<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige 20.001 - 370.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-3 Plass : 2-4-3

1 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -0 -0 -1 -5 -20 991
Lost Genius 1609 1 Plass 152 491
8 år BRUN H v.Thai Tanic J. Gaustad Bjerke Travbane 4 21/3 - 02 / 9 2100 17,4a 702
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 28/2 - 08 / 10 2100 19,3 619
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane - 14/2 - 04 / 5 1609 dg a 554
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 27/1 - 06 / 3 2140 18,3a 477
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 02 / 9 1700 18,8a 1739
2 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -86 000 2018: -12 -0 -3 -3 -4 -144 000
Royal Winner 2 Plass 265 000
5 år BRUNSVART V v.Credit Winner* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 17/3 - 05 / 5 1609 15,6ag 69
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 09/3 - 03 / 9 3160 16,6 254
Rune H. Eriksen-Morten Simon Moe V. Tjomsland Forus Travbane 3 09/2 - 07 / 1 2040 15,7a 340
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 06 / 1 2100 17,8ag 52
Mørkeblå m/reklame. Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 15/12 - 04 / 10 2100 14,7a 709
3 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -71 000 2018: -12 -6 -3 -1 -1 -129 343
Helen Boko (NL) 3 Plass 211 593
5 år MØRKBR HP v.Yield Boko* (S) P. Buer Bergen Travpark 1 14/3 - 05 / 4 1600 14,6a 15
e. Style by Sound (FI) v. Running Sea* (US) P. Buer Bergen Travpark 1 02/3 - 06 / 6 2100 17,0a 52
Stall Helen Boko P. Buer Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 07 / 11 2100 16,3a 30
P. Buer P. Buer Bergen Travpark 2 03/1 - 05 / 6 1600 15,6ag 16
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bergen Travpark 1 20/12 - 03 / 6 2120 19,2 13
4 2019: -4 -1 -2 -0 -1 -52 000 2018: -19 -2 -1 -6 -5 -108 000
Graceland E.P. 4 Plass 232 500
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) L. Kolle Drammen Travbane 2 16/3 - 07 / 7 1700 16,4a 34
e. Loving You E.P. (US) v. S.J.'s Caviar* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 09/3 - 01 / 8 1609 13,8a 156
Stall Leona Joyline A. Berås Sørlandets Travpark 4 18/11 - 06 / 9 2140 17,1a 168
L. Kolle Jenny Thygesen (T) A. Berås Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 09 / 1 2100 15,4a 239
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Berås Sørlandets Travpark 6 22/9 - 06 / 3 2140 16,1a 267
5 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 5 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel V. Hop Bjerke Travbane 1 13/3 - 09 / 4 2100 16,4a 24
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 05 / 10 1609 14,5a 143
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 06 / 6 1700 18,2ag 40
O. Østre Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 16/1 - 01 / 6 1609 15,5a 88
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 01 / 4 2100 15,8a 33
6 2019: -10 -1 -2 -1 -3 -49 000 2018: -15 -3 -1 -1 -5 -73 500
That's Good Chip 6 Plass 271 500
6 år MØRKBR H v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 17/3 - 05 / 7 1609 14,6a 109
e. Daisy Chip (US) v. Lindy Lane* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/3 - 03 / 1 1609 15,6a 50
Cecilie Jensen /Revetal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 1 2100 15,8a 86
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 16/2 - 02 / 1 2100 16,5a 133
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 30/1 - 07 / 7 1609 14,5a 199
7 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -14 -3 -4 -1 -3 -108 000
Neverending L. 7 Plass 298 500
6 år SVARTBRUN HP v.Brad De Veluwe* (FI) E. Nedrebø Forus Travbane 0 19/3 - 05 / 9 2040 16,3a 177
e. Qtee v. Super Arnie* (US) T. Karlsen Forus Travbane 4 23/10 - 03 / 8 2040 16,8a 219
Ragnhild Tjaum-Ole Eivind J. Erga T. Karlsen Forus Travbane 3 16/10 - 05 / 2 2040 16,4 35
D. Dalen Ragnhild Tjaum (A) T. Karlsen Forus Travbane 2 25/9 - 07 / 2 2040 14,7a 102
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Karlsen Forus Travbane 6 15/9 - 09 / 10 1600 13,7a 257
8 2019: -12 -1 -2 -0 -3 -78 000 2018: -26 -0 -2 -2 -12 -75 250
I See U. One 8 Plass 354 515
8 år BRUN V v.Høvding Lavec* (S) T. Solberg Sørlandets Travpark 0 17/3 - 06 / 2 2140 16,9a 171
e. Bettymede G.T. v. Ganymede (FR) P. Kals Bjerke Travbane 0 27/2 - 06 / 7 2100 16,0a 260
Enok Antonsen /Arendal O. Østre Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 03 / 11 3140 br g 727
K. Sørensen Enok Antonsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 01 / 8 2100 18,3a 66
Hvit m/rosa hjerte, svart kant, rek S. Wassberg Bjerke Travbane 1 19/1 - 05 / 2 2100 15,4a 204
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -1 -0 -3 -51 000
Camillo Neo (S) 9 Plass 267 922
10 år BRUN V v.Gigant Neo* (S) S. Juklerød Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 06 / 11 2609 br a 1222
e. Ofelia Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) D. Dalen Sørlandets Travpark 0 18/11 - 01 / 4 2140 br a 358
Stine Hansen Juklerød-Anita Hansen Juklerød S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 06 / 4 1700 16,5a 384
S. Juklerød D. Dalen Drammen Travbane 0 30/10 - 01 / 2 2100 17,5a 200
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst D. Dalen Drammen Travbane 0 11/10 - 05 / 7 1700 15,3a 601
10 2019: -7 -1 -0 -2 -1 -30 000 2018: -6 -2 -0 -0 -4 -45 500
Ervin Boko (NL) 10 Plass 312 050
8 år BRUN V v.Make It Happen (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 27/1 - 06 / 11 2140 19,0a 42
e. Tina Boko* (NL) v. Viking's Way* (FR) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 13/1 - 05 / 5 2140 17,2a 61
Steinar Nordengen /Nordre Toten Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 08 / 9 2520 20,1 349
Ø. Tjomsland E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 12/12 - 07 / 9 2100 14,7a 201
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 27/11 - 06 / 4 2040 15,7a 33