<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
DELINGSLØP
DELINGSLØP
Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige 83.001 - 330.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-11-6 Plass : 8-11-6

1 2019: -8 -0 -0 -0 -5 -15 000 2018: -21 -0 -1 -3 -10 -58 000
Kringelandester 1600 1 Plass 182 500
9 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Lauvsnes Forus Travbane 0 26/3 - 04 / 1 2040 30,3 1475
e. Kringelandseldrina v. Elding K. Lauvsnes Forus Travbane 0 19/3 - 06 / 6 2040 30,7 870
Kurt Magne Lauvsnes /Jørpeland K. Lauvsnes Forus Travbane 6 05/3 - 03 / 7 2060 29,9 570
K. Lauvsnes K. Lauvsnes Forus Travbane 4 19/2 - 01 / 6 2040 28,9a 1324
rød m/hvitt sk.stk. & grønne ermer. K. Lauvsnes Forus Travbane 0 09/2 - 06 / 5 2040 32,3 g 1155
2 2019: -11 -0 -0 -0 -4 -16 000 2018: -30 -2 -2 -4 -16 -117 500
Flyteld 2 Plass 187 000
11 år BRUNSVART V v.Elding S. Wassberg Forus Travbane 0 26/3 - 04 / 2 2040 30,1 264
e. Flytlill v. Atom Vinter D. Dalen Forus Travbane - 19/3 - 06 / 8 2060 dg 1114
Torstein Gudmestad /Bryne P. Buer Forus Travbane 7 05/3 - 03 / 9 2060 29,9 408
S. Wassberg Torstein Gudmestad (A) K. Djøseland Forus Travbane 0 19/2 - 01 / 10 2040 29,4a 143
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. R. Wiig Forus Travbane 4 09/2 - 06 / 2 2040 30,6 838
3 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -24 000 2018: -12 -1 -2 -1 -6 -57 500
Sima Håkon 3 Plass 197 500
11 år LYSBRUN V v.Håkon Jo* M. Erga Forus Travbane 0 26/3 - 04 / 6 2060 29,3 1383
e. Sima Frøya v. Lykke Gutten P. Erga Forus Travbane 8 19/3 - 06 / 7 2060 29,2 1001
Halvard Livastøl /Nærbø P. Erga Forus Travbane - 19/2 - 01 / 8 2040 dg ar 126
M. Erga Halvard Livastøl D. Dalen Forus Travbane 5 09/2 - 06 / 7 2060 29,9 270
Grønn m/hvite ermstriper&bånd I. Skjæveland Forus Travbane 3 29/1 - 04 / 7 2080 30,3 111
4 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -45 000 2018: -17 -0 -2 -5 -7 -70 500
Njølstad Jela 4 Plass 233 500
5 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn O. Gudmestad Forus Travbane 3 19/3 - 06 / 1 2040 29,4 g 165
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 0 19/2 - 09 / 6 2040 29,5 91
Tormod Gudmestad /Nærbø O. Gudmestad Forus Travbane 4 09/2 - 04 / 5 2060 28,8 521
T. Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 3 15/1 - 04 / 1 2550 30,5 62
rød m/hvitt sk.stk., seler & ermstripe T. Gudmestad Forus Travbane 4 06/1 - 02 / 4 2040 30,6 g 131
5 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -27 000 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000
Høvåg Ask 5 Plass 231 500
8 år MØRKBR V v.Moe Odin J. Bjaanes Forus Travbane 4 19/3 - 06 / 13 2060 28,6 159
e. Høvåg Faksi v. Järvsöfaks (S) J. Bjaanes Sørlandets Travpark 2 09/3 - 02 / 5 2180 27,0 308
Johan Auestad /Ålgård J. Bjaanes Forus Travbane - 05/3 - 03 / 8 2060 dp 77
J. Bjaanes Johan Auestad P. Buer Forus Travbane 0 09/2 - 06 / 13 2060 32,7 g 429
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd. B. Steine Forus Travbane - 29/1 - 04 / 14 2080 dg 46
6 2019: -11 -0 -3 -3 -4 -55 000 2018: -23 -1 -5 -4 -7 -106 000
Vestpol Il 6 Plass 258 000
