Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
GJØCOS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 110.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-11 Plass : 10-2-11

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -1 -4 -2 -51 000
Divine Salt 1609 1 Plass 97 000
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 15/3 - 03 / 2 2100 17,6a 164
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/12 - 02 / 1 2100 16,1a 151
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen D. Dalen Bjerke Travbane 4 28/11 - 10 / 3 2100 17,6a 101
E. Høitomt Robert S. Fossen D. Dalen Drammen Travbane 1 30/10 - 02 / 6 2100 18,0a 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Drammen Travbane 3 11/10 - 03 / 7 2100 16,7a 97
2 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -82 000
Europa 2 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 03 / 1 2100 17,5a 37
e. Eufemia v. Smasher* (US) Å. Tengsareid Leangen Travbane 0 26/1 - 04 / 2 2140 18,7a 66
Team Toten Trotters Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 30/12 - 03 / 11 2100 17,4a 16
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 12/12 - 03 / 8 2100 15,7a 32
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane - 30/11 - 04 / 5 2100 dg a 36
3 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Beniwiwi 3 Plass 95 733
7 år BRUN HP v.Broadway Hall (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 20/3 - 04 / 8 2100 17,4a 965
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 14/3 - 03 / 8 1609 17,5a 454
Cecilie Steinstad /Vestre Gausdal A. Stensen Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 3 1609 17,4a 229
A. Stensen Cecilie Steinstad F. Nivard Bjerke Travbane 9 27/6 - 05 / 11 2100 16,3a 383
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 0 15/6 - 04 / 4 1609 17,0a 421
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
U.S. Snowflake 4 Plass 86 000
6 år BRUN HP v.Kiss Francais (FR) A. Rasmussen Biri Travbane 5 08/3 - 02 / 5 1609 16,9a 238
e. Dynavena S.T. (S) v. Biesolo* (FR) A. Rasmussen Biri Travbane 5 25/1 - 04 / 4 1609 18,7a 181
Mia Slåttsveen Engen /Biri G. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/6 - 01 / 3 2100 19,4a 212
A. Rasmussen Rune Engen G. Antonsen Momarken Travbane 0 31/5 - 05 / 7 1640 15,5a 677
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. G. Antonsen Drammen Travbane 4 19/4 - 04 / 1 1700 16,1a 70
5 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -8 500 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -14 000
Pixie Frecel 5 Plass 98 000
7 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) O. Østre Bjerke Travbane - 14/3 - 03 / 5 1609 dg a 245
e. She's A Mode L. v. Lindy's Crown (US) A. Robertsen Momarken Travbane 4 26/2 - 03 / 3 2140 18,6a 108
Marit Solberg /Sande I Vestfold O. Østre Bjerke Travbane 0 15/12 - 03 / 6 2100 18,1a 155
O. Østre Suzanne Solberg C. Akselsen Bjerke Travbane 0 05/12 - 09 / 12 2100 17,7a 863
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Drammen Travbane 0 26/7 - 02 / 9 1700 17,4ag 42
6 2019: -6 -2 -1 -0 -1 -72 000 2018: -9 -0 -1 -1 -4 -20 000
Julia Ressie 6 Plass 118 000
6 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) T. Totland Bergen Travpark 1 02/3 - 08 / 1 1600 16,3 164
e. Actresse v. S.J.'s Photo* (US) T. Totland Bergen Travpark 1 21/2 - 08 / 6 2100 18,7a 61
Stall See Me F. Ringheim Bergen Travpark 7 10/1 - 04 / 10 2120 19,2 155
T. Solberg Brynjulv H. Løno F. Ringheim Bergen Travpark 0 03/1 - 06 / 11 1600 17,9a 757
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek F. Ringheim Bergen Travpark 0 27/9 - 02 / 2 2100 17,3a 671
7 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -44 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000
Crystals Star 7 Plass 90 000
7 år RØD HP v.Cigar Bar (US) D. Dalen Biri Travbane 2 22/3 - 05 / 2 1609 15,3a 189
e. Crystal Act v. Crysta's Best* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 5 12/3 - 03 / 6 2140 18,0a 318
Per Rustad /Nannestad G. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/2 - 03 / 10 2100 16,9a 427
D. Dalen Per Rustad D. Dalen Bjerke Travbane 1 14/2 - 01 / 6 1609 16,3a 72
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Biri Travbane 0 02/2 - 04 / 10 2100 18,0a 1404
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alberte Hastrup (DK) 8 Plass 83 084
7 år MØRKBR HP v.Great Challenger (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/3 - 09 / 1 2100 16,4ag 72
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 08/2 - 08 / 4 2100 dg a 60
Ove Lie /Oslo L. Kolle Bjerke Travbane P 23/1 - 20 / 1 2140 20,4 P
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T) J. Takter Jägersro 0 21/2 - 05 / 1 2640 23,1ag 226
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Jørgensen Billund 0 10/2 - 04 / 2 1900 18,8ar 34
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -5 -6 -7 -93 806
Camorra 9 Plass 116 806
6 år BRUN HP v.Olimede* (FR) H. Eggen Bjerke Travbane 0 20/3 - 04 / 1 2100 16,9a 1426
e. Rubin Princess (DE) v. Diamond Way (DE) G. Antonsen Biri Travbane 0 11/1 - 07 / 2 2100 19,4ag 496
Finn Gunnarsrud-June Mone Gunnarsrud C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 05 / 1 1609 17,7a 372
G. Antonsen June Mone Gunnarsrud G. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/11 - 04 / 7 2100 19,6a 346
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Drammen Travbane 6 08/11 - 04 / 9 2100 17,4a 280
10 2019: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000 2018: -17 -2 -1 -2 -4 -49 180
Sorella Rick* (S) 10 Plass 136 691
5 år BRUN HP v.Gentleman (S) E. Killingmo Bjerke Travbane 1 20/3 - 09 / 7 2100 15,5a 38
e. Juicy Frontline (S) v. Lindy's Crown (US) E. Killingmo Biri Travbane 1 08/3 - 02 / 3 1609 15,1a 20
Sverige D. Jansson Örebro P 07/12 - 14 / 6 2140 23,3 P
E. Killingmo D. Jansson Örebro - 17/11 - 10 / 1 2100 br ag 543
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. D. Jansson Örebro P 09/11 - 13 / 4 2140 20,9 P
11 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -3 -0 -1 -2 -63 877
Tahiti Lady (S) 11 Plass 109 877
5 år BRUN HP v.Goetmals Wood* (FR) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 04 / 9 1609 16,7a 135
e. Lady Wrestler (US) v. Muscles Yankee* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 12/12 - 02 / 6 2100 15,8a 148
Stall Dåbbel Trøbbel V. Hop Bjerke Travbane 0 28/11 - 10 / 2 2100 19,6a 26
V. Hop Asgeir Rambjør V. Hop Leangen Travbane 0 29/9 - 04 / 7 2140 18,0ag 43
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Åby 6 12/9 - 06 / 3 2140 14,4a 36