<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-4
V5-1
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 62.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 82.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-9 Plass : 2-8-9

1 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 1609 1 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 03 / 7 2140 36,3 g 285
e. Gylden Vår v. Bork Rigel E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 04 / 2 2100 40,6 g 855
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen K. Malmin Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 2 2140 34,1 g 549
V. Hop Magnus Billing V. Hop Jarlsberg Travbane - 04/1 - 04 / 9 2120 dg 269
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 5 27/12 - 01 / 7 2160 35,0 g 142
2 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -33 000
Borkflya 2 Plass 74 500
8 år BRUN HP v.Bork Odin G. Aga Drammen Travbane P 16/3 - 20 / 2 2120 36,9 P
e. Eldhusflya v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/1 - 03 / 7 2140 33,5 g 87
Aina Skar-Geir Aga Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 30/12 - 01 / 11 2160 33,0 46
G. Aga Aina Skar Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 03 / 8 2120 31,6 g 98
Mørkblå m/lysgrått magefelt, reklame G. Austevoll Drammen Travbane - 06/9 - 02 / 1 1700 dg a 93
3 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 3 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden M. Gundersen Biri Travbane 0 22/3 - 02 / 8 2100 nc ag 79
e. Mijomi v. Kjøstad Jo M. Gundersen Momarken Travbane 2 12/3 - 07 / 8 2160 32,5 49
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen M. Gundersen Bjerke Travbane 5 06/3 - 04 / 8 2100 32,1a 198
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen M. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/2 - 08 / 4 2140 31,1 85
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 9 2120 35,5 g 63
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 4 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Jarlsberg Travbane 6 01/3 - 04 / 1 2100 31,4a 590
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 01 / 6 2100 31,1a 790
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 08 / 8 2100 34,5a 394
A. Låhne A. Låhne Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 03 / 2 1609 temp a 598
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 4 1700 32,6ag 1381
5 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 5 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Jarlsberg Travbane - 10/3 - 03 / 5 2120 dg 117
e. Kleppan Sjura v. Braute O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 04 / 7 2120 33,3 g 164
Toril Haraldsen /Sandefjord Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 18/2 - 03 / 6 2120 34,0 538
O. Østre Toril Haraldsen O. Østre Klosterskogen Travbane 9 07/2 - 03 / 14 2120 34,1 1294
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 6 09/1 - 04 / 1 2140 33,4 307
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 6 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Färjestad 0 18/3 - 02 / 9 2160 35,7 g 413
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Bjerke Travbane 5 28/2 - 05 / 3 2100 34,7a 107
Finn Gjems /Granli K. Brenden Biri Travbane 5 25/1 - 03 / 7 2100 36,0 g 68
K. Brenden Finn Gjems K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/1 - 03 / 2 2140 35,2 84
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 3 26/12 - 03 / 6 2160 34,7 g 94
7 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 7 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Biri Travbane 5 22/3 - 02 / 3 2100 nc a 516
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Bjerke Travbane 5 14/3 - 05 / 1 2100 32,1a 653
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 0 08/3 - 01 / 1 2100 33,1 697
D. Johnsrud D. Johnsrud Momarken Travbane 3 21/2 - 05 / 5 2140 33,5a 321
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Biri Travbane 0 15/2 - 02 / 2 2100 32,9a 277
8 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -33 000 2018: -7 -1 -1 -2 -0 -48 000
Skeie Trym 8 Plass 81 000
4 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 17/3 - 07 / 7 2180 30,7 76
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Sørlandets Travpark - 24/2 - 06 / 4 2160 dg 24
Team Sørlandskruttet J. Eriksen Forus Travbane 0 21/8 - 05 / 2 2040 33,2 g 19
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Forus Travbane 3 14/8 - 03 / 5 2040 30,4a 57
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Forus Travbane 1 24/7 - 03 / 7 2060 32,4 21
9 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -0 -2 -3 -17 000
Wik Stjerna 9 Plass 50 000
5 år SVART HP v.Norheim Svenn J. Hansen Bjerke Travbane 0 21/3 - 06 / 1 2100 35,3ag 79
e. Marthe Røder v. Røder J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 03 / 12 2120 36,2 119
Børre Larsen-Hege Rollstad J. Hansen Sørlandets Travpark 0 25/8 - 05 / 1 2140 31,9 335
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 03 / 12 2100 31,1a 325
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 05 / 12 1700 30,6a 405
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -0 -1 -7 -28 500
Engas Stjerneskudd 10 Plass 51 500
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 2 2140 40,4 546
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo T. Fløysand Bjerke Travbane 5 09/1 - 04 / 3 2140 33,4 211
Monica Olsen-Ryum /Gullag T. Fløysand Bjerke Travbane 3 30/12 - 01 / 3 2140 33,8 505
T. Fløysand Martine Wessel (T) T. Fløysand Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 6 2120 36,7 57
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek O. Østre Drammen Travbane 4 04/12 - 04 / 6 2100 33,1a 253
11 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 11 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 03 / 10 2120 35,2 267
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Drammen Travbane 2 22/12 - 01 / 8 2120 33,8 257
Stall Frønes E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 04 / 3 2100 34,4a 194
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 13 2160 35,4 531
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 10 1640 br g 430