100 dg a 67
e. Lykkevara v. Lykke Gutten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 06 / 9 2120 30,9 123
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 05 / 6 2100 32,7 72
G. Austevoll Svein Saga G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 04 / 7 2120 30,5 g 104
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 05 / 10 2120 32,4 316