<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:36 V5-5
DD-2
WERA LAYLOCKS LØP (DELINGSLØP - MAX 500 POENG)
DELINGSLØP - MAX 500 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 158.000 - 200.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-10 Plass : 1-2-10

1 2019: -8 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -23 -2 -0 -4 -8 -82 000
Odd Supergirl 2100 1 Plass 207 000
6 år LYSBRUN HP v.Thai Tanic A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 01 / 4 1609 14,6a 120
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 05 / 1 1609 14,7ag 327
Stall Odd Team A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 02 / 4 2100 19,9a 113
A. Akselsen Odd Paulsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 02 / 4 1609 15,9a 397
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 13/1 - 06 / 8 2140 18,6a 206
2 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -24 000 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -36 500
Barbie Love 2 Plass 164 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic A. Christensen Bjerke Travbane 0 27/3 - 09 / 6 2100 17,3a 479
e. Barbie Flower v. Brief Encounter (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 08 / 12 2120 18,2 75
Agnar Svartdal /Flatdal J. Undem Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 03 / 7 3120 19,6 1678
O. Østre Agnar Svartdal O. Østre Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 02 / 1 1609 16,2a 130
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 02 / 1 1700 17,6a 112
3 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -12 -1 -3 -0 -4 -72 491
Riva Renn 3 Plass 174 070
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) O. Kjenner Momarken Travbane 0 23/3 - 04 / 2 2140 17,6a 114
e. Rina Star v. Starchip Entrprise* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 30/12 - 09 / 3 2100 16,5a 109
Kjell Nilsen /Blaker P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 15/12 - 07 / 4 2100 14,9a 326
S. Eilefsen A. Akselsen Momarken Travbane 0 04/12 - 05 / 3 2160 17,0 g 191
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma A. Akselsen Leangen Travbane 5 24/11 - 05 / 11 2140 18,8a 51
4 2019: -10 -0 -1 -1 -5 -29 000 2018: -15 -1 -1 -1 -8 -92 635
King N' Swing 4 Plass 198 135
6 år MØRKBR V v.Quite Easy (US) T. Solberg Bjerke Travbane 4 20/3 - 05 / 6 1609 14,1a 249
e. La Nina v. Super News (US) K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 14/3 - 04 / 11 1609 16,2a 87
Stall Tredje Forsøk K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 08 / 1 2100 18,7 35
K. Ødegaard Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 14/2 - 04 / 6 1609 16,4a 141
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 5 2100 17,9a 229
5 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -23 -1 -1 -1 -6 -46 500
Legacy 5 Plass 183 000
9 år BRUN V v.Millmaker D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/3 - 02 / 5 1609 15,0a 523
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 8 2100 18,3a 438
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 28/1 - 06 / 5 1700 16,6a 622
D. Dalen Linda-Kristin Wallumrød A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 06 / 5 2100 18,2a 371
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/1 - 05 / 12 1609 14,8a 570
6 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -20 500 2018: -10 -0 -2 -4 -2 -84 000
El Rey 6 Plass 177 500
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) H. Storås Bjerke Travbane 6 20/3 - 05 / 5 1609 14,1a 188
e. La Princeza v. Fast Photo* (US) H. Storås Bjerke Travbane 2 07/3 - 02 / 4 2100 17,4a 38
Mette Fløttum /Maura H. Storås Bjerke Travbane 3 14/2 - 04 / 8 1609 16,0a 109
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 4 31/1 - 04 / 6 1609 15,9a 80
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 4 17/11 - 03 / 1 1609 15,1a 436
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -13 -2 -1 -3 -4 -77 500
Demerara 7 Plass 172 500
5 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/3 - 01 / 1 2100 16,2a 39
e. Wellfit v. Viking's Way* (FR) H. Storås Biri Travbane 0 22/2 - 06 / 12 2100 20,0a 137
Stall Triple D. H. Storås Bjerke Travbane 0 06/2 - 06 / 4 2100 16,8ag 208
E. Høitomt Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Bjerke Travbane 0 14/11 - 08 / 10 2100 16,6a 293
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 05 / 6 2100 15,7a 23
8 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -16 -1 -1 -0 -6 -42 564
Escaped (NL) 8 Plass 190 546
8 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) P. Buer Sørlandets Travpark - 09/3 - 01 / 10 1609 dg a 826
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 6 27/2 - 05 / 3 2100 16,9a 407
Tom Forkerud /Skotterud L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 2 2100 18,2a 75
L. Kolle Tom Forkerud (T) L. Kolle Biri Travbane 5 11/1 - 07 / 8 2100 16,6a 117
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 06 / 5 2100 19,1 53
9 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -9 000 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -33 761
Västerbo Sea Star* (S) 9 Plass 158 814
8 år BRUN HP v.Mr. Pine Chip (US) L. Kolle Momarken Travbane 0 23/3 - 04 / 1 2140 15,9a 688
e. Fruit de Mer (S) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Momarken Travbane 0 12/3 - 05 / 2 1640 17,7ag 780
Sverige H. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 03 / 11 2100 16,6a 628
H. Holm Jeanette Brandt Haugen H. Holm Klosterskogen Travbane 4 18/2 - 02 / 1 2100 20,2a 286
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Eilertsen Momarken Travbane 8 12/2 - 04 / 10 2140 19,2a 375
10 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -34 000 2018: -18 -1 -2 -5 -7 -109 500
Elken Secret Love 10 Plass 185 500
5 år RØD HP v.Love You* (FR) B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/3 - 04 / 10 2140 15,4ag 183
e. Elken Secret v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/3 - 05 / 10 1609 14,2a 564
Dagfinn Sæthre /Brandbu B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/2 - 05 / 1 2100 16,8a 214
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 5 15/2 - 04 / 6 2100 16,7a 156
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 6 02/2 - 01 / 7 2100 16,9a 114