<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V4-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-12-3 Plass : 2-12-3

1 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 2140 1 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/3 - 08 / 5 2160 32,5 31
e. Vår Frøya v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 08/3 - 03 / 9 2140 31,9 341
Sigrun Engevold-Kari Røise E. Høitomt Biri Travbane 4 22/2 - 03 / 2 2100 34,7 423
G. Austevoll Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 8 25/1 - 03 / 14 2120 36,9 654
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 11 2160 36,0 g 362
2 2019: -6 -4 -0 -0 -2 -55 032 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Rakett 2 Plass 55 032
5 år BRUN V v.Spikeld O. Mikkelborg Färjestad 5 18/3 - 02 / 11 2160 32,2 14
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 07/3 - 07 / 7 2100 31,7a 24
Karina Beate Andersen O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 5 28/2 - 03 / 12 2120 34,6 g 50
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 02 / 7 2120 34,9 15
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 08 / 6 2100 37,1 g 15
3 2019: -9 -0 -2 -2 -3 -38 000 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000
Stjernebjørn 3 Plass 62 000
4 år BORKET V v.Slogum Bjørn L. Kolle Bjerke Travbane 2 21/3 - 06 / 2 2100 34,0a 33
e. Eldina Elken v. Spikeld J. Hansen Bjerke Travbane 2 28/2 - 05 / 8 2100 33,0a 140
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 18/2 - 03 / 1 2100 34,8 112
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 03 / 9 2140 33,9 g 88
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane 5 09/1 - 03 / 1 2140 32,8 89
4 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -40 000
Tusse Gutt 4 Plass 61 000
4 år BRUN H v.Stiv Kuling A. Stensen Bjerke Travbane 1 28/2 - 05 / 1 2100 32,6ag 46
e. Hjelset Sofi v. Pål Even L. Kolle Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 2 2140 br g 190
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø T. Wollebæk Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 4 2120 35,3 g 58
H. Holm Ole Fredrik Dæhli T. Wollebæk Bjerke Travbane 1 24/10 - 09 / 7 2140 33,5 28
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Biri Travbane 1 19/10 - 08 / 11 2100 35,2 30
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -9 -30 044
Tors Spik* (S) 5 Plass 30 044
4 år BRUN V v.Spikeld G. Gundersen Momarken Travbane 0 12/2 - 03 / 1 2140 43,2 g 745
e. Valle Lisa v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 12 2160 41,8 g 347
Sverige G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/12 - 01 / 5 2100 33,3a 373
K. Johansen Thor O. Mikalsen T. Solberg Bjerke Travbane 5 21/11 - 01 / 12 2160 33,4 417
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/11 - 02 / 7 2100 34,0ag 130
6 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 6 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan S. Ruud Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 2 1640 32,6 315
e. Inglinn v. Spang Best G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 03 / 8 2100 30,3a 65
Stall Tuxi S. Ruud Bjerke Travbane 5 07/11 - 03 / 9 2160 32,0 164
B. Steinseth Per Arne Ruud S. Ruud Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 7 2140 31,1a 1069
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj S. Ruud Momarken Travbane 6 09/10 - 05 / 3 2140 30,6a 305
7 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 7 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 03 / 10 2140 34,0 g 109
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Bjerke Travbane 6 27/2 - 08 / 5 2140 31,4 691
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Momarken Travbane 5 05/2 - 05 / 2 2140 33,7 314
S. Fossen H. Holm Momarken Travbane 7 22/1 - 08 / 1 2140 34,2 151
blå m/rødt kryss og ermer B. Steinseth Momarken Travbane 7 08/1 - 05 / 9 2160 35,7 454
8 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000
Øygard Stjernen 8 Plass 28 000
6 år SVARTBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 4 20/2 - 08 / 11 2160 32,9 g 26
e. Gjønni Perla v. Elding O. Østre Momarken Travbane 1 05/2 - 03 / 5 2140 33,0 74
Sandra Victoria Lathinen /Sarpsborg O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 08 / 9 2140 36,3 g 31
O. Østre Sandra Victoria Lahtinen O. Østre Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 6 2120 35,3 P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 26/11 - 20 / 7 1720 br N
9 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 9 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 02 / 8 2100 33,2a 435
e. Valle Møy v. Sjefen G. Austevoll Momarken Travbane - 21/2 - 07 / 6 2160 dg 47
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/2 - 03 / 2 2140 dg r 96
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/1 - 08 / 10 2160 33,0 123
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 25/11 - 03 / 5 2100 dg 80
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -39 000
Østavind 10 Plass 42 500
4 år BRUN H v.Dotterud Teddy V. Hop Bjerke Travbane 4 21/3 - 06 / 6 2100 34,1a 67
e. Tveit Pila v. Nordli Svarten V. Hop Momarken Travbane 0 08/1 - 05 / 3 2140 37,5 35
Rebecca Spørck /Austmarka V. Hop Biri Travbane 1 27/7 - 01 / 12 2120 34,5 82
V. Hop Rebecca Spørck V. Hop Momarken Travbane 4 17/7 - 03 / 9 2140 34,4 61
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 08 / 9 2100 34,7 255
11 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000
Kolnes Anka 11 Plass 51 000
8 år SVART HP v.Alm Viktor K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 8 2140 32,2 343
e. Engjenta v. Alm Hellin K. Ødegaard Momarken Travbane 8 12/2 - 03 / 3 2140 35,9 217
Remi Aasum /Oslo K. Ødegaard Momarken Travbane 6 05/2 - 05 / 1 2140 33,7 69
K. Ødegaard A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 2 2140 br g 186
blå m/rød bunn. L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 03 / 8 2100 br a 145
12 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -47 000
Helmen Terna 12 Plass 61 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/3 - 04 / 11 2100 32,2a 362
e. Eldama v. Elding A. Stensen Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 5 2120 35,7 g 203
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen A. Stensen Biri Travbane 3 02/2 - 02 / 5 1609 31,5ag 61
E. Høitomt Paul Helmen A. Stensen Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 4 2140 34,1 30
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 2 21/12 - 02 / 3 2100 33,2a 24