Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr., 40 m. ved 15.001 kr.
For 3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-11-13 Plass : 7-11-13

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -4 000
Honannas Marcelle 2040 1 Plass 8 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn A. Erga Forus Travbane 0 06/11 - 09 / 1 2040 39,5 rg 182
e. Grude Trolla v. Lome Kongen T. Erga Forus Travbane 2 23/10 - 09 / 3 2040 37,6 g 52
Stall Tunheim 1 T. Erga Forus Travbane P 17/6 - 21 / 7 2060 39,4 P
T. Erga Gunnleif Reinertsen
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
2 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grude Odin 2 Plass 11 000
4 år SVART V v.Tekno Odin O. Wassberg Forus Travbane P 19/3 - 20 / 3 2060 41,4 P
e. Ullstine v. Lykke Gutten S. Wassberg Forus Travbane N 05/3 - 20 / 4 2060 39,8 N
Egil Stensland /Orre
S. Wassberg Egil Stensland
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl.
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000
Stina Ø.K. 3 Plass 9 000
5 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. B. Øksnevad Bergen Travpark 2 29/12 - 05 / 1 2100 35,4 18
e. Spydhild v. Elding J. Olsson Forus Travbane P 20/3 - 20 / 2 2040 36,3 P
Stall Davenskø
B. Øksnevad
hvit m/rød ø & ermstriper
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Øygard Stjerna 4 Plass 0
4 år BRUN HP v.Åsajerven T. Karlsen Forus Travbane P 05/3 - 20 / 6 2060 40,4 P
e. Gjønni Perla v. Elding
Jan Erling Slethei /Bryne
T. Karlsen Jan Erling Slethei
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvik Balder 5 Plass 4 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder T. Sør-Reime Sørlandets Travpark P 17/3 - 20 / 4 2160 37,5 P
e. Lome Linn v. Åsrapp E. Høitomt Sørlandets Travpark P 11/3 - 20 / 1 2140 41,9 P
Torleif Sør-Reime /Finsland T. Sør-Reime Sørlandets Travpark N 25/2 - 20 / 5 2160 43,9 g N
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Forus Travbane 05/7 - 23 / 6 2060 52,2 B
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Forus Travbane 17/6 - 22 / 5 1620 57,2 g B
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Korrappen 6 Plass 7 500
4 år SVART V v.Norheim Svenn G. Gudmestad Forus Travbane P 04/9 - 20 / 3 2060 36,1 P
e. Bestkora v. Spang Best J. Eriksen Sørlandets Travpark 29/10 - 22 / 1 1640 51,0 B
Per Erik Grønningen /Avaldsnes J. Eriksen Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 13 2120 57,6 B
O. Gudmestad Per Erik Grønningen
hvit m/grønt kryss.
7 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -20 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grisle Odin G.L. 7 Plass 20 000
3 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 24/2 - 20 / 3 2160 35,6 P
e. Tangen Mari v. Lome Kongen
Stall Kungslaget 2016
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -7 800
Spenster 2060 1 Plass 7 800
5 år MØRKBR V v.Åsajerven J. Bjaanes Forus Travbane - 05/3 - 07 / 4 2040 dg 208
e. Lier Dokka v. Elding J. Vatland Forus Travbane 6 23/10 - 09 / 8 2060 41,1 g 152
Jarle Hansen /Klepp Stasjon J. Vatland Forus Travbane - 07/10 - 08 / 10 2080 dg 328
R. Lauritsen Jarle Hansen J. Bjaanes Forus Travbane 8 04/9 - 01 / 9 2060 35,0 g 223
Oransje/blå skrådelt m svart skråbånd J. Bjaanes Forus Travbane 7 21/8 - 08 / 5 2040 36,2 g 543
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Vingårds Elvira 2 Plass 15 000
5 år SVART HP v.Lome Elden G. Mikkelsen Forus Travbane 7 19/3 - 08 / 2 2040 35,8 g 434
e. Vingårds Viktoria v. Torpa Carl* G. Mikkelsen Forus Travbane - 05/3 - 07 / 3 2040 dg 1647
Terje Tengsareid-Torstein Tengsareid K. Handeland Forus Travbane 0 27/11 - 03 / 1 2040 br g 1659
G. Mikkelsen Torstein Tengsareid G. Mikkelsen Forus Travbane 4 23/10 - 09 / 7 2060 39,6 g 118
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 21/10 - 08 / 2 2140 dg r 247
10 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Sanna Ø.K. 3 Plass 9 500
4 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. E. Nedrebø Forus Travbane 0 19/3 - 08 / 1 2040 38,4 g 459
e. Samina Ø.K. v. Pål Even E. Nedrebø Forus Travbane 0 05/3 - 07 / 1 2040 37,7 g 365
Arild Bolme /Kvernaland E. Nedrebø Forus Travbane 7 29/1 - 08 / 2 2040 39,8 g 141
E. Nedrebø Arild Bolme B. Øksnevad Forus Travbane - 15/1 - 08 / 1 2040 g2 g 94
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek B. Øksnevad Sørlandets Travpark 0 02/12 - 08 / 2 2140 br rg 225
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -12 000
Biffmann Ø.K. 4 Plass 20 000
4 år SVART H v.Bork Odin K. Djøseland Forus Travbane - 19/3 - 08 / 4 2040 dg 46
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven J. Eriksen Sørlandets Travpark - 16/12 - 03 / 12 2180 dg 48
Stall Stiberg J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 07 / 7 2100 33,6 16
K. Djøseland J. Eriksen Forus Travbane 4 04/9 - 01 / 4 2040 34,0 g 41
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. J. Eriksen Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 3 2160 35,0 g P
12 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -15 000 2018: -5 -1 -0 -2 -2 -31 500
Sylv Oda 2080 1 Plass 46 500
4 år SVART HP v.Moe Odin S. Wassberg Forus Travbane 3 25/9 - 11 / 1 2040 35,3 66
e. Kap Spika v. Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 1 21/8 - 07 / 4 2060 35,3 145
Jostein Mellemstrand /Nærbø L. Hauge Forus Travbane 7 07/8 - 05 / 5 2040 34,1 707
D. Dalen Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 07 / 5 2100 35,3 g 74
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Wassberg Bergen Travpark 7 28/6 - 08 / 6 2100 38,1 80
13 2019: -6 -1 -2 -2 -0 -42 000 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -18 000
Tåga Prinsen (S) 2 Plass 60 000
5 år BRUN V v.Moe Svarten G. Gudmestad Forus Travbane 2 19/3 - 08 / 7 2060 32,7 111
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor G. Gudmestad Bergen Travpark 2 14/3 - 03 / 8 2120 35,5 29
Gisle Vold /Sandnes J. Bjerring Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 3 2140 34,4 62
G. Gudmestad J. Bjerring Drammen Travbane - 22/10 - 09 / 9 2140 dg 80
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl J. Bjerring Biri Travbane - 19/10 - 04 / 1 2100 g5 33
14 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -14 000
Verdals Tyren 3 Plass 36 000
6 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld J. Bjaanes Forus Travbane 4 15/1 - 08 / 5 2080 35,4 244
e. Verdals Stjerna v. Elding K. Handeland Forus Travbane - 04/9 - 05 / 8 2060 dg r 688
Knut Bærheim /Kleppe E. Høitomt Forus Travbane 6 21/8 - 08 / 7 2060 34,2 127
J. Bjaanes Knut Bærheim E. Nedrebø Forus Travbane 0 14/8 - 07 / 10 2060 36,2 g 548
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd. E. Nedrebø Forus Travbane 5 07/8 - 02 / 6 2060 34,9 rg 225