<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
RINGSAKER OG OMEGN TRAVLAGS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-8 Plass : 4-3-8

1 2019: -10 -1 -0 -1 -4 -40 000 2018: -20 -0 -0 -3 -8 -37 000
Etna Sisu 2100 1 Plass 88 000
5 år MØRKBR HP v.From Above* (S) A. Andersen Bjerke Travbane 1 14/3 - 01 / 5 2100 18,2a 545
e. Swift Lady Cash (US) v. Cash Hall (US) A. Andersen Momarken Travbane 5 21/2 - 06 / 9 2140 19,9a 468
Anders Andersen /Våle A. Andersen Momarken Travbane 5 05/2 - 02 / 4 2140 19,1a 292
A. Andersen A. Andersen Biri Travbane 0 25/1 - 04 / 3 1609 br ag 563
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Sørlandets Travpark 0 13/1 - 04 / 5 2140 19,9a 197
2 2019: -4 -0 -1 -1 -0 -24 000 2018: -4 -1 -0 -2 -1 -42 063
Glazier's Vici 2 Plass 66 063
4 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) E. Rennesvik Momarken Travbane 0 23/3 - 12 / 7 2140 18,8ag 46
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 13/3 - 02 / 2 2100 17,4a 41
Stall Li-Be-Ra E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 23/2 - 05 / 3 2140 26,8 g 227
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 13/2 - 03 / 5 2100 18,6a 25
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 03/10 - 02 / 1 2100 16,5a 33
3 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -9 -1 -2 -2 -3 -71 000
Hardy B.R. 3 Plass 87 000
4 år BRUN H v.Thai Tanic E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 25/11 - 06 / 11 2100 16,6a 327
e. Benedicte B.R. v. Juliano Star* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 13/11 - 04 / 8 2100 17,3a 28
Stall Hardy B.R. E. Høitomt Leangen Travbane 0 29/9 - 06 / 8 2640 br ag 47
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/9 - 02 / 2 2100 17,8a 12
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Bjerke Travbane 2 07/9 - 05 / 5 2100 15,9a 103
4 2019: -4 -2 -2 -0 -0 -61 000 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -19 000
Mega Classic 4 Plass 80 000
4 år BRUN HP v.Megaman Neo (S) K. Malmin Bjerke Travbane 1 13/3 - 02 / 3 2100 17,4a 76
e. Baroness Kemp (S) v. Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 07/3 - 06 / 5 2100 17,4a 78
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/12 - 03 / 7 2100 19,0ag 73
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 1 23/11 - 03 / 2 2100 18,8a 40
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Bjerke Travbane 7 25/7 - 09 / 11 2140 20,4 g 118
5 2019: -7 -1 -2 -1 -0 -39 000 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -9 000
Loutanic 5 Plass 61 000
5 år MØRKBR H v.Thai Tanic Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 3 12/3 - 03 / 7 2140 17,6a 36
e. Lui's Sweet Fantasy v. Armbro Plush (CA) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 2 13/2 - 03 / 12 2100 18,5a 90
Leiv Kvaavik /Lyngdal Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 2 24/1 - 07 / 6 2100 17,2a 42
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 11/1 - 09 / 6 2100 18,2a 41
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 03/1 - 05 / 2 2100 19,7ag 395
6 2019: -6 -1 -0 -1 -1 -24 000 2018: -12 -1 -0 -2 -5 -36 000
K.M. Labour Boy 6 Plass 70 000
5 år BRUN V v.Revenue* (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 13/2 - 03 / 2 2100 23,4ag 212
e. Dame Superb v. Cherry Superb D. Dalen Biri Travbane 6 02/2 - 04 / 11 2100 17,1a 664
Kåre Magne Dalen /Brumunddal D. Dalen Biri Travbane 3 25/1 - 04 / 5 1609 17,5a 51
D. Dalen Karina Ulvin Vudduaune (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 04 / 1 2500 19,0a 347
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 6 27/12 - 02 / 9 2140 18,0a 76
7 2019: -10 -2 -4 -0 -1 -67 500 2018: -5 -1 -0 -2 -0 -28 000
Gjølmes Magistrate 7 Plass 95 500
7 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) A. Wolden Bjerke Travbane 2 21/3 - 03 / 4 2100 16,4a 91
e. Gjølmes Palema v. Gidde Palema* (S) A. Wolden Bjerke Travbane 2 28/2 - 01 / 12 2100 17,4a 156
Erik Morten Garberg /Gjølme A. Wolden Bjerke Travbane - 14/2 - 01 / 2 1609 dgp a 21
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 19/1 - 09 / 1 2600 19,1a 246
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Wolden Bjerke Travbane 1 10/1 - 07 / 3 2100 17,0a 42
8 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -16 500 2018: -8 -0 -3 -0 -4 -36 500
Seaborn Santana 8 Plass 69 000
6 år BRUN HP v.Thai Tanic D. Dalen Drammen Travbane 2 16/3 - 01 / 7 2100 18,1a 136
e. Nora Frazer v. Buvetier D'aunou* (FR) A. Stensen Bjerke Travbane 0 23/2 - 01 / 4 1609 16,3a 56
Gaute Inge Helseth /Averøy A. Stensen Biri Travbane 2 21/12 - 07 / 7 1609 15,6a 72
A. Stensen Gaute Inge Helseth (A) A. Stensen Bjerke Travbane 4 15/12 - 03 / 2 2100 16,3a 716
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 6 24/11 - 02 / 4 2140 20,7a 130