Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
PROPRIETÆRENS LØP

Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 230.001 kr.
For 3-12-årige høyest 700.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-5 Plass : 1-4-5

1 2019: -8 -3 -1 -0 -2 -73 000 2018: -19 -2 -4 -5 -6 -125 500
Laylock Classic 2100 1 Plass 245 000
5 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 01/3 - 05 / 9 1609 13,0a 95
e. Wega Laylock v. Trade Balance* (US) K. Malmin Biri Travbane 1 15/2 - 06 / 3 2100 16,3a 48
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Biri Travbane 0 02/2 - 01 / 6 2100 17,1a 51
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 4 23/1 - 01 / 3 2100 15,3a 114
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Orstad Bjerke Travbane - 16/1 - 06 / 4 2100 dg a 94
2 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -21 -1 -4 -3 -7 -86 412
Photolicious 2 Plass 227 912
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 0 16/3 - 02 / 4 2100 br ag 137
e. P.P. Lupin (S) v. Copiad* (S) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 05 / 3 1609 14,0a 75
Kristin Alm-Andreas Opheim K. Kvasnes Leangen Travbane - 26/1 - 09 / 5 2140 dg a 95
K. Kvasnes F. Hamre Bjerke Travbane - 19/1 - 05 / 12 2100 dg a 68
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 09/1 - 05 / 3 1609 13,9a 60
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Kosmos Dream 3 Plass 202 000
10 år BRUN H v.Kosmos Star O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 14/3 - 04 / 2 1609 15,9a 327
e. Sue Belle v. Mack Lobell* (US) A. Stensen Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 1 1609 17,3a 669
Marianne Mølmen-Stein E. Thorud A. Stensen Biri Travbane 0 19/10 - 06 / 8 1609 18,6a 526
A. Stensen Marianne Mølmen A. Stensen Biri Travbane 0 30/9 - 04 / 8 2100 15,8a 548
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 0 28/7 - 03 / 7 2100 17,0a 118
4 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -15 000 2018: -10 -3 -2 -0 -0 -113 491
Double Spin 2120 1 Plass 493 491
7 år BRUN H v.Adrian Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 12/9 - 08 / 5 2100 dg a 25
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 4 2100 14,4a 80
Jan Svendsen G. Austevoll Bjerke Travbane - 18/7 - 07 / 8 2100 dg a 197
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Årjäng 0 20/5 - 11 / 4 2140 br ag 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/5 - 08 / 5 2100 13,4a 25
5 2019: -6 -0 -3 -1 -0 -38 000 2018: -23 -0 -2 -3 -9 -76 955
Javier Palema (S) 2 Plass 560 418
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) H. Edvardsen Biri Travbane 0 08/3 - 04 / 6 1609 15,6a 502
e. Agneta Palema (S) v. Alf Palema* (US) O. Østre Biri Travbane 0 02/2 - 06 / 5 2100 15,8a 240
Håkon Trandum /Aurskog T. Solberg Momarken Travbane 2 22/1 - 01 / 3 2140 16,0a 26
O. Østre Erik Killingmo (T) E. Høitomt Biri Travbane 2 11/1 - 04 / 5 2100 14,7a 22
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Bjerke Travbane 2 02/1 - 01 / 4 1609 13,5a 194
6 2019: -9 -0 -1 -2 -2 -41 500 2018: -16 -4 -1 -0 -2 -144 102
Welcome S.E. (S) 3 Plass 613 889
8 år RØD V v.Glen Kronos* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 3 07/3 - 04 / 1 2100 15,0a 81
e. You're Welcome (NL) v. Goetmals Wood* (FR) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 06 / 3 1609 14,7a 121
Bruvollen Racing Team H. Holm Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 8 2100 16,6ag 107
H. Holm Erik Killingmo (T) H. Holm Biri Travbane - 02/2 - 06 / 3 2100 dg a 65
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 3 19/1 - 07 / 12 1609 13,2a 190
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -5 -0 -2 -1 -144 859
Moveslikejagger 4 Plass 635 859
8 år BRUN H v.Rite On Line (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/10 - 08 / 11 2100 14,5a 57
e. Marbella v. Deliberate Speed* (US) D. Dalen Momarken Travbane 1 18/9 - 06 / 12 2140 13,9a 59
Silje B. Rønning /Raufoss D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 07 / 8 1700 13,2a 38
D. Dalen Silje B. Rønning D. Dalen Bjerke Travbane 4 04/8 - 08 / 11 2100 13,2a 71
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 1 22/7 - 06 / 9 2100 14,3a 30