<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
WASHINGTONS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 375.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-3 Plass : 2-6-3

1 2019: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -0 -0 -6 -34 500
H.M. You Can Choose 2100 1 Plass 303 500
7 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) G. Nordbotten Momarken Travbane 0 21/2 - 03 / 1 2140 17,7a 718
e. Taxi Genova v. Super News (US) G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 08/2 - 06 / 1 2100 18,3a 1103
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 8 2100 17,7a 536
G. Nordbotten G. Nordbotten Drammen Travbane 6 22/12 - 08 / 2 2100 17,2a 1345
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Biri Travbane 5 30/11 - 02 / 5 2100 23,4a 351
2 2019: -11 -3 -2 -1 -4 -102 000 2018: -14 -1 -1 -1 -6 -64 954
Skytten Lisl (S) 2 Plass 431 520
6 år SVARTBRUN HP v.Infinitif* (IT) T. Solberg Bjerke Travbane 5 13/3 - 01 / 4 1609 14,1a 41
e. Venzy Way (DE) v. Diamond Way (DE) H. Eggen Bjerke Travbane 4 27/2 - 06 / 9 2100 15,8a 75
Stall Skytten Lisl T. Solberg Bjerke Travbane 0 20/2 - 07 / 11 2160 16,3 204
O. Østre Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 6 13/2 - 07 / 12 2100 16,1a 97
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Bjerke Travbane 1 24/1 - 04 / 5 2100 14,2a 84
3 2019: -8 -0 -1 -6 -1 -57 000 2018: -14 -4 -0 -3 -7 -112 652
Norma B. 3 Plass 192 652
5 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 3 13/3 - 04 / 6 2100 16,2a 73
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 01/3 - 03 / 9 2100 15,6a 49
Lise Johansen /Aurskog D. Dalen Biri Travbane 4 15/2 - 04 / 1 2100 16,5a 72
D. Dalen Erik Killingmo (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 04 / 4 1609 14,3a 25
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 04 / 3 2500 17,8a 63
4 2019: -8 -3 -2 -0 -3 -101 500 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -39 991
Zandra Invalley 4 Plass 310 491
6 år SVART HP v.Quite Easy (US) K. Kvasnes Biri Travbane 2 08/3 - 05 / 8 2100 15,8a 28
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 23/2 - 07 / 4 1609 13,6a 22
Team Zandra K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 08/2 - 06 / 5 2100 17,2a 23
K. Kvasnes K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 30/1 - 07 / 6 1609 13,6a 56
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 16/1 - 01 / 9 1609 15,1a 61
5 2019: -9 -0 -0 -1 -3 -20 000 2018: -13 -1 -1 -2 -1 -40 000
Bichette Va Bene 5 Plass 293 877
8 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 02 / 9 2100 16,6a 308
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/2 - 06 / 4 2100 18,0a 193
Bodvar Nesje-Amalie Nesje Holmeset E. Høitomt Bjerke Travbane 6 31/1 - 03 / 6 1609 15,9a 42
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 19/1 - 05 / 5 2100 16,1a 208
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 05 / 4 2609 16,1a 467
6 2019: -7 -0 -2 -1 -3 -35 559 2018: -14 -1 -2 -2 -5 -92 991
Jacobine Y. 6 Plass 370 550
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 12/3 - 06 / 11 2140 17,9a 376
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 17/1 - 04 / 9 1640 16,7a 73
Svein Ystehede /Halden P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 06 / 1 2100 15,9a 174
G. Austevoll Per Oleg Midtfjeld (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 15/11 - 01 / 6 1609 dg a 32
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 31/10 - 07 / 7 2100 15,5a 402
7 2019: -6 -0 -3 -0 -1 -27 500 2018: -12 -2 -0 -4 -2 -87 000
Xita Lavec (S) 7 Plass 189 260
5 år BRUN HP v.Prodigious (FR) O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 09/3 - 05 / 10 2140 br ag 91
e. Kramer Bahama (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 26/2 - 06 / 9 2140 16,5a 24
Olav Mikkelborg-Hans Bernhard Falk O. Mikkelborg Biri Travbane 2 15/2 - 04 / 2 2100 16,1a 36
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 07/2 - 04 / 1 2100 16,7a 29
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 3 23/11 - 04 / 4 2100 16,8ag 22