Neste løp >>>
Start ca kl. 12:20 V4-1
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-8 Plass : 2-3-8

1 2019: -9 -0 -0 -0 -5 -17 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -25 500
Lilletroll 1640 1 Plass 143 899
9 år MØRKBR H v.Vinning Kos K. Ødegaard Drammen Travbane - 16/3 - 05 / 12 2140 dg 844
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 04 / 9 1609 29,6a 87
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther E. Høitomt Bjerke Travbane 4 27/2 - 04 / 5 1609 28,2a 148
E. Høitomt Terje Mellemsæther E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 3 2100 40,7a 333
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/1 - 02 / 12 1609 28,6a 330
2 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -19 000 2018: -16 -1 -2 -1 -7 -67 500
Dag Tora 2 Plass 158 000
6 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/3 - 02 / 4 1609 28,9a 148
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Gundersen Momarken Travbane 3 21/2 - 01 / 5 1640 29,5a 157
Nils Dagestad /Voss G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 4 1609 31,5a 37
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Biri Travbane 1 14/12 - 01 / 6 1609 30,7a 33
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 05/12 - 05 / 11 2160 31,0 63
3 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 3 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 6 06/3 - 02 / 1 1609 28,6a 65
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/2 - 04 / 10 1609 28,3a 32
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 4 06/2 - 05 / 10 2100 30,0a 119
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 02/2 - 07 / 1 2100 30,9 g 210
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 24/1 - 02 / 7 1609 27,8a 172
4 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 4 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/3 - 02 / 8 1609 29,1a 520
e. Torpa Fia v. Krembest K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/2 - 06 / 9 1609 29,9a 877
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 6 2100 31,5ag 498
A. Hagmann Leif Gunnar Opheim K. Malmin Drammen Travbane 0 13/12 - 01 / 6 1700 29,5a 194
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 1 1609 30,2a 106
5 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 5 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott T. Solberg Drammen Travbane 0 16/3 - 05 / 8 2140 br 699
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 7 2100 30,4a 1098
Carina Simonsen-Ronny Simonsen O. Kjenner Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 6 2140 32,2 823
O. Kjenner Carina Simonsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 7 2100 36,7a 887
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 6 12/12 - 06 / 3 1609 28,1a 526
6 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 6 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 27/2 - 04 / 1 1609 30,0a 790
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 3 1640 30,2a 479
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 7 12/2 - 03 / 10 2180 33,7 g 413
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Biri Travbane 0 25/1 - 07 / 1 2100 35,3 g 55
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 01 / 3 2100 30,6a 57
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Vethe Jerven 7 Plass 163 209
11 år SVART V v.Åsajerven B. Garseg Momarken Travbane 7 26/2 - 01 / 7 2160 32,1 1370
e. Pålnett v. Elding B. Garseg Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 5 1640 29,5a 408
Yngve Garseg /Oslo J. Dahl Bjerke Travbane - 21/11 - 03 / 6 2160 dg 2083
B. Garseg Arild Garseg Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/10 - 02 / 10 1640 36,4ag 334
svart m/hvitt slips, krage og mansj. B. Garseg Bjerke Travbane 4 23/10 - 04 / 6 2100 31,0a 591
8 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -50 000
Ejo Blesa 8 Plass 169 136
7 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Bjerke Travbane 0 06/3 - 02 / 2 1609 29,3a 772
e. Sør Svarta v. Pål Even H. Edvardsen Momarken Travbane - 05/2 - 07 / 2 2140 dg 832
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk G. Antonsen Momarken Travbane 6 22/1 - 02 / 4 2140 30,7a 496
C. Antonsen Thomas Antonsen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 06 / 12 1609 27,9a 440
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 11 1640 29,6ag 362
9 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 9 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 06 / 6 2100 31,4a 537
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 06 / 12 2120 32,4 g 542
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 9 2180 30,0 303
S. Juklerød S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 05 / 9 2120 34,3 g 1532
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 06 / 8 1700 30,4ag 711
10 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 10 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 10/3 - 04 / 1 1609 28,6a 79
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Bjerke Travbane 2 27/2 - 04 / 3 1609 28,0a 633
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Bjerke Travbane 7 13/2 - 04 / 4 2160 31,6 g 995
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 8 2100 33,6a 225
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 9 2160 dgp 651
11 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 11 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 06 / 9 2100 31,0a 168
e. Påls Tina v. Elding C. Kjenner Momarken Travbane - 26/2 - 01 / 9 2160 dg 143
Stall Pål Sine Hener D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 12 2160 30,1 g 349
D. Dalen Karoline Lund Solberg (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 1 2100 30,0a 321
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Antonsen Bjerke Travbane 4 10/1 - 06 / 5 2100 29,1a 239
12 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -39 000 2018: -13 -1 -3 -2 -5 -87 556
Rive Rodin 12 Plass 147 744
5 år SVART H v.Moe Odin G. Antonsen Momarken Travbane 2 21/2 - 01 / 4 1640 29,1a 48
e. Viljefryd v. Dublan G. Antonsen Bjerke Travbane 3 24/1 - 02 / 8 1609 28,2a 48
Stall Travlaget Trille G. Antonsen Biri Travbane 5 11/1 - 02 / 10 2100 30,9a 63
G. Antonsen O. Kjenner Bjerke Travbane 1 02/1 - 02 / 6 2100 30,7a 61
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Romme 5 30/11 - 10 / 5 2140 30,1a 76