<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-5 Plass : 4-2-5

1 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sagli Almar 2100 1 Plass 7 500
4 år SVART V v.Voje Faks G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 07/3 - 04 / 1 2100 38,0 159
e. Tysvær Mai v. Alm Viktor G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 07/2 - 02 / 3 2100 dg 165
Runar Hagen-Petter Hagen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 08 / 4 2100 38,0 g 102
G. Austevoll Svein Saga G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 18/1 - 07 / 6 2100 37,9 g 96
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 04/1 - 20 / 2 2100 40,5 P
2 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjærla Stjerna 2 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 04 / 3 2100 37,7 g 330
e. Lille Gjærla v. Prins Juventus O. Østre Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 03 / 7 2100 39,0 g 949
Vebjørn Anholt-Rita Dahl Anholt G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 2 2100 40,5 g 412
G. Flåten Vebjørn Anholt G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 07 / 8 2100 37,2 477
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane - 28/12 - 08 / 3 2100 dg 193
3 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500
Alve Prinsen 3 Plass 9 500
9 år GUL BORKET V v.Feseth Lynet J. Undem Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 5 2120 36,8 g 551
e. Rato Dunna v. Atom Vinter K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 07/3 - 04 / 6 2120 dg 420
Janna C. Halvorsen /Skien K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 28/2 - 03 / 10 2100 dg 2139
J. Undem Janna Chatrine Halvorsen J. Undem Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 02 / 1 2100 39,1 159
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 07 / 1 2100 36,9 174
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fantomet 4 Plass 12 000
3 år SVART H v.Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark P 17/3 - 20 / 3 2160 35,0 P
e. Fjord Oda v. Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 18/11 - 24 / 3 1640 47,7 B
Team Fenomenet
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Bella 5 Plass 4 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor E. Knutsen Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 9 2120 41,0 g P
e. Hofton Pila v. Kos Knekten V. Hop Drammen Travbane 16/11 - 20 / 4 1720 50,1 B
Ellen N. Tråen /Rollag G. Austevoll Bjerke Travbane 23/7 - 20 / 6 1660 48,3 B
E. Knutsen Ellen N. Tråen
Rød m/svart reklame
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -7 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nuvre Faks 6 Plass 9 500
11 år SVART V v.Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 28/2 - 03 / 2 2100 36,5 g 548
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 07 / 3 2100 39,8 112
Halvor Øyen /Sauland A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 28/1 - 08 / 2 2100 39,4 g 105
L. Kolle Halvor Øyen A. Frønes Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 3 2100 dg 165
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 8 01/11 - 03 / 1 2100 37,0 113
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Milliemill 2120 1 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 6 2120 br g 342
e. Spik Tassa v. Spikeld J. Undem Sørlandets Travpark 6 24/2 - 09 / 2 2140 36,5 g 225
Øystein Simonsen /Skien D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 5 2100 40,1 g 307
T. Solberg Øystein Simonsen J. Undem Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 6 2100 dg 409
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Undem Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 1 2100 39,9 g 233