<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 55.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-7-2 Plass : 9-7-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -3 -13 000
Del Rev E. 2100 1 Plass 49 500
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 04 / 9 1609 19,1a 534
e. Delmonica v. Prakastian (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 1 2500 br a 2004
Vidar Fjellhaug /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 03 / 4 1700 18,2a 338
S. Jessen Vidar Fjellhaug J. Undem Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 01 / 1 1700 17,4a 65
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek J. Undem Drammen Travbane 5 22/10 - 06 / 9 2100 19,4a 246
2 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -26 000
Mystic Lisa 2 Plass 55 000
6 år SVART HP v.Judge Joe* (US) N. Holm Bjerke Travbane 6 14/3 - 01 / 3 2100 18,6a 133
e. Crown Royalty (US) v. Wesgate Crown* (US) N. Holm Momarken Travbane 0 04/11 - 02 / 2 2140 18,3a 221
Nils Olav Holm-Tom Lund N. Holm Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 1 1640 16,7a 76
N. Holm N. Holm Kala Landbane 1 12/8 - 02 / 5 1900 17,9a 60
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Drammen Travbane 5 28/6 - 02 / 7 2100 17,2a 181
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Midnight Tequila 3 Plass 48 000
8 år BRUN HP v.Buckaroo K. (US) J. Undem Klosterskogen Travbane P 28/2 - 20 / 1 2100 20,7 P
e. Midnight Queen v. Bicycle J. Undem Klosterskogen Travbane N 18/2 - 20 / 1 2100 23,9 N
Stall Hellestvedt T. Borg Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 06 / 2 1700 17,8a 562
J. Undem Kirstine Barth T. Borg Klosterskogen Travbane 5 28/4 - 03 / 9 2100 18,8a 490
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek T. Borg Klosterskogen Travbane 6 17/4 - 03 / 10 2100 18,8a 497
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -20 000
N.Y. Rose Line 4 Plass 23 000
4 år BRUN HP v.Rieussec* (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 02 / 5 2100 20,0ag 71
e. Tinita Surprise v. Viking's Way* (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 07 / 4 2100 17,8a 203
Stall Shaky Four G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 08 / 9 2120 21,0 g 47
T. Solberg Arne Stensrud G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 04 / 8 2120 19,2 83
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 03 / 5 2100 20,6 150
5 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -27 000 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -26 854
Nota Fool Genius 5 Plass 57 485
5 år BRUN HP v.Federal Flex* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/3 - 01 / 7 2100 18,5a 192
e. Keystone Sybil (US) v. Malabar Man* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 6 21/2 - 02 / 7 2140 19,2a 261
Jørg Harald Lund-Oddvar Hiåsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 07 / 5 2100 18,9a 58
G. Austevoll Jørg Harald Lund G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 07 / 2 2100 18,2a 47
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 4 08/1 - 07 / 7 2140 18,9a 78
6 2019: -9 -1 -0 -0 -4 -26 500 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500
Urra' Del Rio (IT) 6 Plass 54 300
6 år BRUN HP v.Varenne* (IT) G. Smeby Jarlsberg Travbane 5 15/3 - 04 / 2 1609 17,8a 217
e. Godiva Holmbo (IT) v. Toss Out* (US) G. Smeby Forus Travbane 0 09/2 - 05 / 1 2040 19,9 379
Geir Smeby /Nøtterøy G. Smeby Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 07 / 7 2100 18,2a 199
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) G. Smeby Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 02 / 6 1700 18,6a 877
Hvit/svart skrådelt m/rutemønster,rekl G. Smeby Momarken Travbane 7 08/1 - 07 / 2 2140 19,8a 497
7 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -20 000 2018: -12 -1 -0 -4 -5 -48 500
Starlight Morning 7 Plass 68 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 14/3 - 01 / 10 2100 18,6a 283
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) C. Engebråthen Momarken Travbane 0 21/2 - 06 / 5 2140 22,5ag 142
Bent Brustad /Lunde C. Engebråthen Momarken Travbane 4 05/2 - 02 / 2 2140 19,0a 37
C. Engebråthen C. Engebråthen Momarken Travbane 5 22/1 - 04 / 4 2140 17,9ag 380
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 19/12 - 06 / 2 2100 17,8a 124
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -3 -0 -0 -1 -40 000
Twintoulouse 8 Plass 40 000
4 år MØRKBR HP v.Ens Snapshot (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 07 / 2 2100 17,1a 16
e. Kaya (DK) v. Speed Merchant (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 08 / 8 2120 17,9 39
Elisabeth Sagmo /Skien E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 04 / 3 2100 19,4 37
E. Høitomt Elisabeth Sagmo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 07 / 11 2100 20,6a 195
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 22/8 - 21 / 1 2100 22,4 P
9 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -25 500 2018: -7 -1 -2 -0 -4 -42 500
Wunder's Caviar (S) 9 Plass 68 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/3 - 01 / 2 2100 18,5a 27
e. NeuesWunder H.B.D.* (IT) v. Lindy Lane* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 27/2 - 03 / 2 2100 16,3a 261
Ulf Johansen /Drammen D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/2 - 03 / 11 2100 19,1a 187
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 4 31/12 - 02 / 3 2100 18,7a 47
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 02 / 9 2100 17,0a 39
10 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -25 000
Reveline Chip 10 Plass 36 500
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 10/3 - 02 / 8 2100 17,8a 77
e. Jacqueline Chip v. Daguet Rapide* (IT) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 24/2 - 07 / 2 2140 18,1 g 44
Stall 1998 T. Solberg Bjerke Travbane 5 19/12 - 03 / 3 2100 19,3a 67
Å. Tengsareid Reidar Evensen T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/12 - 09 / 11 2140 20,2 136
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane - 26/11 - 04 / 1 2100 dg a 36