Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 300 poeng som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-12-1 Plass : 6-12-1

1 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 2100 1 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 3 2100 33,9 g 141
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 4 1609 29,8a 59
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 08 / 1 2100 32,2a 34
L. Kolle Arthur Bø (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 04 / 5 1609 30,2ag 114
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 4 2100 33,3a 444
2 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 2 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 07/3 - 01 / 9 2100 31,6a 77
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 05 / 1 2100 33,9 25
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Bjerke Travbane 2 03/1 - 06 / 6 2100 32,9a 29
G. Austevoll Beate Oksum G. Austevoll Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 2 2100 32,8a 199
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 02 / 7 1700 dg a 59
3 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 3 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Momarken Travbane 3 12/3 - 04 / 5 2140 31,8a 100
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 2 21/2 - 05 / 6 2140 32,5ag 73
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Momarken Travbane 5 12/2 - 03 / 7 2160 33,1 189
D. Dalen May-Helen Nilsen D. Dalen Momarken Travbane 3 05/2 - 05 / 12 2160 32,7 118
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 3 17/1 - 06 / 4 2140 33,2ag 92
4 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 4 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 01 / 10 2100 31,5a 604
e. Kos Rappa v. Kos Knekten L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 04 / 2 2100 31,2a 367
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/2 - 03 / 7 1609 30,3a 246
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 04 / 5 2120 33,9 g 53
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/1 - 03 / 6 2140 32,3 61
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -22 000
Vatnorm 5 Plass 112 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 4 12/3 - 04 / 6 2140 32,0a 236
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 6 08/1 - 03 / 8 2180 32,4 110
Terje Villum /Tjodalyng D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 20/12 - 01 / 3 2100 32,8a 47
E. Høitomt Terje Villum L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 04 / 9 2120 31,7 g 247
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 9 2180 30,8 g 257
6 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 6 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 10/3 - 03 / 11 2160 29,2 29
e. Jentami v. Elding G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 28/2 - 06 / 2 2100 32,4 g 52
Ståle Dyngeland /Nesttun G. Flåten Bjerke Travbane 3 20/2 - 05 / 3 2100 31,6ag 69
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 1 05/2 - 05 / 4 2160 32,4 33
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 1 2100 32,9 g 38
7 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 7 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 01 / 3 2100 31,9a 465
e. Kleppan Turi v. Braute O. Østre Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 03 / 7 2120 36,1 g 325
Toril Haraldsen /Sandefjord V. Hop Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 04 / 3 2120 34,0 102
O. Østre Toril Haraldsen O. Østre Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 01 / 2 2100 30,9a 138
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 11 2160 32,6 g 917
8 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 8 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 6 1700 32,1ag 151
e. Buer Dina v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 11 1609 dg a 188
Inger Nygård-Øyvind Aske Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 02/11 - 08 / 2 2609 dg a 28
B. Larsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 01 / 10 2100 31,1a 74
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 05 / 9 1609 29,0ag 119
9 2019: -6 -1 -1 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -2 -3 -0 -45 000
Aarbakks Evelyn 9 Plass 114 000
6 år BRUN HP v.Rapp Best T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 04 / 2 1609 29,9ag 142
e. Fjære Besta v. Spiktoto T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 04 / 6 2100 31,3a 224
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt O. Østre Sørlandets Travpark 2 13/1 - 03 / 2 2160 34,4 127
T. Solberg Anniken Mastereid T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 08 / 9 2100 32,7a 146
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane - 23/12 - 03 / 8 1609 dg a 77
10 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 10 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Bjerke Travbane 4 06/3 - 04 / 9 2100 32,0a 116
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 10/2 - 02 / 2 2140 31,9 188
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 27/1 - 03 / 6 2180 31,6 141
H. Tharaldsen H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 1 2100 32,4a 81
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Drammen Travbane 4 22/12 - 04 / 8 2100 32,6a 269
11 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -12 -1 -2 -1 -1 -52 472
Rinde Rutha 11 Plass 118 472
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 6 1640 31,8ag 407
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 04 / 7 2140 33,3 130
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 07 / 4 2100 31,7a 487
V. Hop Kari Kristensen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 9 2100 34,0a 98
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 9 1700 34,0ag 414
12 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000 2018: -9 -6 -1 -0 -1 -116 472
Kaptein Kuling 12 Plass 140 472
6 år RØD V v.Stiv Kuling J. Gaustad Bjerke Travbane 1 12/12 - 05 / 5 2100 29,2ag 16
e. Kapfrøkna v. Järvsöfaks (S) J. Gaustad Momarken Travbane 1 04/12 - 02 / 7 2140 31,7a 13
Stall Eldo J. Gaustad Bergen Travpark 1 27/10 - 02 / 10 2120 30,9 15
J. Gaustad J. Gaustad Romme 1 04/10 - 06 / 6 1660 30,6 16
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 02 / 3 2100 30,7a 32