<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
DEKK OG FELGS LØP (GRUNNCUPEN)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 24. september 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-13-9 Plass : 3-13-9

1 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 2100 1 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Jarlsberg Travbane 3 10/3 - 04 / 7 1609 28,6a 55
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 05 / 8 2120 dg 30
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 6 2120 31,4 146
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 2 2120 28,9 97
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 04 / 6 1700 28,1a 56
2 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -37 000 2018: -10 -3 -2 -3 -1 -95 500
Valle Grim 2 Plass 170 500
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Biri Travbane 3 08/3 - 01 / 7 2140 30,4 25
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 6 16/9 - 06 / 1 2100 29,4ag 38
Vidar Rugsveen /Biri D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/8 - 05 / 5 2600 29,0a 348
D. Dalen Vidar Rugsveen D. Dalen Bjerke Travbane 3 04/8 - 05 / 4 2100 27,8ag 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 1 22/7 - 04 / 4 2100 28,8a 39
3 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 3 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Drammen Travbane 3 16/3 - 05 / 9 2140 32,5 g 28
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 06 / 5 2100 29,4a 18
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 23/2 - 04 / 9 2160 29,3 41
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/2 - 04 / 14 2160 32,2 g 25
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 05/2 - 08 / 8 2160 31,2 23
4 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 4 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 5 22/3 - 06 / 7 2100 nc a 454
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 6 08/3 - 01 / 8 2140 30,6 241
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 2 26/2 - 01 / 4 2160 30,6 683
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 4 14/2 - 06 / 3 2100 30,9a 166
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 6 02/2 - 07 / 5 2100 30,8 976
5 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 5 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 06 / 4 2100 30,7 g 39
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 5 06/3 - 02 / 12 1609 28,6a 70
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen O. Østre Biri Travbane 4 02/2 - 07 / 9 2100 30,5 49
O. Østre Morten M. Ottersen (T) O. Østre Bjerke Travbane 3 19/1 - 01 / 10 2160 30,0 16
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 1 11/1 - 02 / 8 2100 29,7a 19
6 2019: -6 -2 -1 -0 -0 -40 000 2018: -18 -4 -5 -2 -3 -127 000
Idjerven 2120 1 Plass 243 106
9 år SVART V v.Lome Elden I. Melby Leangen Travbane 1 18/3 - 02 / 11 2140 31,6a 36
e. Lumine v. Alm Svarten I. Melby Leangen Travbane 0 11/3 - 04 / 8 2660 br g 199
Trude Kleveland-Geir Solem I. Melby Leangen Travbane - 25/2 - 05 / 4 1640 dg a 111
I. Melby Trude Kleveland (A) I. Melby Leangen Travbane 2 04/2 - 03 / 4 2140 29,1 62
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek A. Robertsen Leangen Travbane 1 20/1 - 03 / 4 2160 30,5 17
7 2019: -6 -1 -0 -0 -2 -26 500 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -118 000
Solstad Stjernen 2 Plass 251 606
6 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Kjenner Drammen Travbane 0 16/3 - 06 / 5 2500 31,5ag 62
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 02 / 3 2100 27,6a 75
Roy Steinar Larsen /Ise C. Kjenner Bjerke Travbane 4 06/2 - 02 / 2 2100 28,0a 285
O. Kjenner Roy Steinar Larsen J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 17/1 - 05 / 5 2160 30,9 77
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 08/1 - 04 / 4 2160 br g 30
8 2019: -9 -0 -1 -2 -5 -34 000 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -45 500
Modin 3 Plass 304 077
7 år SVART V v.Moe Odin B. Garberg Leangen Travbane 6 25/2 - 05 / 9 1640 29,5a 367
e. Glimra v. Nordli Svarten B. Garberg Leangen Travbane 4 04/2 - 03 / 11 2160 28,9 162
Thor Arne Garberg /Kvål M. Fremstad Leangen Travbane 3 14/1 - 04 / 7 2140 28,5a 173
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 3 07/1 - 06 / 6 2140 29,1a 270
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 6 01/1 - 04 / 1 1640 29,0 g 92
9 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 4 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Bergen Travpark 4 02/3 - 05 / 12 2140 29,4 84
e. Arien v. Lome Elden A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 16/2 - 09 / 2 2609 28,9a 257
Team Alle Skal Få E. Høitomt Biri Travbane 2 02/2 - 07 / 12 2120 29,2 28
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) E. Høitomt Momarken Travbane 1 27/12 - 04 / 12 2180 29,4 93
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane - 15/12 - 02 / 10 1660 dg 37
10 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 5 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 06 / 7 2120 29,3 354
e. Troll Rappa v. Åsrapp D. Dalen Biri Travbane 5 22/2 - 01 / 9 2100 31,9a 99
Lene Moen /Skreia D. Dalen Bjerke Travbane 3 14/2 - 07 / 6 2100 31,2a 77
K. Malmin Lene Moen D. Dalen Bjerke Travbane 1 30/1 - 03 / 3 1609 27,6a 156
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Momarken Travbane 5 17/1 - 05 / 1 2140 32,2 g 158
11 2019: -6 -2 -0 -0 -2 -55 000 2018: -15 -3 -3 -1 -5 -144 500
Tangen Frikk 6 Plass 220 000
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Sørlandets Travpark 1 17/3 - 02 / 3 2140 28,0a 17
e. Tangen Tina v. Elding T. Solberg Bergen Travpark 5 02/3 - 05 / 13 2140 29,8 59
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Bjerke Travbane 1 20/2 - 03 / 4 2100 28,1a 19
T. Solberg T. Solberg Leangen Travbane - 26/1 - 03 / 7 2160 dg 38
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 12/1 - 03 / 7 2120 31,0 g 42
12 2019: -4 -1 -1 -1 -0 -43 690 2018: -6 -2 -2 -0 -0 -132 555
Bol Brage 7 Plass 281 850
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 2 18/3 - 08 / 1 2140 27,6 70
e. Huldre Runa v. Sokna Troll J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 02 / 5 2100 28,6a 29
Ole C. Ødegaard /Skiptvet J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 23/2 - 02 / 7 2100 29,7a 48
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 14/2 - 07 / 7 2100 31,0a 40
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 12 2100 br a 51
13 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 8 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 06 / 8 2120 29,8 21
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 2 14/2 - 07 / 1 2100 31,2a 20
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/1 - 06 / 11 2160 28,8 18
Å. Tengsareid Stig Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/1 - 05 / 9 2100 27,9a 16
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 2 02/1 - 05 / 3 2100 28,3a 41
14 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -24 -2 -4 -3 -12 -113 000
Z.M.'s Lyntroll 9 Plass 204 000
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet K. Johansen Biri Travbane 0 22/3 - 06 / 11 2100 nc ag 361
e. Ulltrolla v. Perle Troll I. Lamvik Biri Travbane 0 22/2 - 04 / 1 2100 35,6 395
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Biri Travbane 6 21/12 - 01 / 6 2120 32,9 267
L. Kolle Rolf Settem A. Stensen Leangen Travbane 0 03/12 - 02 / 7 2140 31,8a 59
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 3 23/11 - 06 / 1 1609 29,1a 82
15 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -162 000
Il Sokken 10 Plass 224 000
8 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane - 02/2 - 07 / 13 2120 dg 79
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Bjerke Travbane - 19/1 - 04 / 7 2100 dg a 36
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 3 2100 30,8ag 80
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 6 2100 34,4ag 33
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 24/10 - 06 / 12 1609 26,0a 75