<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-2
BELGS LØP (SPORTRAPP / POENG - DATOLØP)
SPORTRAPP / POENG - DATOLØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-8 Plass : 7-9-8

1 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 1700 1 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 5 2140 33,0ag 102
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 05 / 4 2120 dg 196
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 05/1 - 07 / 8 2100 dg a 181
M. Gundersen Janne Aadna A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 01 / 10 2100 32,9a 60
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Akselsen Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 2 1700 29,2ag 167
2 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 2 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus H. Holm Klosterskogen Travbane - 07/3 - 06 / 2 2100 dg a 311
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten O. Østre Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 8 2180 30,7 g 383
Silje T. Heistad-Helge Heistad H. Holm Klosterskogen Travbane 7 18/2 - 05 / 1 2100 35,0 g 448
V. Hop Helge Heistad L. Kolle Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 4 2140 32,0a 433
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 17/1 - 05 / 11 2120 33,1 279
3 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -12 -1 -2 -1 -1 -52 472
Rinde Rutha 3 Plass 118 472
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/3 - 01 / 11 2100 br a 567
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 6 1640 31,8ag 407
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 04 / 7 2140 33,3 130
G. Austevoll Kari Kristensen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 07 / 4 2100 31,7a 487
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 9 2100 34,0a 98
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 4 Plass 125 193
6 år BRUN H v.Voje Faks A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 06 / 3 2100 32,7 258
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin M. Kanstad Jarlsberg Travbane - 01/3 - 01 / 1 2100 dg 76
Monica Mathiesen-Per Nielsen D. Dalen Momarken Travbane 5 21/2 - 01 / 1 1640 29,8a 171
D. Dalen Monica Mathiesen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 02 / 2 2100 30,0a 297
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 7 2100 29,8a 123
5 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 5 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/3 - 05 / 9 2160 30,3 g 216
e. Marthe Røder v. Røder M. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/3 - 05 / 6 2100 32,5a 183
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/2 - 04 / 13 2160 30,1 578
E. Høitomt Rune Wilberg V. Hop Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 12 1640 30,0a 437
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/2 - 04 / 12 2160 30,8 521
6 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 6 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 06/3 - 02 / 7 1609 30,1a 161
e. Solli Mai v. Bokli Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 0 27/2 - 04 / 9 1609 30,2ag 59
Birger Opheim /Ekne A. Akselsen Bjerke Travbane 3 13/2 - 04 / 3 2160 29,8 221
A. Akselsen Andreas Opheim (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 5 19/1 - 01 / 11 2160 31,0 132
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 9 2100 30,1a 52
7 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -39 264 2018: -9 -0 -4 -1 -3 -45 000
Tronmar 7 Plass 135 764
7 år RØD V v.Dotterud Teddy K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 21/3 - 05 / 5 1609 27,8a 26
e. Hegglill v. Steinsvad Eld K. Ødegaard Momarken Travbane 0 12/3 - 04 / 2 2140 32,2a 173
Liv Thea Hanestad /Roverud T. Hanestad Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 03 / 4 1609 31,3a 76
K. Ødegaard Liv Thea Hanestad T. Hanestad Drammen Travbane 6 26/11 - 05 / 8 1700 31,9a 212
blå m/rød bunn. T. Hanestad Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 7 1609 30,6a 76
8 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 8 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 05 / 6 2120 32,8 107
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 07 / 6 2100 32,2a 40
Team Rapp J. Undem Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 04 / 8 2120 30,7 67
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Drammen Travbane 1 26/11 - 05 / 2 1700 30,8a 44
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek H. Storås Drammen Travbane 4 30/10 - 04 / 1 2100 31,8a 40
9 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 9 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 5 1640 31,0ag 25
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 21/3 - 05 / 1 1609 27,9a 82
Marita Høyesveen /Ringebu O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 12/3 - 04 / 9 2140 32,2a 259
O. Mikkelborg Marita Høyesveen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 2 2140 35,9 g 198
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl D. Dalen Bjerke Travbane 3 08/2 - 03 / 3 1609 29,4ag 184
10 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 10 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen B. Larsen Klosterskogen Travbane 0 24/3 - 01 / 8 2100 30,6ag 514
e. Buer Dina v. Elding Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 6 1700 32,1ag 151
Inger Nygård-Øyvind Aske Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 11 1609 dg a 188
B. Larsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 02/11 - 08 / 2 2609 dg a 28
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 01 / 10 2100 31,1a 74
11 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 11 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 01 / 4 2100 30,0a 91
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 01 / 10 2100 31,5a 604
Arthur Bø /Bø I Telemark L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 04 / 2 2100 31,2a 367
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/2 - 03 / 7 1609 30,3a 246
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 04 / 5 2120 33,9 g 53
12 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 12 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 24/3 - 01 / 1 2100 29,9a 300
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 3 2100 33,9 g 141
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 4 1609 29,8a 59
L. Kolle Arthur Bø (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 08 / 1 2100 32,2a 34
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 04 / 5 1609 30,2ag 114