<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TORE JONSOKS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-14-10 Plass : 7-14-10

1 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -16 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøyu Ravn 2100 1 Plass 16 000
4 år SVART V v.Norheim Svenn G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 03 / 3 2100 33,9 17
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Gundersen Momarken Travbane 1 12/2 - 08 / 6 2140 36,3 16
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug M. Gundersen Drammen Travbane P 26/11 - 21 / 3 2120 37,7 g P
G. Gundersen Nils-Erik Frøhaug (A) N. Frøhaug Biri Travbane 24/11 - 21 / 3 2120 53,3 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer N. Frøhaug Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 7 2120 53,3 B
2 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -6 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Odin 2 Plass 6 500
5 år MØRKBR V v.Moe Odin H. Holm Momarken Travbane 3 12/3 - 02 / 5 2140 34,5 246
e. Stjerne Perla v. Lome Elden H. Holm Biri Travbane 0 08/3 - 08 / 8 2100 37,5 g 187
Anders Andersen /Harestua H. Holm Momarken Travbane 4 12/2 - 08 / 8 2140 38,9 g 244
H. Holm Anders Andersen G. Austevoll Biri Travbane P 11/1 - 20 / 10 2120 39,7 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Biri Travbane - 29/9 - 08 / 12 2100 dg 245
3 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Talomen Ø.K. 3 Plass 18 500
7 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 3 2140 br 275
e. Taletta v. Rigel Jo J. Kvikstad Biri Travbane 7 25/1 - 03 / 13 2120 36,2 g 347
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 30/12 - 02 / 3 2140 35,9 86
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Biri Travbane 5 29/6 - 08 / 12 2100 34,2 153
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 08 / 7 2100 34,1 34
4 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -13 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Edel 4 Plass 13 500
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Bjerke Travbane - 20/2 - 08 / 2 2140 dg 75
e. Høiby Hege v. Høiby Kongen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 07 / 7 2100 36,8 30
Tore Lereng /Gjøvik E. Høitomt Biri Travbane 3 11/1 - 01 / 6 2100 36,9 g 20
E. Høitomt Tore Lereng E. Holm Biri Travbane P 08/6 - 20 / 6 2120 37,5 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Roland Biri Travbane - 09/3 - 20 / 2 2120 dgpp r N
5 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -5 000
Mira Perla 5 Plass 9 000
5 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 15/2 - 07 / 4 2100 36,0 168
e. Mirastjerna v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 30/11 - 08 / 5 2100 43,0 g 180
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 09/11 - 01 / 2 2100 38,9 60
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 31/8 - 24 / 6 2100 39,2 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
6 2019: -6 -0 -1 -2 -3 -21 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Linsi 6 Plass 21 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin M. Gundersen Momarken Travbane 3 12/2 - 08 / 3 2140 37,8 61
e. Frisli Eldi v. Elding B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 07 / 2 2100 36,9 51
Merete C. Rønås /Nannestad B. Steinseth Biri Travbane P 11/1 - 20 / 5 2120 37,5 P
B. Steinseth Merete C. Rønås B. Steinseth Bjerke Travbane N 12/12 - 20 / 4 2160 38,1 r N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
7 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Ruggen 7 Plass 28 000
4 år BRUN H v.Joker Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 08 / 6 2100 34,6 g 225
e. Vind v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 7 08/3 - 08 / 5 2100 36,7 122
Bjørn Sandum /Lalm Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 22/2 - 20 / 4 2120 41,2 g P
O. Østre Øyvind Ruttenborg (T)
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
8 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Skeie Sotå 8 Plass 8 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor K. Mathisen Biri Travbane 5 08/3 - 08 / 7 2100 36,5 g 846
e. Sotå v. Spikeld K. Mathisen Momarken Travbane - 11/12 - 08 / 1 2140 dg 152
