<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
NASJONALHESTENS POKALLØP
NASJONALHESTENS POKALLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr., 40 m. ved 160.001 kr.
For 4-5-årige hopper høyest 275.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-4 Plass : 9-5-4

1 2019: -8 -3 -0 -2 -1 -62 000 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -30 200
Mykle Linn 2140 1 Plass 92 200
4 år MØRKBR HP v.Spikeld L. Hauge Bergen Travpark 1 14/3 - 02 / 4 2100 30,6a 34
e. Bru Linn v. Spang Best L. Hauge Bergen Travpark 3 02/3 - 05 / 1 2100 31,0 312
Even Myklebust /Ørsta L. Hauge Bergen Travpark 1 14/2 - 03 / 5 2120 31,3 31
L. Hauge L. Hauge Bergen Travpark 4 24/1 - 02 / 2 2100 31,4 55
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek L. Hauge Bergen Travpark 1 10/1 - 03 / 6 2140 31,6 32
2 2019: -5 -0 -2 -0 -3 -27 000 2018: -14 -1 -0 -0 -6 -34 991
Føynland Lykke 2160 1 Plass 115 991
5 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 2 28/3 - 06 / 2 1640 27,9a 41
e. Lannem Siv v. Alm Viktor H. Kolle Momarken Travbane 5 12/3 - 01 / 1 2140 33,0 79
Pål Kristiansen /Husøysund H. Kolle Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 03 / 2 2100 33,6 52
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 03 / 1 1609 31,4a 68
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 5 21/11 - 05 / 7 2140 32,0 542
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 2 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 20/3 - 02 / 6 2180 29,5 157
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 27/12 - 04 / 15 2180 30,0 123
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 15/12 - 02 / 11 1660 29,7 g 485
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 03 / 5 2120 31,3 355
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 02 / 4 2120 30,6 406
4 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 3 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/3 - 05 / 6 2160 29,2 113
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/3 - 03 / 12 2100 31,4ag 69
Stall Ida Christine B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 11 1640 32,4ag 122
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 1 08/2 - 03 / 1 1609 29,2a 65
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 6 2140 30,9 g 139
5 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 4 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/3 - 02 / 10 1609 dg a 50
e. Perle Maria v. Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/2 - 04 / 5 2140 29,8 37
Erling Bottolfs-Johnny Ekra G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/2 - 04 / 7 2160 29,4 598
G. Austevoll Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Bjerke Travbane - 31/1 - 05 / 1 2100 dg a 213
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Bjerring Biri Travbane 4 25/1 - 02 / 8 2100 32,1a 394
6 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -45 000 2018: -17 -0 -2 -5 -7 -70 500
Njølstad Jela 2180 1 Plass 233 500
5 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn T. Gudmestad Forus Travbane 0 02/4 - 05 / 4 1600 31,4ag 128
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Forus Travbane 3 19/3 - 06 / 1 2040 29,4 g 165
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 0 19/2 - 09 / 6 2040 29,5 91
E. Høitomt Tormod Gudmestad (A) O. Gudmestad Forus Travbane 4 09/2 - 04 / 5 2060 28,8 521
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Gudmestad Forus Travbane 3 15/1 - 04 / 1 2550 30,5 62
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -4 -6 -179 287
Alonso Jenta 2 Plass 179 287
4 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 9 2140 31,2ag 289
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden K. Johansen Momarken Travbane 3 09/10 - 05 / 2 2140 29,8a 92
Ole Tom Nyborg /Stange K. Johansen Bjerke Travbane 3 09/9 - 02 / 5 2100 29,7a 67
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Bjerke Travbane 2 28/8 - 01 / 3 2100 29,4a 77
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Dannero 5 12/8 - 06 / 7 2140 29,9a 639
8 2019: -8 -2 -0 -0 -3 -42 000 2018: -21 -1 -1 -4 -7 -103 236
Komnes Anna 3 Plass 177 236
5 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Drammen Travbane 0 16/3 - 08 / 3 2100 32,2 233
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 24/2 - 06 / 10 2200 28,2 43
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 5 14/2 - 06 / 6 2100 30,9a 59
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 1 10/2 - 02 / 6 2160 30,9 45
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 1 19/1 - 01 / 7 2160 29,9 127
9 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -74 000 2018: -11 -2 -0 -1 -3 -114 500
Trø Yr 4 Plass 323 000
5 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 05 / 9 2100 27,0a 30
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 06 / 6 2120 29,4 108
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 05 / 3 2100 28,8 51
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Momarken Travbane - 20/10 - 07 / 5 1640 dg a 142
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 2 2100 28,7a 48
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -2 -1 -0 -1 -184 000
Brenne Vikki 5 Plass 184 000
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) V. Hop Momarken Travbane 2 20/10 - 04 / 6 2140 29,0a 402
e. Brenne Vinni v. Lome Elden V. Hop Momarken Travbane 4 09/10 - 04 / 1 2140 30,2a 41
Tore Gard /Nøtterøy Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 04 / 3 2100 31,9 10
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 08 / 5 2140 31,7 25
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 2 2160 34,8 P