<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
HULDRESØNNS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-9 Plass : 7-10-9

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -20 000
Lynne Sokka 2100 1 Plass 77 500
12 år RØD HP v.Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane 4 13/7 - 04 / 13 2120 31,1 g 60
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 20/6 - 09 / 7 2160 30,5 357
Iver Grinaker /Gran E. Høitomt Biri Travbane P 11/5 - 20 / 4 2100 37,8 P
A. Stensen Haavel O. Stastad (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/10 - 09 / 11 2160 br g 423
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 3 14/10 - 01 / 4 2600 33,7 440
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -19 000
Torø Jo 2 Plass 70 500
7 år MØRKBR H v.H.G. Balder E. Holm Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 8 2100 33,1a 492
e. Lynlill v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 24/10 - 04 / 9 2140 31,8 521
Pål Gøran Roland /Kolbu P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 12/9 - 03 / 12 2160 32,0 g 436
G. Austevoll Pål Gøran Roland (A) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 24/8 - 07 / 9 2100 33,1a 232
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 09/8 - 01 / 1 2100 30,2a 93
3 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 3 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Bjerke Travbane 5 14/3 - 05 / 1 2100 32,1a 653
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Biri Travbane 0 08/3 - 01 / 1 2100 33,1 697
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Momarken Travbane 3 21/2 - 05 / 5 2140 33,5a 321
D. Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 0 15/2 - 02 / 2 2100 32,9a 277
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Biri Travbane 5 02/2 - 02 / 3 1609 31,6a 210
4 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 4 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/3 - 04 / 4 2100 dg a 140
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 12 2160 32,6 g 101
Leif Solemsli /Vang I Valdres A. Stensen Biri Travbane 2 15/2 - 02 / 8 2100 31,7a 33
O. Mikkelborg Leif Solemsli O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 09/1 - 03 / 9 2160 31,9 45
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 02/1 - 03 / 9 2160 32,7 g 106
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Virvel 5 Plass 53 294
10 år SVART HP v.Steinsvad Eld H. Kolle Jarlsberg Travbane 7 10/3 - 03 / 9 2140 34,5 g 654
e. Var v. Plugg A. Rasmussen Biri Travbane P 22/2 - 20 / 6 2120 37,3 P
Stall Troll Rappa´s Venner K. Kvasnes Biri Travbane N 16/9 - 23 / 5 2100 brp rg N
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely K. Kvasnes Biri Travbane P 01/9 - 21 / 2 2120 37,3 P
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek D. Dalen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 12 2120 34,0 1471
6 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 6 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden D. Dalen Bjerke Travbane 3 14/3 - 05 / 2 2100 32,0a 148
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo D. Dalen Bjerke Travbane 6 20/2 - 05 / 12 2100 32,4a 137
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Momarken Travbane 5 22/1 - 08 / 7 2160 32,6 105
T. Lindbak C. Jepson Färjestad 4 07/1 - 03 / 2 2140 32,1 38
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr O. Kjenner Momarken Travbane 4 04/12 - 02 / 5 2140 32,3a 267
7 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -6 -2 -2 -0 -2 -73 000
Grude Kalle 7 Plass 101 000
4 år LYSBRUN V v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 14/11 - 01 / 1 1640 28,8 31
e. Anna Dorotea v. Spikeld G. Flåten Bergen Travpark 4 27/10 - 04 / 1 2100 30,2 93
Terje Helle-Anette A. Helle G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 08 / 8 2140 32,2 38
E. Høitomt Terje Helle G. Flåten Biri Travbane 1 16/9 - 08 / 7 2100 32,7 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 02 / 6 2100 32,8 g 15
8 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 8 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden M. Gundersen Momarken Travbane 2 12/3 - 07 / 8 2160 32,5 49
e. Mijomi v. Kjøstad Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 5 06/3 - 04 / 8 2100 32,1a 198
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen M. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/2 - 08 / 4 2140 31,1 85
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen M. Gundersen Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 9 2120 35,5 g 63
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/2 - 03 / 1 2140 31,8 68
9 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -37 000 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -37 000
Nito Blesen 9 Plass 89 147
8 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 14/3 - 05 / 5 2100 31,0a 29
e. Frøken Kia v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane 1 22/2 - 03 / 8 2120 33,2 g 99
Svein Austlid /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane - 28/7 - 02 / 11 2120 dg 39
J. Kvikstad Svein Austlid J. Kvikstad Drammen Travbane 1 19/7 - 02 / 2 2100 31,9a 31
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane - 29/6 - 03 / 15 2120 dg 54
10 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 10 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 1 08/3 - 03 / 2 2120 32,0 26
e. Langaard Tiril v. Braute D. Dalen Bjerke Travbane 1 31/1 - 06 / 11 2100 32,2a 83
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 4 25/1 - 03 / 10 2120 34,6 g 214
D. Dalen Brynjulf Bjørge B. Steinseth Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 13 2120 br g 129
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Bjerke Travbane 6 05/12 - 01 / 4 2100 33,5a 92