<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
NIXENS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 245.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-12 Plass : 8-1-12

1 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 1609 1 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Bjerke Travbane 1 30/1 - 05 / 4 2100 28,9a 74
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Bjerke Travbane 5 14/11 - 06 / 9 2160 29,5 28
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Momarken Travbane 1 30/10 - 02 / 4 1640 29,5a 31
C. Kjenner Eva Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 3 03/10 - 05 / 9 1609 27,9a 51
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Bjerke Travbane 3 07/9 - 01 / 4 2100 26,9a 133
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Brenne Major 2 Plass 245 000
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 28/2 - 01 / 9 1700 27,5ag 150
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane - 30/1 - 03 / 4 1609 dg a 38
Stall Major Party E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 6 1609 28,8a 86
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 24/8 - 02 / 2 1609 27,3a 54
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/8 - 04 / 5 1609 26,2a 19
3 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 3 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 6 2140 28,1a 124
e. Høgda Vesla v. Elding O. Østre Momarken Travbane 1 12/2 - 01 / 7 2140 30,4 59
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen O. Østre Bjerke Travbane - 30/1 - 03 / 8 1609 dg a 87
M. Gundersen Bjørn Gustavsen O. Østre Momarken Travbane 3 22/1 - 02 / 8 2140 30,2a 62
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 01 / 6 2100 30,1a 140
4 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 4 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 0 22/2 - 01 / 3 2100 34,3a 413
e. Lome Lerka v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 1 2100 32,7a 183
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 13/12 - 01 / 8 1700 28,9a 180
P. Midtfjeld Vidar Olsen Å. Tengsareid Biri Travbane 4 30/11 - 01 / 3 1609 33,5a 84
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 6 1609 27,9a 198
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -18 -1 -0 -1 -10 -73 558
Troll Ess 5 Plass 175 612
9 år SVART V v.Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 0 23/11 - 06 / 9 1609 33,1a 222
e. Trollrun v. Troll Jahn E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 5 2100 33,1a 299
Lars Garberg Kvåle /Fannrem U. Eriksson Bergsåker 7 25/8 - 12 / 1 1640 27,6 579
H. Holm Lars Garberg Kvåle G. Kanstad Leangen Travbane 11 14/7 - 04 / 11 2140 29,2a 210
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Lindqvist Hoting 7 07/7 - 04 / 12 2080 30,0 g 96
6 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 6 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/3 - 05 / 1 1609 31,4a 46
e. Griniblesa v. Grans Trygg D. Dalen Bjerke Travbane 1 28/2 - 06 / 2 1609 28,1a 66
Stig Økern /Gran D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/12 - 04 / 7 2100 31,5a 21
D. Dalen Stig Økern D. Dalen Bjerke Travbane 1 19/12 - 09 / 3 1609 27,5a 20
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 12/12 - 06 / 10 1609 27,7a 39
7 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 7 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Drammen Travbane 7 16/3 - 08 / 4 2100 30,5 377
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 2 2140 28,5a 612
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 0 20/2 - 02 / 11 2100 28,2a 599
S. Fossen H. Holm Momarken Travbane 3 12/2 - 01 / 5 2140 31,9 39
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Biri Travbane 1 02/2 - 07 / 7 2100 29,9 126
8 2019: -6 -3 -1 -0 -2 -90 250 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -75 850
Harald 8 Plass 248 100
6 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 13/3 - 05 / 6 1609 26,3a 38
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Bjerke Travbane 5 20/2 - 02 / 6 2100 28,1a 26
Stall AnBeRa O. Østre Bjerke Travbane 2 30/1 - 05 / 7 2100 28,9a 35
L. Kolle Jenny Thygesen (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 06 / 6 1609 25,9a 24
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 01 / 7 1609 28,9a 35
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -4 -0 -1 -3 -85 000
Veels Netta 9 Plass 228 579
9 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Jarlsberg Travbane - 07/12 - 05 / 4 2100 dg 38
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 05 / 2 2100 28,2 g 17
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 05 / 4 2140 30,8 18
O. Østre O. Østre Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 03 / 4 2100 26,7 100
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/7 - 04 / 1 1609 26,8a 72
10 2019: -5 -2 -0 -1 -0 -51 000 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -31 000
Jarli Sota 10 Plass 199 700
7 år SVART HP v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 06/3 - 02 / 11 1609 28,1a 63
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 28/2 - 06 / 8 1609 29,2a 252
Ola Rusten /Eina G. Gundersen Biri Travbane 0 19/10 - 02 / 8 1609 30,2ag 102
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) K. Mathisen Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 2 2100 br g 1027
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 7 18/7 - 04 / 1 2140 29,0 452
11 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -26 000 2018: -16 -0 -3 -4 -5 -66 500
Nito Faxa 11 Plass 201 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 20/2 - 03 / 6 2100 30,0a 120
e. Finmi v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 30/1 - 03 / 10 1609 28,3a 251
Monica Aurbekkholen /Kirkenær V. Hop Bjerke Travbane 5 23/1 - 06 / 10 2160 29,6 584
V. Hop Monica Aurbekkholen H. Eggen Bjerke Travbane 0 16/1 - 05 / 7 2100 29,8a 531
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Bjerke Travbane 4 02/1 - 05 / 1 2100 29,9a 231
12 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 12 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 4 13/3 - 05 / 10 1609 27,4a 114
e. Pålsflya v. Pål Even O. Kjenner Bjerke Travbane 2 06/3 - 02 / 3 1609 28,3a 61
Mona Syvertsen /Brandbu A. Valstad Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 9 2100 30,2a 120
O. Kjenner Mona Syvertsen A. Valstad Biri Travbane 3 02/2 - 07 / 3 2100 30,3 271
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/1 - 04 / 2 2100 29,9a 47