<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-6 Plass : 5-1-6

1 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -3 -1 -2 -6 -122 000
T.M. Stjerna 1609 1 Plass 182 500
9 år LYSBRUN HP v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 01 / 11 2100 br ag 181
e. Ola's Jahnna v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 1 2120 30,6 488
Torbjørn Moen /Seljord V. Hop Leangen Travbane 0 29/9 - 05 / 1 2140 28,7 32
V. Hop Torbjørn Moen V. Hop Forus Travbane 1 15/9 - 05 / 2 2040 28,2 82
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 6 07/9 - 01 / 3 2100 28,3ag 147
2 2019: -6 -1 -0 -3 -1 -34 000 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -4 965
Salte Gleipen 2 Plass 169 965
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 15/3 - 06 / 5 2100 31,6 141
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 06 / 7 1700 29,6a 134
Ole Stubb Olsen /Porsgrunn T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 04 / 4 2120 30,1 g 76
L. Kolle Ole Stubb-Olsen T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 05 / 7 2120 32,4 246
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane - 19/11 - 04 / 2 1700 dg a 299
3 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 3 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Biri Travbane 0 30/3 - 07 / 1 2100 29,2 423
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane 3 10/3 - 04 / 7 1609 28,6a 55
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 05 / 8 2120 dg 30
D. Dalen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 6 2120 31,4 146
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Jessen Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 2 2120 28,9 97
4 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 4 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 06 / 2 2100 35,3 g 324
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 28/2 - 06 / 10 2120 31,3 289
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Bjerke Travbane 3 20/2 - 03 / 10 2100 29,8a 303
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 06 / 6 1700 30,3a 168
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 6 24/1 - 02 / 10 1609 28,7a 147
5 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 5 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 13/3 - 05 / 9 1609 29,6ag 159
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 06 / 3 2120 31,5 g 57
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 06 / 1 1700 29,5a 71
T. Solberg Sissil Pedersen T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 7 2160 br g 129
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 02 / 4 1609 28,9a 43
6 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -37 000 2018: -12 -2 -5 -1 -1 -112 736
Rådim Faksen 6 Plass 196 736
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane 5 20/2 - 03 / 3 2100 30,4a 34
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 2 2100 30,9a 287
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane 3 16/7 - 02 / 1 2100 27,5a 21
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Momarken Travbane 2 30/6 - 04 / 5 2140 26,4 59
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 04 / 13 2120 28,4 g 119
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -2 -2 -2 -5 -84 500
Alm Norinda 7 Plass 155 000
7 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Bjerke Travbane 6 19/1 - 01 / 12 2160 31,1 129
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Bjerke Travbane 5 31/12 - 01 / 1 1609 30,4a 53
Jens Alm /Jaren J. Alm Bjerke Travbane 5 06/12 - 05 / 6 1609 30,0a 21
J. Alm J. Alm Bjerke Travbane 6 03/10 - 05 / 3 1609 28,6ag 44
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Biri Travbane 1 16/9 - 04 / 7 2140 30,3 35
8 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -50 000
Ejo Blesa 8 Plass 169 136
7 år SVART HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 3 28/3 - 01 / 8 1640 29,3a 302
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Bjerke Travbane 0 06/3 - 02 / 2 1609 29,3a 772
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk H. Edvardsen Momarken Travbane - 05/2 - 07 / 2 2140 dg 832
G. Antonsen Thomas Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 6 22/1 - 02 / 4 2140 30,7a 496
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 06 / 12 1609 27,9a 440
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 9 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 4 1700 29,9a 179
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll V. Hop Momarken Travbane 5 30/10 - 02 / 6 1640 31,4a 224
Wenche Hole-Svein Hole V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 05 / 9 2100 30,8a 138
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) V. Hop Biri Travbane 3 19/10 - 02 / 1 1609 27,5a 577
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 5 2140 30,7 369
10 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 10 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 15/3 - 06 / 1 2100 dg 51
e. Viljefryd v. Dublan G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 5 2100 29,0ar 106
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/2 - 06 / 7 2100 30,6ag 46
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane 6 30/1 - 05 / 8 2100 29,9ag 110
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/1 - 06 / 3 2140 29,8 65
11 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -31 000 2018: -12 -2 -4 -2 -2 -95 000
Bjønnum Baus 11 Plass 172 121
5 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Sørlandets Travpark 4 17/3 - 03 / 4 2160 30,1 38
e. Sorbstjerna v. Røder P. Kals Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 04 / 6 1609 28,4a 64
Gaut Bjønnum-Kjetil Bjønnum P. Kals Klosterskogen Travbane 8 28/2 - 06 / 7 2120 31,6 103
P. Kals Gaut Bjønnum P. Kals Sørlandets Travpark 0 13/1 - 01 / 2 2140 br g 334
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Bjerke Travbane 2 12/9 - 05 / 12 2100 29,7ag 120
12 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 12 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Jarlsberg Travbane - 10/3 - 04 / 5 1609 dg a 23
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 3 27/2 - 04 / 6 1609 28,0a 133
Stall We-Tan O. Østre Bjerke Travbane 5 13/2 - 04 / 6 2160 30,3 276
E. Hafskjold Marita H. Tangen-Svindland (T) O. Østre Bjerke Travbane 5 08/2 - 03 / 2 1609 29,6a 122
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar O. Østre Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 04 / 8 2120 30,2 192