6 år BRUN V v.Bork Odin P. Erga Forus Travbane 2 26/3 - 04 / 4 2060 28,6 356
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) T. Erga Forus Travbane 6 19/3 - 06 / 11 2060 29,1 426
Stall Jorunn Å Dei T. Erga Forus Travbane 3 05/3 - 03 / 3 2060 29,4 100
P. Erga Tom Erga (T) T. Erga Forus Travbane 7 19/2 - 09 / 2 2040 29,4 137
hvit m/blått sk.stk. & ermer + rekl. P. Erga Forus Travbane 6 09/2 - 06 / 12 2060 30,3 825
7 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 7 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen B. Steine Forus Travbane 5 26/3 - 04 / 8 2080 28,1 142
e. Øyers Palma v. Alm Svarten G. Gudmestad Bergen Travpark 6 14/3 - 04 / 4 2120 31,0 43
Stall Travellers G. Gudmestad Bergen Travpark 4 02/3 - 07 / 6 2100 28,6a 153
B. Steine Geir Gudmestad (T) B. Steine Bergen Travpark 3 21/2 - 03 / 1 2120 28,9 33
Grønn m/svart sidefelt, reklame. G. Gudmestad Forus Travbane 2 19/2 - 09 / 5 2040 29,2 g 39
8 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -59 000 2018: -15 -1 -2 -3 -4 -86 500
Odins Høvding 8 Plass 324 500
7 år RØD H v.Moe Odin T. Erga Forus Travbane 6 26/3 - 04 / 10 2080 28,3 57
e. Briskeby Dokka v. Briskeby Gutten T. Erga Bergen Travpark 2 02/3 - 07 / 5 2100 28,0a 119
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen S. Wassberg Forus Travbane 2 09/2 - 06 / 6 2060 29,3 285
A. Erga Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 0 29/1 - 05 / 1 1600 26,6a 961
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re T. Karlsen Forus Travbane 0 06/1 - 02 / 11 2060 32,5 836
9 2019: -8 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -18 -0 -2 -1 -9 -65 000
Frøya Lill 9 Plass 238 000
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) O. Mæland Forus Travbane 5 19/3 - 06 / 2 2040 29,8 863
e. Vår Frøya v. Moe Odin O. Mæland Forus Travbane 5 05/3 - 03 / 5 2060 29,8 g 128
Kjellaug Mæland-Oddvar Mæland O. Mæland Forus Travbane 6 19/2 - 09 / 1 2040 29,3 66
O. Mæland O. Mæland Forus Travbane 0 09/2 - 04 / 7 2060 29,4 164
gul m/blått sk.stk/stolpe,ermstr, rekl M. Mæland Forus Travbane - 29/1 - 04 / 13 2080 dg 152
10 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -12 750 2018: -8 -3 -2 -1 -2 -78 000
Åse Elden 10 Plass 303 750
8 år GRÅ H v.Lome Elden T. Karlsen Sørlandets Travpark 4 25/8 - 03 / 4 2160 29,1 33
e. Stumne Glad v. Frigg Mollyn T. Karlsen Forus Travbane 2 14/8 - 01 / 3 2040 27,7 30
Alf Thu Salte /Bryne T. Karlsen Sørlandets Travpark 1 29/7 - 06 / 1 2140 27,7a 35
T. Erga T. Karlsen Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 08 / 15 2140 27,0 g 164
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Karlsen Forus Travbane 1 26/6 - 03 / 6 1600 24,9a 39
11 2019: -6 -1 -4 -0 -1 -65 000 2018: -16 -1 -9 -1 -1 -136 000
Dag Jo 11 Plass 338 500
6 år MØRKBR H v.Moe Odin G. Gudmestad Forus Travbane 1 26/3 - 04 / 7 2080 27,7 35
e. Dag Mi v. Elding G. Gudmestad Drammen Travbane 2 16/3 - 06 / 10 2500 30,8a 129
Jonas Vevle-Mons Kjetil Vevle G. Gudmestad Forus Travbane 2 05/3 - 03 / 10 2080 28,3 25
G. Gudmestad Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 10/1 - 05 / 12 2100 29,8a 394
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 29/12 - 06 / 6 2100 29,9a 69