<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-1
NORDBY GNISTS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-3 Plass : 1-8-3

1 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -44 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000
Ask Major 2140 1 Plass 111 000
5 år BRUN H v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 03 / 9 1609 30,0ar 76
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 07 / 4 2100 30,5 22
Tommy Fløysand /Stokke V. Hop Bjerke Travbane 9 10/9 - 06 / 12 2100 28,1ag 1376
T. Fløysand Martine Wessel (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 29/8 - 09 / 7 2100 28,7a 301
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek G. Flåten Bjerke Travbane 2 09/8 - 02 / 12 2100 30,0a 26
2 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -30 000 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -49 692
Tyrifaksen 2 Plass 79 692
4 år SVART V v.Norheim Faksen O. Kjenner Drammen Travbane 0 16/3 - 05 / 3 2100 36,1 g 78
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 2 26/2 - 04 / 3 2140 32,6 40
Tommy Vartiainen /Gan O. Kjenner Momarken Travbane 4 04/11 - 01 / 1 2140 33,5a 52
O. Kjenner Tommy Vartiainen O. Kjenner Bjerke Travbane 7 07/9 - 03 / 7 2160 32,4 68
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 8 2100 28,8a 506
3 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 3 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Drammen Travbane 4 16/3 - 05 / 1 2100 34,2 g 64
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 1 2100 32,8a 113
Stall Grom D. Dalen Biri Travbane 3 22/2 - 03 / 6 2120 33,3 72
D. Dalen Per Johansen (T) D. Dalen Biri Travbane 1 14/12 - 08 / 2 2100 34,2a 33
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 05/12 - 01 / 3 2100 32,9a 113
4 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 4 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 2 20/3 - 02 / 4 2160 29,3 136
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) O. Østre Momarken Travbane 4 12/3 - 07 / 5 2160 32,9 g 101
Arve G. Blihovde /Svingvoll A. Blihovde Biri Travbane 5 22/2 - 03 / 7 2120 34,2 72
O. Østre Arve G. Blihovde (A) V. Hop Biri Travbane 2 15/2 - 07 / 8 2140 34,1 g 22
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Blihovde Biri Travbane 0 02/2 - 02 / 10 1609 31,9ag 62
5 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 2160 1 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane 5 07/3 - 05 / 1 2100 32,6a 152
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane - 23/2 - 04 / 1 2140 dg 112
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Bjerke Travbane - 13/2 - 04 / 13 2160 dg 303
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 28/1 - 04 / 8 2140 33,2 111
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane - 16/1 - 04 / 7 2100 dg a 166
6 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 2 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/3 - 03 / 12 2100 31,4ag 69
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 11 1640 32,4ag 122
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 1 08/2 - 03 / 1 1609 29,2a 65
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 6 2140 30,9 g 139
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 16/1 - 04 / 5 2100 29,6ag 216
7 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -30 000 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -25 000
Faste Jerva 3 Plass 142 000
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane 4 20/3 - 03 / 7 2100 29,9a 221
e. Faste Eldina v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane 3 05/2 - 08 / 9 2160 31,8 131
Steffen Halvorsrud-Jon Lien C. Antonsen Bjerke Travbane 6 23/1 - 06 / 1 2140 30,5 612
C. Antonsen Steffen Halvorsrud C. Antonsen Bjerke Travbane 6 16/1 - 04 / 3 2100 30,0a 173
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 3 31/12 - 03 / 1 2100 32,8a 114
8 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -32 000 2018: -7 -3 -2 -0 -0 -106 417
Tangen Tøff 4 Plass 138 417
4 år SVART V v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 12/3 - 04 / 10 2140 31,2a 17
e. Tangen Rikke v. Elding J. Mjølnerød Färjestad 1 10/12 - 02 / 3 2160 32,0 19
Signe Kvaale Nilsen-Gun Strandberg J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 05/12 - 01 / 2 2100 32,9a 15
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 6 2160 br 21
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 02 / 2 2100 30,4a 24
9 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 5 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks M. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/3 - 05 / 6 2100 32,5a 183
e. Marthe Røder v. Røder E. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/2 - 04 / 13 2160 30,1 578
Rune Wilberg-Trine Wilberg V. Hop Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 12 1640 30,0a 437
E. Høitomt Rune Wilberg M. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/2 - 04 / 12 2160 30,8 521
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 7 2100 30,8a 381
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -474 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -33 991
Agnor 6 Plass 119 872
9 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Leangen Travbane 0 23/6 - 06 / 5 2140 br a 71
e. Stubb Nora v. Nordli Svarten R. Skoglund Dannero - 31/5 - 01 / 6 2140 dv 34
Lars Garberg Kvåle /Fannrem J. Sørmo Leangen Travbane 1 14/5 - 08 / 6 1640 31,0a 34
H. Holm Lars Garberg Kvåle J. Sørmo Orkdal Tråvpark 1 05/5 - 02 / 2 2120 32,7
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Sørmo Leangen Travbane 2 29/4 - 06 / 3 2160 31,1 g 482
11 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 7 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Bjerke Travbane 2 14/3 - 05 / 6 2100 31,0a 59
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Klosterskogen Travbane 7 07/3 - 01 / 8 2100 32,0a 55
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 6 2100 33,0ag 67
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Biri Travbane 1 25/1 - 02 / 3 2100 31,6a 38
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane 2 16/1 - 03 / 1 2140 31,9 102
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -1 -3 -3 -5 -76 500
Rapid 8 Plass 119 000
10 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/3 - 05 / 3 2100 33,1ag 155
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Bjerke Travbane 6 17/10 - 04 / 11 2100 29,5a 501
Toril Hansen /Blaker G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 10 1700 30,6ag 81
G. Austevoll Toril Hansen G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/9 - 04 / 5 2100 30,8ag 243
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 17/8 - 07 / 8 2120 29,3 258
13 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 9 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor B. Steinseth Momarken Travbane 1 12/3 - 04 / 7 2140 31,0ag 168
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Momarken Travbane 3 26/2 - 04 / 8 2160 31,8 155
Nina Bakken-Andreas Solbrekke N. Bakken Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 10 2100 32,4ag 903
Å. Tengsareid Nina Bakken (A) H. Holm Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 5 2100 34,2ag 201
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Holm Bjerke Travbane 4 21/11 - 05 / 8 2140 32,0 85
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -5 -17 491
Eos Turbo 10 Plass 77 691
7 år BRUN V v.H.G. Balder I. Melby Leangen Travbane 0 27/12 - 04 / 2 1640 33,8a 483
e. Eos Harmoni v. Alm Viktor J. Sørmo Leangen Travbane - 12/11 - 04 / 2 1640 dg a 655
Lars Garberg Kvåle /Fannrem J. Sørmo Leangen Travbane 0 08/10 - 10 / 13 1680 32,7 g 110
J. Gaustad Lars Garberg Kvåle J. Sørmo Biri Travbane 0 30/9 - 03 / 8 2100 31,2a 319
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Sørmo Leangen Travbane 6 17/9 - 06 / 14 2180 29,3 1082
15 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -23 -1 -1 -1 -11 -76 954
Victoria Solbacka 11 Plass 127 416
7 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 7 1640 32,8ag 368
e. Polar Pila v. Pilmin V. Hop Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 9 2160 31,3 632
Stall Solbacka D. Aarum Färjestad 0 07/1 - 03 / 6 2160 32,5 g 152
V. Hop Frode Larsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 01 / 7 2100 32,9a 35
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 12 2160 dg 193