<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
JACOB MEYERS POKALLØP
JACOB MEYERS POKALLØP
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige minst 1.000.000 kr.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-8 Plass : 7-10-8

1 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 2140 1 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen E. Rennesvik Biri Travbane 1 30/3 - 09 / 5 3120 27,2 43
e. Stjerne Sara v. Sjefen D. Aarum Färjestad 3 09/3 - 08 / 10 2180 25,6 163
Stall Appollo 11 Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 16/2 - 05 / 2 2100 25,3a 325
V. Hop Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 19/1 - 06 / 6 2680 27,2 123
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/1 - 01 / 1 2140 26,0 296
2 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 2 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 2 30/3 - 09 / 13 3140 27,0 84
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 05 / 6 2100 27,6a 21
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/2 - 06 / 4 2660 25,8 269
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 12/2 - 06 / 9 2200 27,6 48
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 15 2660 27,5 29
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 3 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 23/2 - 06 / 11 2680 26,7 g 111
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 09/1 - 01 / 6 2160 26,7 g 18
Stall Vent og se O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 10/11 - 05 / 5 2100 dg a 42
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 10 2620 28,1 g 32
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Färjestad 1 22/9 - 10 / 7 2140 21,3a 189
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -2 -0 -0 -0 -46 000
Føynland Kongen 4 Plass 2 049 819
13 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Momarken Travbane 1 11/12 - 04 / 2 1640 24,6a 17
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/11 - 09 / 4 2160 24,9 77
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Klosterskogen Travbane - 01/10 - 03 / 8 1700 dg a 72
G. Flåten Pål Kristiansen (A) P. Kristiansen Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 5 2120 35,0 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 0 28/11 - 09 / 2 1700 25,7a 144
5 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -217 948 2018: -13 -0 -0 -1 -6 -40 643
Smedsbo Faksen* (S) 5 Plass 1 560 145
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Djuse Bergsåker 1 23/2 - 08 / 6 2140 24,8 20
e. Kjøstad Besta v. Spang Best M. Djuse Bergsåker 1 13/2 - 09 / 5 2160 24,0 18
Sverige M. Djuse Östersund 1 18/1 - 08 / 7 2140 25,1 104
M. Djuse Jan-Olov Persson (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 27/12 - 09 / 10 1640 25,4 344
Vit, röda staplar & ärmbindlar; vit M. Forss Bergsåker 6 08/12 - 08 / 7 2160 28,8 738
6 2019: -11 -6 -1 -1 -2 -402 000 2018: -22 -6 -3 -3 -6 -306 000
G. Jerken 6 Plass 1 193 500
6 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Drammen Travbane 1 16/3 - 09 / 6 1700 25,6a 23
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Sørlandets Travpark 2 09/3 - 09 / 7 2140 23,9a 21
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Bjerke Travbane 6 23/2 - 06 / 6 2660 25,9 47
O. Gudmestad O. Gudmestad Jarlsberg Travbane 1 16/2 - 05 / 8 2100 25,0a 18
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Forus Travbane 3 09/2 - 08 / 11 2080 24,9 68
7 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -200 000 2018: -14 -5 -3 -1 -4 -1 137 163
Lome Brage 7 Plass 4 038 918
12 år BRUN H v.H.G. Balder E. Adielsson Solvalla 4 20/11 - 08 / 4 2140 23,3a 51
e. Lomestjerna v. Gullbrun J. Persson Gävle 1 25/10 - 08 / 12 1640 21,1a 26
Bengt Erik Persson /Oslo E. Adielsson Bergsåker 2 17/10 - 07 / 2 1640 21,5 15
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Adielsson Skellefteå 1 06/10 - 07 / 6 1640 20,4a 12
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Adielsson Färjestad 3 22/9 - 10 / 4 2140 21,4a 106
8 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -56 633 2018: -16 -2 -1 -3 -7 -430 747
Ingbest 8 Plass 3 170 120
7 år SVART H v.Dotterud Teddy U. Eriksson Bergsåker 6 23/2 - 08 / 12 2160 24,9 145
e. Ing May v. Elding U. Eriksson Bollnäs 0 01/12 - 04 / 6 2680 30,2 41
Ragnar Løvseth /Skien U. Eriksson Gävle 5 25/10 - 08 / 7 1640 21,8a 23
T. Solberg Fredrik Fransson (A) U. Eriksson Bergsåker 3 17/10 - 07 / 10 1640 21,6 185
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek U. Eriksson Skellefteå 2 06/10 - 07 / 3 1640 22,1ag 56
9 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 9 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Momarken Travbane 1 23/3 - 08 / 6 2160 23,3 16
e. Minti v. Minpil V. Hop Sørlandets Travpark 2 09/3 - 06 / 6 1609 20,5a 90
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna V. Hop Bjerke Travbane 2 23/2 - 06 / 3 2660 25,5 20
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Forus Travbane 1 09/2 - 08 / 10 2080 24,1 142
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Bjerke Travbane 2 19/1 - 08 / 6 1609 22,4a 161
10 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 10 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 09/3 - 06 / 7 1609 20,4a 18
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 2 09/2 - 08 / 13 2100 23,8 16
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bjerke Travbane 1 19/1 - 08 / 4 1609 21,5a 15
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 06 / 9 2160 24,1 10
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bjerke Travbane 1 30/12 - 08 / 14 2180 24,4 13
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -15 162 2018: -18 -1 -5 -3 -7 -444 698
Smedheim Solan 11 Plass 3 336 494
8 år BORKET H v.Bork Odin R. Skoglund Bergsåker 4 23/2 - 08 / 8 2160 24,6 107
e. Lila v. Bokli Balder J. Kontio Bergsåker 0 08/12 - 08 / 11 2180 29,2 327
Eirik Djuve /Sola R. Skoglund Bollnäs 2 01/12 - 04 / 4 2680 27,2 21
M. Gundersen Jan-Olov Persson (T) R. Skoglund Solvalla 2 20/11 - 08 / 2 2140 23,1a 290
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame R. Skoglund Gävle 3 25/10 - 08 / 6 1640 21,7a 104
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -11 -2 -1 -0 -1 878 657
Tekno Eld* (S) 12 Plass 2 723 504
5 år SVART H v.Tekno Odin U. Ohlsson Gävle 1 25/10 - 04 / 6 1640 23,8a 16
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Bergsåker 3 28/9 - 06 / 6 2660 25,4 17
Sverige U. Ohlsson Bjerke Travbane 1 09/9 - 09 / 3 2600 26,3a 15
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Bjerke Travbane 1 27/8 - 05 / 1 2600 27,7a 10
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Bollnäs 1 09/8 - 06 / 1 1640 22,7a 21