<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
GJENSIDIGE-LØPET
GJENSIDIGE-LØPET
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-1 Plass : 4-5-1

1 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -30 000 2018: -10 -3 -0 -3 -3 -72 000
Emmet Bonanza 2100 1 Plass 138 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic I. Tonholm Momarken Travbane 1 23/3 - 01 / 5 1640 14,0a 22
e. Kristiane K. v. Super News (US) I. Tonholm Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 03 / 2 1700 16,5a 48
Inge B. Tonholm-Ingvild Tonholm I. Tonholm Bjerke Travbane 3 21/11 - 04 / 8 2100 16,4a 174
I. Tonholm I. Tonholm Sørlandets Travpark 6 03/11 - 05 / 3 2140 17,6a 186
blå m/rose i grå hestesko, ermringer I. Tonholm Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 01 / 6 1700 16,1a 17
2 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -23 000 2018: -11 -0 -4 -2 -3 -53 758
Amigo Cortina (DE) 2 Plass 168 500
6 år BRUN V v.Ganymede (FR) K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/4 - 01 / 7 2100 16,4a 207
e. Laila November (DE) v. Ideal Du Gazeau (FR) K. Johansen Momarken Travbane - 12/3 - 05 / 10 1640 dg a 291
Odd Johan Miljeteig /Haugesund K. Johansen Bjerke Travbane 6 06/2 - 06 / 3 2100 16,2a 117
K. Johansen K. Johansen Leangen Travbane 2 26/1 - 07 / 4 2140 17,4a 217
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Bjerke Travbane 6 26/12 - 02 / 11 1609 16,1a 296
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -1 -0 -1 -3 -34 491
Hazil Boko (S) 3 Plass 159 229
5 år BRUN V v.Sam Bourbon (FR) M. Løve Bjerke Travbane 0 27/3 - 09 / 12 2100 16,8a 125
e. Zacile Boko (US) v. Muscles Yankee* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 07/3 - 02 / 3 2100 20,9ag 51
Rune Hansen-Ingvald Sigurslid K. Malmin Biri Travbane 6 22/2 - 06 / 6 2100 19,6a 52
H. Tvedt Petter Glittum (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 4 2100 18,3ag 50
Hvit m/sort V og ermer, reklame. K. Malmin Bjerke Travbane - 26/12 - 02 / 7 1609 dg a 119
4 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -42 000 2018: -15 -0 -2 -1 -8 -32 476
Harbour Eightysix (DE) 4 Plass 172 197
5 år BRUN V v.Abano As* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/3 - 05 / 7 1609 13,6a 16
e. Freya Kievitshof (DE) v. Pine Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 14/3 - 04 / 5 1609 14,6a 18
Stall All Inclusive C. Pellander Bahrenfeld 0 30/12 - 05 / 7 2200 18,5a 35
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) T. Schwarma Gelsenkirchen 5 12/12 - 06 / 3 2000 15,6a 120
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Rijn Bahrenfeld 5 02/12 - 11 / 6 2220 17,9 17
5 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 474 2018: -9 -2 -1 -0 -0 -176 307
Keystone Cash (US) 5 Plass 184 781
3 år BRUN H v.Chapter Seven* (US) Y. Gingras Lexington 0 04/10 - 09 / 3 1609 11,2a 610
e. Keystone Cola (US) v. Explosive Matter (US) Y. Gingras Lexington 0 27/9 - 09 / 5 1609 13,3a 581
Stall Grini AS /Eiksmarka L. Utenlandsk Lexington 19/9 - 92 / 4 1609 14,5a GDK
K. Malmin Trond Anderssen (T) J. Takter Lexington 1 06/9 - 11 / 8 1609 15,2a 10
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Takter Lexington 31/8 - 92 / 2 1609 13,0a GDK
6 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -35 000 2018: -6 -3 -2 -0 -0 -64 000
Restless By The Sea 6 Plass 179 500
6 år BRUN V v.Turbo Sund* (S) R. Kruse Bjerke Travbane 2 27/3 - 09 / 4 2100 16,7a 20
e. Fancy Space (S) v. Defi D'aunou* (FR) D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/2 - 06 / 11 2100 16,4a 79
Stall By The Sea D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 04 / 10 2100 16,5a 30
T. Solberg Therese Andresen D. Dalen Bjerke Travbane 4 02/1 - 07 / 4 2100 15,8a 74
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 20/12 - 04 / 7 2100 16,8a 66
7 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -35 500 2018: -17 -2 -3 -2 -5 -92 491
Maestro 7 Plass 187 991
5 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 01/4 - 01 / 9 2100 16,1a 166
e. Cabjoy F.C. (S) v. Rite On Line (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/3 - 05 / 2 1609 br ag 359
John Fossli-Jostein Engan A. Akselsen Bjerke Travbane 0 13/3 - 04 / 5 2100 17,0a 180
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 06/2 - 06 / 10 2100 16,0a 199
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 1 03/1 - 01 / 5 2100 17,0a 17
8 2019: -9 -2 -0 -2 -3 -57 500 2018: -14 -3 -0 -3 -2 -73 500
Hearthammer 8 Plass 192 000
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) K. Johansen Biri Travbane 0 30/3 - 04 / 7 2100 16,4a 127
e. Peacekeeper v. Super News (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/3 - 04 / 8 2100 17,6a 247
Kai Frode Olsen-Audun S. Pettersen D. Dalen Biri Travbane 1 22/2 - 06 / 4 2100 18,3a 131
D. Dalen Kai Frode Olsen G. Austevoll Biri Travbane 6 15/2 - 04 / 10 2100 16,9a 114
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 3 02/2 - 01 / 2 2100 16,5a 51
9 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -18 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -73 000
Sarek 9 Plass 162 990
6 år BRUN V v.Cromwell (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 21/3 - 02 / 8 2100 17,3a 38
e. Magnolia Simoni (DK) v. Buvetier D'aunou* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 06/3 - 08 / 8 1609 15,9a 63
Unni Storelvmo Svendsen /Kongsvinger M. Gundersen Bjerke Travbane - 20/2 - 07 / 2 2140 dg 627
M. Gundersen Unni Storelvmo Svendsen G. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/2 - 05 / 8 2100 17,9a 471
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 06 / 6 2100 16,3a 499