<<< Forrige løp
Start ca kl. 20:35 V5-5
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE HOPPER
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE HOPPER
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr.
For 3-15-årige høyest 35.000 kr. Også for 4-årige hopper høyest 45.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-4-9 Plass : 10-4-9

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -4 -0 -0 -0 -4 -10 500
Alm Tekna 2100 1 Plass 17 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 24/2 - 09 / 4 2160 34,9 91
e. Alm Tindra v. Auvin (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 07/2 - 02 / 10 2120 38,3 339
Stall Ener E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 23/12 - 08 / 4 2100 39,4 g 97
E. Høitomt Jan Endre Andersen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 07 / 4 2100 36,8 g 190
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 03 / 2 2100 36,4 411
2 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -25 738 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Vita 2 Plass 25 738
4 år BRUN HP v.Lome Elden K. Malmin Biri Travbane 1 15/2 - 07 / 1 2100 35,9 48
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Momarken Travbane - 22/1 - 03 / 9 2140 dg 51
Jan Erik Lagesen-Gunn-Sissel Lagesen K. Malmin Biri Travbane 2 11/1 - 01 / 8 2100 36,1 234
Å. Tengsareid Stian Eilefsen (T) T. Fløysand Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 6 2140 br g 946
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Fløysand Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 2 2100 40,2 P
3 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -9 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Motvind 3 Plass 13 000
5 år MØRKBR HP v.Stiv Kuling J. Undem Klosterskogen Travbane 7 07/3 - 04 / 10 2120 36,8 g 186
e. Motgang v. Pål Even J. Undem Klosterskogen Travbane 8 28/2 - 03 / 6 2100 37,4 g 415
Stall Loosers J. Undem Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 08 / 3 2100 37,9 g 86
J. Undem Morten Kolstad J. Undem Jarlsberg Travbane - 18/1 - 07 / 1 2100 dg g 222
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 07 / 4 2100 39,5 g 187
4 2019: -4 -0 -2 -1 -0 -18 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000
Skeie Ida 4 Plass 26 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 28/2 - 03 / 11 2120 33,0 458
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 07/2 - 02 / 8 2120 35,6 147
Jan Th. Holthe /Langangen L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 08 / 3 2100 36,9 31
L. Kolle Jan Th. Holthe L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 08 / 11 2100 35,0 r 36
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 7 2120 38,0 g P
5 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -17 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mikkel Hest 5 Plass 19 000
4 år MØRKBR V v.Voje Faks T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 04 / 4 2100 35,2 31
e. Miamin v. Tangen Scott T. Solberg Klosterskogen Travbane - 28/2 - 03 / 1 2100 dg 161
Anniken Mastereid /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 02 / 4 2100 36,8 64
T. Solberg Anniken Mastereid V. Hop Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 08 / 9 2100 40,0 g 69
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Andersen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 08 / 4 2100 dg 1185
6 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 6 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 2 2140 34,1 296
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Bjerke Travbane 4 07/3 - 07 / 2 2100 33,0a 228
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 13 2140 37,6 570
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 19/11 - 07 / 7 2120 37,0 203
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 14 2120 35,5 983
7 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 2120 1 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 4 13/3 - 08 / 4 2140 33,4 56
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Bjerke Travbane 2 07/3 - 07 / 6 2100 32,3a 32
Stall Rappfot J. Bjerring Bjerke Travbane 3 20/2 - 08 / 9 2160 32,6 129
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 5 08/2 - 07 / 5 2140 35,4 81
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 03 / 1 2100 34,3 42
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500
Huseby Snuppa 2 Plass 30 500
5 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 19/11 - 02 / 2 2100 dg a 250
e. Moe Svalin v. Spikeld E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 7 2100 36,2ag 275
Carina Værnes Øien-Ronny Øien E. Gravdal Momarken Travbane 4 15/5 - 08 / 12 2180 33,8 205
A. Frønes Carina Værnes Øien E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 10/5 - 07 / 2 1700 dg a 269
Mørkblå m/burg. ermer, reklame E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 30/4 - 08 / 10 2100 32,3a 1466
9 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -31 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Birk Faks 3 Plass 31 000
4 år SVART H v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 2 07/3 - 04 / 11 2120 36,6 19
e. Birk Vilja v. Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 03 / 9 2100 33,8 634
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 02 / 6 2100 38,9 242
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 5 28/1 - 08 / 1 2100 38,1 75
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane P 28/12 - 20 / 4 2100 40,5 P
10 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -41 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Odin Ø.K. 4 Plass 72 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 5 13/3 - 08 / 6 2160 32,5 80
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven H. Holm Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 04 / 2 2100 35,1 g 47
Annette Stordal /Lierskogen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 7 1609 31,7ag 244
O. Østre Annette Stordal (A) H. Holm Biri Travbane - 29/6 - 03 / 13 2120 dg 428
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame H. Holm Drammen Travbane 6 21/6 - 02 / 11 2100 33,0ag 61