<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tayno Rosemary 2140 1 Plass 0
3 år BRUN HP v.Cumulus (US) H. Storås Bjerke Travbane 26/9 - 20 / 2 1640 24,6 B
e. Keystone Sibling (US) v. Donerail* (US) H. Storås Biri Travbane 24/8 - 22 / 6 2100 31,6 g B
Alf-Jonny Lunde /Nannestad
H. Storås
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring
2 2019: -6 -2 -0 -1 -0 -37 000 2018: -5 -1 -0 -2 -1 -31 349
Nashville Yankee* (S) 2 Plass 93 322
5 år LYSBRUN H v.Hard Livin* (US) K. Malmin Momarken Travbane - 23/3 - 12 / 4 2140 dg a 207
e. Great Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) K. Malmin Biri Travbane - 22/2 - 02 / 2 2100 dg a 72
Sverige K. Malmin Bjerke Travbane 3 07/2 - 06 / 2 2100 17,3a 58
D. Dalen Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane - 30/1 - 02 / 1 2100 dg a 497
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Biri Travbane - 14/12 - 07 / 1 2100 dg a 65
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wicky Of My Heart 3 Plass 0
3 år BRUN HP v.Muscle Massive* (US) O. Reime Momarken Travbane 19/8 - 22 / 3 2140 27,3 B
e. Wictoria Laylock v. Silver Pine* (US) O. Østre Momarken Travbane 10/7 - 22 / 2 2140 28,9 B
Stall Wicky Of My Heart & H. Dybedal
O. Østre
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
4 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fidanza 4 Plass 5 000
3 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 28/11 - 20 / 5 1640 26,0 B
e. Birka Håleryd (S) v. Love You* (FR) K. Johansen Bjerke Travbane - 03/10 - 20 / 3 1640 dgpp N
Øistein Eriksen-Janet Tøen E. Høitomt Bjerke Travbane 12/9 - 20 / 3 1640 30,6 g B
E. Høitomt Øistein Eriksen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alpha Scarlet R.R. 5 Plass 22 000
3 år MELL.BR. H v.Scarlet Knight* (US) S. Weberg Bjerke Travbane 25/7 - 20 / 1 1640 26,8 B
e. Alfi On Line T.R. v. Rite On Line (US) S. Weberg Jarlsberg Travbane 09/7 - 20 / 2 2100 28,0 B
Alpha Finans & Eiendom AS /Melhus
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Beak's Lively 6 Plass 0
3 år BRUN HP v.Make It Happen (US) H. Holm Bjerke Travbane 03/10 - 20 / 2 1640 25,8 B
e. Ydra Briljant (S) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 3 1640 26,5 B
Anette Riise /Skedsmokorset
G. Gundersen Anette Riise
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -3 -2 -0 -0 -1 -26 000
Frøyu Birk 2160 1 Plass 86 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin S. Bendiksen Biri Travbane 1 09/3 - 08 / 10 2120 31,9 29
e. Frøyu Sara v. Lome Elden S. Bendiksen Momarken Travbane 1 06/2 - 03 / 11 2160 33,8 28
Stall Moro Med Hest S. Bendiksen Klosterskogen Travbane 6 22/1 - 03 / 8 2120 39,5 g 20
A. Wolden S. Bendiksen Biri Travbane 1 24/11 - 03 / 1 2100 34,2 71
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek S. Bendiksen Drammen Travbane 1 17/10 - 07 / 5 2100 37,6 41
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Trollvilja 2 Plass 0
5 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 27/4 - 07 / 4 2100 dg 137
e. Boklitrolla v. Troll Jahn O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 14/3 - 20 / 5 2160 39,2 P
Kjersti Løvseth /Algarheim
E. Schem Kjersti Løvseth
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordby Fyr 3 Plass 0
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld
e. Nesstjerna v. Elding
Hans Petter Paulsen /Sandvika
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl