<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-1
BAUS TRYGGSØNS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 440.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-10 Plass : 2-5-10

1 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 2100 1 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Momarken Travbane 0 23/3 - 02 / 7 2160 28,9 g 243
e. Storeng Silva v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane - 06/3 - 07 / 3 2140 dg 309
Lovise Mohaugen-Knut Andresen J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 06 / 2 2140 29,0 648
J. Eilertsen Lovise Mohaugen A. Akselsen Momarken Travbane 8 12/2 - 06 / 3 2140 30,8 47
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 03 / 6 2100 28,0a 89
2 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 2 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 27/3 - 06 / 11 2100 27,5a 36
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 20/3 - 07 / 10 2100 dg a 43
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 10/3 - 05 / 8 2100 dg a 62
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 27/2 - 01 / 9 2100 26,3a 375
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 20/2 - 06 / 9 2140 29,3 128
3 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 3 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Momarken Travbane 4 28/3 - 07 / 5 2160 28,0 158
e. Mørtvedt Mari v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 23/3 - 02 / 14 2160 28,2 362
Frank Andre Skubberud /Ørje Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 06/3 - 07 / 7 2140 29,3 147
Å. Tengsareid Frank A. Skubberud Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/2 - 01 / 4 2100 26,6a 565
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Momarken Travbane 0 12/2 - 06 / 1 2140 32,0 214
4 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 4 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen J. Øveraasen Biri Travbane 0 22/3 - 04 / 8 2140 33,0 192
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane 0 20/3 - 07 / 1 2100 27,7a 629
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 6 13/3 - 07 / 1 2100 29,3a 680
T. Lindbak J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 01 / 10 2140 29,8 590
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr J. Øveraasen Biri Travbane 0 22/2 - 04 / 4 2120 30,3 54
5 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 5 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/3 - 06 / 8 2100 28,5a 140
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 10/3 - 05 / 6 2100 27,9a 78
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Bjerke Travbane 5 20/2 - 06 / 7 2140 29,2 95
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Biri Travbane 3 21/12 - 04 / 4 2100 26,2a 102
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 12 1609 26,5a 41
6 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 6 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 3 27/3 - 06 / 1 2100 27,9a 132
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 05 / 4 2100 28,3a 44
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 3 2100 31,7a 42
A. Christensen A. Christensen Biri Travbane 1 02/2 - 05 / 5 2100 26,5a 49
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 0 23/1 - 04 / 1 2100 28,3a 64
7 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -11 845 2018: -18 -3 -1 -3 -6 -351 963
Hugo Bäck* (S) 7 Plass 434 641
5 år BRUN V v.H.G. Balder G. Antonsen Biri Travbane - 02/2 - 09 / 1 2100 dg 103
e. Cola Jana Tabac* (S) v. Lex Jon G. Antonsen Bjerke Travbane 6 15/12 - 10 / 1 2100 28,2ag 309
Sverige G. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 09 / 7 2100 br a 206
G. Antonsen G. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 08 / 1 2120 26,8 141
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 4 31/10 - 08 / 11 2100 27,3a 88
8 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 8 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 2 20/3 - 07 / 11 2100 27,0a 80
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 05 / 9 2100 27,6a 294
Christiane Wessel-Martine Wessel A. Akselsen Bjerke Travbane 0 27/2 - 01 / 10 2100 26,9a 1150
A. Akselsen Bjørn Larsen (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 4 2140 29,6 418
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 4 2100 29,9a 216
9 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -25 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -9 500
Alm Sander 9 Plass 435 635
7 år BRUN H v.Slått Eld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 05 / 10 1700 27,4a 66
e. Alm Sandra v. Rigel Jo L. Pedersen Bjerke Travbane 5 13/3 - 03 / 2 2140 29,0 429
Robert Kruse /Mysen R. Kruse Momarken Travbane 5 12/2 - 06 / 4 2160 29,3 447
E. Høitomt Robert Kruse (A) L. Pedersen Momarken Travbane 3 05/2 - 07 / 7 2160 28,8 321
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Kruse Biri Travbane 0 16/11 - 06 / 1 1600 27,1 961
10 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 10 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks A. Valstad Bjerke Travbane - 13/2 - 06 / 6 2160 dgp 823
e. Komnes Sol v. Moe Odin O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 05 / 10 2120 31,5 g 239
Merete Viksås /Roa T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 9 2100 30,8a 484
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 8 2100 28,2a 389
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane - 14/11 - 03 / 6 2140 dg 165