<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V75-4
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES SEIERSDEKKEN
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES SEIERSDEKKEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 42.001 kr.
For 3-15-årige høyest 60.000 kr. Også for 4-årige hopper høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-9 Plass : 8-7-9

1 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 2140 1 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 2 22/3 - 03 / 14 2120 34,3 42
e. Lome Lisa v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 07/3 - 07 / 1 2100 32,5a 58
Torstein Skjaker /Jaren Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/2 - 07 / 9 2140 34,3 59
G. Austevoll Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 1 2140 35,2 176
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Biri Travbane 6 25/1 - 03 / 5 2100 37,0 g 108
2 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -33 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Dæmro Bob 2 Plass 41 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane - 08/3 - 03 / 7 2140 dg 19
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld V. Hop Biri Travbane 2 22/2 - 03 / 4 2100 34,1 g 16
Kristin Randgaard-Klaus Skogen V. Hop Bjerke Travbane 1 08/2 - 07 / 8 2160 34,1 g 17
V. Hop Kristin Randgaard V. Hop Biri Travbane 1 25/1 - 03 / 6 2100 33,8 g 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/8 - 09 / 1 2140 dg 99
3 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 3 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 02 / 7 2100 33,4a 59
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 2 08/3 - 03 / 1 2120 32,1 465
Elise Engelstad /Løten B. Steinseth Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 1 2100 35,9 g 393
M. Gundersen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 11 2160 34,4 475
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Bjerke Travbane - 31/1 - 06 / 1 2100 dg a 295
4 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 4 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen G. Austevoll Momarken Travbane 4 28/3 - 02 / 1 2140 32,0a 155
e. Vår Frøya v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/3 - 08 / 5 2160 32,5 31
Sigrun Engevold-Kari Røise E. Høitomt Biri Travbane 4 08/3 - 03 / 9 2140 31,9 341
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Biri Travbane 4 22/2 - 03 / 2 2100 34,7 423
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 8 25/1 - 03 / 14 2120 36,9 654
5 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 5 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 08 / 7 2120 32,5 66
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Bjerke Travbane 4 13/3 - 08 / 4 2140 33,4 56
Stall Rappfot J. Bjerring Bjerke Travbane 2 07/3 - 07 / 6 2100 32,3a 32
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 3 20/2 - 08 / 9 2160 32,6 129
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 5 08/2 - 07 / 5 2140 35,4 81
6 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 500 2018: -8 -3 -0 -0 -1 -45 000
Eddie 2160 1 Plass 62 500
5 år BRUN V v.Horgen Tore N. Holm Momarken Travbane 1 12/3 - 07 / 1 2140 31,9 35
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 3 2100 32,4ag 85
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 4 2140 32,1 g 225
N. Holm Monica Sønstegård (B) N. Holm Drammen Travbane - 22/12 - 04 / 11 2100 dg a 53
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Drammen Travbane 1 04/12 - 04 / 5 2100 32,2a 21
7 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -26 000 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -45 000
Bjørnemyr Tore 2 Plass 71 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore G. Gundersen Momarken Travbane 1 26/2 - 07 / 4 2160 31,3 27
e. Bjørnemyr Fresa v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 6 21/11 - 01 / 9 2160 34,9 g 44
Stall Tore På Sporet G. Gundersen Biri Travbane 2 16/11 - 03 / 12 2120 32,3 409
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/10 - 09 / 8 2160 33,0 40
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 07 / 3 2100 35,0 17
8 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -27 000 2018: -7 -1 -2 -2 -1 -43 000
Drivjerven 3 Plass 83 000
5 år SVART H v.Åsajerven D. Dalen Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 12 2100 br ag 73
e. Drivstjerna v. Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane 3 14/12 - 08 / 3 2100 34,4a 23
Harald Stikbakke-Paul Stikbakke D. Dalen Bjerke Travbane 1 13/11 - 02 / 1 2100 32,0a 15
D. Dalen Harald Stikbakke A. Stensen Biri Travbane 2 09/11 - 08 / 2 2100 31,3 40
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 3 19/10 - 04 / 7 2120 33,3 39
9 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -8 -3 -0 -1 -3 -79 000
Ask Viktoria 4 Plass 87 000
4 år BRUN HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 04/11 - 01 / 4 2140 32,8arg 22
e. Horgen Bente v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 09/10 - 05 / 12 2140 32,2ag 98
Stig Flaata /Tinn Austbygd T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 2 2100 br ag 56
Å. Tengsareid Malene Berdalen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/8 - 01 / 1 2100 29,4a 365
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Momarken Travbane 8 19/8 - 03 / 9 2160 34,9 g 60
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 5 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Biri Travbane 0 25/1 - 02 / 1 2100 br a 293
e. Marigull v. Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 9 2160 39,7 g 357
Merete Viksås /Roa A. Frønes Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 1 1640 32,6 g 494
O. Østre Merete Viksås T. Solberg Drammen Travbane 8 26/11 - 01 / 2 2120 35,1 g 40
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 22/11 - 03 / 5 2100 31,3a 431
11 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -40 500 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -14 500
Omer Stjerna 6 Plass 55 000
5 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Jarlsberg Travbane 1 10/3 - 03 / 1 2100 31,7 19
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) E. Knutsen Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 04 / 3 2100 33,8 100
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Momarken Travbane 2 21/2 - 07 / 1 2140 34,3 132
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 02 / 11 2140 35,9 g 300
Rød m/svart reklame E. Knutsen Momarken Travbane 3 22/1 - 03 / 15 2160 35,6 254