<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-3
RED SANDERS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-4 Plass : 6-7-4

1 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -22 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000
David K. (S) 2100 1 Plass 54 622
6 år MØRKBR V v.Sebastian K.* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 21/3 - 03 / 3 2100 17,2a 124
e. Rasta (S) v. Jag De Bellouet* (FR) H. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 2 2100 18,1ag 87
Jan Simenstad /Dombås E. Høitomt Momarken Travbane 2 21/2 - 02 / 8 2140 18,5a 68
O. Østre Martine O. Sørvik (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/2 - 07 / 3 2100 18,0a 235
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Biri Travbane - 25/1 - 04 / 9 1609 dg a 285
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -3 -1 -2 -30 000
Not Good Enough 2 Plass 41 000
5 år BRUN V v.Cromwell (US) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 5 15/11 - 02 / 9 2100 18,7a 30
e. Olivia Lykkegård (DK) v. Love You* (FR) O. Kjenner Biri Travbane 2 28/10 - 07 / 4 2100 18,1a 118
Monica Mathiesen /Borgenhaugen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 17/10 - 10 / 3 2100 17,5a 532
O. Kjenner Monica Mathiesen O. Kjenner Drammen Travbane 2 04/10 - 05 / 1 2100 18,5a 269
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Drammen Travbane 0 27/9 - 05 / 11 2100 19,2a 303
3 2019: -5 -0 -1 -2 -2 -26 500 2018: -3 -0 -3 -0 -0 -20 000
Kiwi Starface 3 Plass 46 500
6 år RØD V v.Juliano Star* (FR) M. Gundersen Drammen Travbane 6 16/3 - 04 / 3 2500 20,3a 163
e. Kiwi Vic v. Thackeray* (S) M. Gundersen Biri Travbane 4 08/3 - 07 / 1 2100 17,6a 46
Team Weman M. Gundersen Bjerke Travbane 3 20/2 - 09 / 3 2140 19,2 g 111
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Momarken Travbane 2 22/1 - 07 / 6 2160 18,4 24
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 3 03/1 - 05 / 1 2100 17,3a 68
4 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -21 000 2018: -18 -0 -1 -0 -8 -27 000
Scipio 4 Plass 50 000
5 år BRUN H v.Navy Seal U.S.* (US) A. Tønnesen Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 02 / 6 2609 19,6a 1411
e. Clarissa's Way (DE) v. Titan Way* (DE) E. Gravdal Momarken Travbane 0 12/3 - 03 / 3 2140 18,3a 347
Ulv Sverre Nilsen /Holmestrand E. Gravdal Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 10 2100 19,0a 205
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 07 / 3 2100 18,1a 106
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 07 / 3 2100 20,6ag 167
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -10 -0 -1 -2 -3 -25 000
Icora Illinois 5 Plass 28 500
5 år BRUN V v.Thai Tanic J. Rasmussen Momarken Travbane 0 17/1 - 02 / 1 2140 21,1a 352
e. Icora Inka v. Meadow Road (S) J. Rasmussen Drammen Travbane 0 04/12 - 03 / 2 2100 19,5a 214
Gustav Gaarder-Bodvar Nesje J. Rasmussen Biri Travbane 5 23/11 - 03 / 9 2100 19,3a 56
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) J. Rasmussen Momarken Travbane 0 11/11 - 07 / 8 2140 20,4ag 66
Hvit m/røde stolper og ermer.rekl. J. Rasmussen Drammen Travbane 3 18/10 - 03 / 6 2100 18,5a 46
6 2019: -6 -1 -3 -0 -0 -36 000 2018: -11 -2 -1 -6 -0 -39 884
Armani Flamingo (DK) 6 Plass 79 826
7 år LYSBRUN V v.Kanonis Lobell* (DK) E. Høitomt Momarken Travbane 2 28/3 - 03 / 3 2140 15,6a 18
e. Ratata (US) v. Probe* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/3 - 03 / 1 2100 18,0ag 70
Linda Lehne-Aleksander Rishovd D. Dalen Jarlsberg Travbane - 15/3 - 04 / 4 1609 dg a 19
E. Høitomt Aleksander Rishovd R. Kjær Billund 0 28/9 - 02 / 9 1600 16,8ag 78
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Svendsen Skive 3 09/9 - 04 / 3 1600 16,5a 70
7 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -16 500 2018: -8 -1 -0 -0 -4 -29 500
Rosalie 7 Plass 55 000
6 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/3 - 03 / 4 2140 16,3a 379
e. D.N.T. Match v. Prakastian (US) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 04 / 3 1609 18,5ag 165
Svein Våler-Rita Anja Nybrenna B. Steinseth Biri Travbane 5 08/3 - 07 / 8 2100 17,9ag 289
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 28/2 - 01 / 3 2100 dg a 758
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 4 14/2 - 01 / 7 1609 18,2ag 444