Tonje Rudberg /Flisa K. Mathisen Biri Travbane 4 09/11 - 01 / 7 2100 40,0 161
K. Mathisen Tonje Nilsen Rudberg K. Mathisen Biri Travbane 0 19/10 - 08 / 7 2100 40,4 g 209
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek O. Østre Biri Travbane P 30/9 - 20 / 9 2120 38,7 g P
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000
Kims Stjerna 9 Plass 15 500
7 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Biri Travbane 0 25/1 - 03 / 8 2120 br g 767
e. June v. Pajaprins K. Mathisen Biri Travbane 3 17/8 - 03 / 6 2100 34,0 705
Arne M. Øyen /Østre Gausdal K. Mathisen Momarken Travbane 6 17/4 - 07 / 6 2140 38,0a 512
M. Gundersen Arne M. Øyen A. Stensen Biri Travbane 8 09/3 - 08 / 4 2100 37,0 484
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 7 2100 37,6 396
10 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -11 813
T.B.'s Trøll Scott 10 Plass 18 813
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Lunde Bjerke Travbane 0 20/2 - 08 / 3 2140 34,6 594
e. Nordby Katla v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 3 2100 35,3 135
Eli-Mina Antonsen-Tore Bakken B. Steinseth Romme 6 22/9 - 01 / 15 1660 34,2 330
G. Austevoll Eli-Mina Antonsen K. Lunde Biri Travbane 3 16/9 - 08 / 12 2100 36,6 g 545
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Stensen Biri Travbane 6 10/8 - 08 / 6 2100 40,5 g 85
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -1 -0 -3 -14 000
Høvding Snublefot 2120 1 Plass 24 000
7 år SVART V v.Feseth Lynet O. Østre Biri Travbane - 19/10 - 04 / 12 2120 dg 347
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Biri Travbane - 30/9 - 08 / 9 2120 dg 193
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Bjerke Travbane 0 19/9 - 09 / 13 2160 35,2 g 489
A. Rasmussen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Kala Landbane 7 12/8 - 01 / 7 1920 34,0 168
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. O. Østre Momarken Travbane 2 17/7 - 03 / 15 2160 32,3 277
12 2019: -6 -1 -1 -1 -1 -27 107 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Koseboen 2 Plass 27 107
8 år RØD V v.Krageboen M. Pedersen Momarken Travbane 1 12/3 - 02 / 1 2140 33,7 207
e. Troll Kosa v. Kos Knekten M. Pedersen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 07 / 7 2100 37,4 47
Unni-Beate Myren-Terje Ringlund M. Pedersen Momarken Travbane - 12/2 - 08 / 10 2140 dg 124
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane P 30/1 - 20 / 3 2160 36,9 P
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. Ø. Ruttenborg Biri Travbane 25/10 - 22 / 2 2120 54,0 B
13 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Holen Mai 3 Plass 28 500
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 04 / 5 2100 35,0 g 122
e. Hongslo Jossa v. Rigel Jo D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 03 / 5 2100 35,0 450
Christina A. Hande-Emilie B. Hande D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 9 2160 33,5 301
D. Dalen Renate Aarlie (T) C. Hande Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 04 / 4 2100 34,9 465
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Hande Momarken Travbane 3 27/12 - 01 / 3 2140 34,8 134
14 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 4 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 07/3 - 07 / 1 2100 32,5a 58
e. Lome Lisa v. Spang Best Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/2 - 07 / 9 2140 34,3 59
Torstein Skjaker /Jaren Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 1 2140 35,2 176
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) O. Østre Biri Travbane 6 25/1 - 03 / 5 2100 37,0 g 108
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 1 11/1 - 01 / 1 2100 36,0 63
15 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 5 Plass 28 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet E. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 4 2100 37,7ag 392
e. Slåtsve Tora v. Elding A. Stensen Biri Travbane 5 15/2 - 07 / 7 2140 35,7 111
Martin Øveraasen /Åsmarka A. Stensen Bjerke Travbane 6 23/1 - 08 / 2 2140 34,2 108
A. Stensen Erland Holm (T) E. Holm Bjerke Travbane 5 10/1 - 05 / 5 2100 33,5ag 118
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Holm Biri Travbane 4 14/12 - 03 / 4 2120 36,8 77