<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.001 kr., 40 m. ved 19.001 kr.
For 3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-13-7 Plass : 3-13-7

1 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eidsnes Juni 2100 1 Plass 10 000
7 år SVART HP v.Krageboen S. Juklerød Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 04 / 2 2100 37,8 999
e. Troll Gro v. Rigel Jo S. Juklerød Sørlandets Travpark 7 24/2 - 09 / 1 2140 37,8 g 379
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 07 / 1 2100 38,6 401
S. Juklerød S. Juklerød Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 3 2140 38,3 750
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Sørlandets Travpark 8 21/10 - 08 / 1 2140 38,1 555
2 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -11 343 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rei Oda 2 Plass 11 343
4 år BRUN HP v.Moe Odin A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 07/3 - 04 / 5 2100 37,8 292
e. Stumne Ninsen v. Krembest A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 18/2 - 07 / 5 2100 40,1 g 149
Lovise Mohaugen-Knut Andresen A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 18/1 - 20 / 4 2120 39,3 P
A. Akselsen Lovise Mohaugen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 10 2120 55,8 B
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 6 2120 57,7 g B
3 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -13 990 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Tangen Bjørg 3 Plass 18 490
4 år BRUN HP v.Særpefanten G. Austevoll Momarken Travbane 0 12/3 - 02 / 2 2140 37,6 g 349
e. Slogum Bra v. Braute M. Gundersen Momarken Travbane 8 18/9 - 07 / 4 2140 38,2 g 87
Gerd Johannessen /Fredrikstad G. Austevoll Biri Travbane 4 24/8 - 09 / 12 2100 37,8 170
G. Austevoll Gerd Johannessen G. Austevoll Momarken Travbane P 10/4 - 20 / 1 2140 39,2 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 2 1660 54,6 B
4 2019: -5 -1 -2 -1 -1 -30 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hesby Vilter 2120 1 Plass 30 500
4 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 07 / 7 2100 31,8a 16
e. Lykkelinn v. Lykke Gutten G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 08 / 10 2100 35,0 g 40
Gunnar Eirik Flåten /Sem G. Flåten Jarlsberg Travbane P 07/12 - 20 / 2 2120 37,6 P
G. Flåten S. Eilefsen Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 5 1660 46,0 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame S. Eilefsen Momarken Travbane 04/7 - 22 / 7 2160 54,0 B
5 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500
Alve Prinsen 2 Plass 9 500
9 år GUL BORKET V v.Feseth Lynet K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 07/3 - 04 / 6 2120 dg 420
e. Rato Dunna v. Atom Vinter K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 28/2 - 03 / 10 2100 dg 2139
Janna C. Halvorsen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 02 / 1 2100 39,1 159
J. Undem Janna Chatrine Halvorsen J. Undem Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 07 / 1 2100 36,9 174
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 08 / 6 2100 nc 74
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Milliemill 3 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Svarten J. Undem Sørlandets Travpark 6 24/2 - 09 / 2 2140 36,5 g 225
e. Spik Tassa v. Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 5 2100 40,1 g 307
Øystein Simonsen /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 6 2100 dg 409
T. Solberg Øystein Simonsen J. Undem Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 1 2100 39,9 g 233
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Undem Klosterskogen Travbane - 19/11 - 07 / 3 2100 dg 281
7 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -8 895 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -17 500
Stjerna Vår 4 Plass 26 395
6 år BRUN HP v.Horgen Tore G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 6 2100 36,2a 234
e. Stjernedrøm v. Gam Vinter G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 08 / 1 2100 35,8 265
Bjørn Liseter-Bjørg Aune G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 07/12 - 03 / 2 2100 36,6 466
O. Sagholen Bjørn Liseter G. Austevoll Drammen Travbane 6 26/11 - 09 / 4 2100 35,8 117
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Momarken Travbane 3 11/11 - 08 / 6 2140 36,1 73
8 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Ruggen 5 Plass 28 000
4 år BRUN H v.Joker Elden O. Østre Biri Travbane 1 22/3 - 03 / 7 2100 35,2 21
e. Vind v. Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 08 / 6 2100 34,6 g 225
Bjørn Sandum /Lalm E. Høitomt Biri Travbane 7 08/3 - 08 / 5 2100 36,7 122
O. Østre Øyvind Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 22/2 - 20 / 4 2120 41,2 g P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
9 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -25 738 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Vita 6 Plass 25 738
4 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 24/3 - 08 / 2 2100 dg 110
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane 1 15/2 - 07 / 1 2100 35,9 48
Jan Erik Lagesen-Gunn-Sissel Lagesen P. Midtfjeld Momarken Travbane - 22/1 - 03 / 9 2140 dg 51
Å. Tengsareid Stian Eilefsen (T) K. Malmin Biri Travbane 2 11/1 - 01 / 8 2100 36,1 234
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Fløysand Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 6 2140 br g 946
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -26 000
Rise Kongen 2140 1 Plass 32 000
5 år MØRKBR V v.Prins Juventus P. Kals Sørlandets Travpark - 17/3 - 07 / 5 2160 dg 487
e. Rise Stjerna v. Troll Kos O. Østre Sørlandets Travpark 4 24/2 - 09 / 8 2180 34,0 94
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen E. Høitomt Bjerke Travbane 8 02/1 - 03 / 11 2160 36,4 r 164
E. Høitomt Ann May Sveinungsen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 8 2160 35,3 417
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 02 / 7 2100 42,6arg 60
11 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Granly Storm 2 Plass 42 500
6 år BRUN V v.Stiv Kuling C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 8 2120 36,0 P
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 5 2100 36,6 P
Gunnar M. Hegg /Hof C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 6 2140 34,6 g 700
C. Engebråthen E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 31/3 - 03 / 12 2120 dg 174
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. G. Austevoll Drammen Travbane 4 21/11 - 07 / 3 2120 37,5 40
12 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -21 500
Skar Lukas 3 Plass 21 500
7 år LYSBRUN V v.Storm Jo H. Holm Bjerke Travbane - 20/2 - 08 / 10 2160 dg 572
e. Ulvensnerta v. Skøiar O. Østre Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 9 2160 39,4 g 1303
Geir Aga-Aina Skar Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 02/1 - 03 / 8 2160 dg 333
G. Aga Aina Skar V. Hop Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 1 2140 36,0 201
Mørkblå m/lysgrått magefelt, reklame Å. Tengsareid Drammen Travbane - 08/11 - 02 / 4 2100 dg a 37
13 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -19 000 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000
Flassi Prinsen 4 Plass 29 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 3 2140 33,4 50
e. Heddals Jenta v. Polar Troll V. Hop Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 03 / 5 2120 34,3 39
Rune Solberg /Holmestrand V. Hop Bjerke Travbane 3 23/1 - 08 / 1 2140 33,8 47
V. Hop Rune Solberg (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 07 / 7 2120 34,9 242
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Solberg Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 10 2160 37,1 g 387
14 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500
Huseby Snuppa 5 Plass 30 500
5 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane - 24/3 - 08 / 8 2120 dg 342
e. Moe Svalin v. Spikeld E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 19/11 - 02 / 2 2100 dg a 250
Carina Værnes Øien-Ronny Øien E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 7 2100 36,2ag 275
A. Frønes Carina Værnes Øien E. Gravdal Momarken Travbane 4 15/5 - 08 / 12 2180 33,8 205
Mørkblå m/burg. ermer, reklame E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 10/5 - 07 / 2 1700 dg a 269