<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 185.001 kr., 40 m. ved 235.001 kr.
For 3-12-årige 160.001 - 325.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-5 Plass : 7-4-5

1 2019: -8 -0 -0 -0 -5 -15 000 2018: -21 -0 -1 -3 -10 -58 000
Kringelandester 2040 1 Plass 182 500
9 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Lauvsnes Forus Travbane 0 19/3 - 06 / 6 2040 30,7 870
e. Kringelandseldrina v. Elding K. Lauvsnes Forus Travbane 6 05/3 - 03 / 7 2060 29,9 570
Kurt Magne Lauvsnes /Jørpeland K. Lauvsnes Forus Travbane 4 19/2 - 01 / 6 2040 28,9a 1324
K. Lauvsnes K. Lauvsnes Forus Travbane 0 09/2 - 06 / 5 2040 32,3 g 1155
rød m/hvitt sk.stk. & grønne ermer. B. Barka Forus Travbane 7 29/1 - 04 / 12 2080 32,7 g 771
2 2019: -11 -0 -0 -0 -4 -16 000 2018: -30 -2 -2 -4 -16 -117 500
Flyteld 2 Plass 187 000
11 år BRUNSVART V v.Elding D. Dalen Forus Travbane - 19/3 - 06 / 8 2060 dg 1114
e. Flytlill v. Atom Vinter P. Buer Forus Travbane 7 05/3 - 03 / 9 2060 29,9 408
Torstein Gudmestad /Bryne K. Djøseland Forus Travbane 0 19/2 - 01 / 10 2040 29,4a 143
S. Wassberg Torstein Gudmestad (A) R. Wiig Forus Travbane 4 09/2 - 06 / 2 2040 30,6 838
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. J. Idland Forus Travbane - 29/1 - 04 / 8 2080 dg 853
3 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -24 -2 -3 -4 -8 -106 500
Alm Tekla 3 Plass 163 500
6 år BRUN HP v.Tekno Odin T. Erga Forus Travbane 5 19/2 - 01 / 5 2040 29,2a 222
e. Alm Tindra v. Auvin (S) T. Erga Forus Travbane - 09/2 - 04 / 4 2040 dg 353
Annette Erga /Orre A. Erga Forus Travbane 2 06/1 - 07 / 7 2040 29,1a 113
A. Erga Tom Erga (T) P. Erga Forus Travbane 0 18/12 - 10 / 9 2040 33,3ag 89
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re P. Erga Forus Travbane 3 08/12 - 07 / 13 2060 30,8 756
4 2019: -11 -0 -3 -3 -4 -55 000 2018: -23 -1 -5 -4 -7 -106 000
Vestpol Il 2060 1 Plass 258 000
6 år BRUN V v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 6 19/3 - 06 / 11 2060 29,1 426
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) T. Erga Forus Travbane 3 05/3 - 03 / 3 2060 29,4 100
Stall Jorunn Å Dei T. Erga Forus Travbane 7 19/2 - 09 / 2 2040 29,4 137
P. Erga Tom Erga (T) P. Erga Forus Travbane 6 09/2 - 06 / 12 2060 30,3 825
hvit m/blått sk.stk. & ermer + rekl. T. Gudmestad Forus Travbane 2 29/1 - 04 / 10 2080 30,0 136
5 2019: -8 -2 -0 -2 -1 -49 000 2018: -24 -5 -5 -2 -7 -175 000
Misi Ø.K. 2 Plass 257 000
5 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. B. Øksnevad Forus Travbane - 19/3 - 06 / 4 2040 dg 94
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 9 2140 27,3a 59
Stall Davenskø A. Erga Forus Travbane 1 19/2 - 09 / 7 2040 29,1 90
B. Øksnevad B. Øksnevad Bergen Travpark 3 31/1 - 02 / 10 2100 29,2a 28
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Bergen Travpark 2 29/12 - 07 / 1 2120 28,9 55
6 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -24 000 2018: -12 -1 -2 -1 -6 -57 500
Sima Håkon 3 Plass 197 500
11 år LYSBRUN V v.Håkon Jo* P. Erga Forus Travbane 8 19/3 - 06 / 7 2060 29,2 1001
e. Sima Frøya v. Lykke Gutten P. Erga Forus Travbane - 19/2 - 01 / 8 2040 dg ar 126
Halvard Livastøl /Nærbø D. Dalen Forus Travbane 5 09/2 - 06 / 7 2060 29,9 270
M. Erga Halvard Livastøl I. Skjæveland Forus Travbane 3 29/1 - 04 / 7 2080 30,3 111
Grønn m/hvite ermstriper&bånd P. Buer Forus Travbane 2 06/1 - 02 / 1 2040 29,7 499
7 2019: -6 -1 -4 -0 -1 -65 000 2018: -16 -1 -9 -1 -1 -136 000
Dag Jo 2080 1 Plass 338 500
6 år MØRKBR H v.Moe Odin G. Gudmestad Drammen Travbane 2 16/3 - 06 / 10 2500 30,8a 129
e. Dag Mi v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 2 05/3 - 03 / 10 2080 28,3 25
Jonas Vevle-Mons Kjetil Vevle Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 10/1 - 05 / 12 2100 29,8a 394
G. Gudmestad Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 29/12 - 06 / 6 2100 29,9a 69
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl L. Hauge Bergen Travpark 0 18/10 - 05 / 11 2120 br 44
8 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 2 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen G. Gudmestad Bergen Travpark 6 14/3 - 04 / 4 2120 31,0 43
e. Øyers Palma v. Alm Svarten G. Gudmestad Bergen Travpark 4 02/3 - 07 / 6 2100 28,6a 153
Stall Travellers B. Steine Bergen Travpark 3 21/2 - 03 / 1 2120 28,9 33
B. Steine Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane 2 19/2 - 09 / 5 2040 29,2 g 39
Grønn m/svart sidefelt, reklame. G. Gudmestad Forus Travbane 1 09/2 - 06 / 10 2060 29,2 171
9 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -47 000 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -151 500
Tangen Elvira 3 Plass 309 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane - 19/3 - 06 / 9 2060 dg 14
e. Tangen Tina v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 09/3 - 04 / 11 2140 25,6a 31
Dag Hedberg /Sandefjord S. Birkeland Sørlandets Travpark 5 10/2 - 04 / 3 2160 29,9 g 34
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 04/8 - 07 / 13 2160 26,7 47
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 06 / 3 2140 28,0ag 17
10 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -59 000 2018: -15 -1 -2 -3 -4 -86 500
Odins Høvding 4 Plass 324 500
7 år RØD H v.Moe Odin T. Erga Bergen Travpark 2 02/3 - 07 / 5 2100 28,0a 119
e. Briskeby Dokka v. Briskeby Gutten S. Wassberg Forus Travbane 2 09/2 - 06 / 6 2060 29,3 285
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 0 29/1 - 05 / 1 1600 26,6a 961
T. Erga Gunnleif Reinertsen T. Karlsen Forus Travbane 0 06/1 - 02 / 11 2060 32,5 836
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl A. Erga Forus Travbane 6 18/12 - 05 / 12 2040 29,4a 767